0 oy
205 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (684 puan) tarafından
Ben cok mutlu oluyorum kendime degilde cocuguma alinan seyler için simdi kayinvalidem tulumundan tut herseyini almis cok guzwl seyler esim memleketten getircek gelirken cok mutlu oldum sanki siparis vermisimde kargomun gelmesini bekliyomusum gibi hissediyorum sizdede oyle oluyo mu :)

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben kendime bi cikolata alininca mutlu olan kadinim evlatcanima alinan hediyeye ucuyorum :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya bana yada kızıma hediye gelince acaba ben ne alsam diye stres yaşıyorum ☺️
(684 puan) tarafından
Bizimki karşılıksız oluyo uzaklar çünkü:)
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Almıyorlar kaynanamlar ama annem alınca mutlu oluyorum tabi 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sevdigim kisiler alirsa seviniyom sevmedigim kisiler alinca giydiresim bile gelmiyo :DDD
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Elbette hemde nasıl inan Bi çorp ble beni mutlu edr düşünülmüş olması çk güzl Bi dygu bnce
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim genelde hep annemler alir ablalarım erkek kardeşlerim abim her gitmemizde elim kolum dolu geri gelirim sürekli biseler alırlar hem ben gidince hem bana geldiklerinde 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Seviniyorum annem ya da kardeşlerim alıyor zaten ya da kuzenim teyzem falan eşimin ailesi ile konuşmuyoruz görmüyorlar bile hediye de almıyorlar onlar alsa sevinmem mesela istemem 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Sen beni görsen teyzem aldı çogu şeyini o kadar seviniyorumki ogluma alınan herseyden dayısı salıncak almıs kapıya geldi kargo sevinçten agladım 4 aylık bebege birtanede ayı almıs 160 cm o kadar mutlu oluyorumki
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Tabikif mutlu oluyorum uc gun once mevlut yaptim komsularim ogluma ne guzel hediyeler getirdiler Allah razi olsun cok mutlu oldum giydirdim bile:))
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bilmem hiç dusunmedim genelde kendim aldığımda mutlu oluyorum kızıma :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 76 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
26 Kasım 2022 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.