0 oy
448 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından

Ben cok kotuyum olanlardan dolayi hala kendime gelemedim hala olanlari unutamiyorum unutmaya calisiyorum amma yok olmuyor her gun de biraz daha soyuyorum esime karsi surekli arada mesafe sakliyorum icimden gelmiyo ona sarilip uyumak saatlerce onunla konusmak ne bileyim her seyin tadi kacmis gibi hiss ediyorum hep boylemi kalacam ben olanlari nasil unutucam onu nasil affedicem her yuzune baktigimda beni nasil aldatdin diye soyluyorum ictten ice kabullenemiyorum belkide ben onu bu kadar cok sevmeseydim canimda bu kadar cok yanmazdi hep boylemi olucak bisey soyleyin lutfen ayrilmak istedim yapamam dedim annem once ayril dedi sonra bi sans daha ver bidaha olursa ayrilirsin dedi bebeklerin icin babasiz buyumesinler ne bileyim bende affetdim dedim amma arada cok sagukluk var gecmiyoda :(

13 Cevaplar

+1 oy
(17,796 puan) tarafından
İnsanın güvendiği dağa kar yağması kadar korkunç bişey yok Allah yardımcın olsun derdine derman versin kardeşim :(
(77 puan) tarafından
Amin abla amin o dermana cok ihtiyacim var yoksa boyle olmuyor ben yasiyamam boyle
(17,796 puan) tarafından
Deme öyle evlatların var onlar için ayağa kalkman lazım eşini boşver yavruların için sığınak ol huzur ol ev ol yuva ol onu boşver kuzum
(77 puan) tarafından
7 aylik hamileyim ekiz kizlarim olucak insallah ben boyle hayal etmemisdim ki en cok ona uzuluyorum ben hep diyodumki biz cok mutlu bir aile olucaz cocuklarim da mutlu bir yasam surucek hep birlikte cok mutlu bir ailemiz olucak amma yok olmadi ki her seyi tum hayallerimi tum inancimi yerle bir etti
(17,796 puan) tarafından
:(( ne desem bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(119,342 puan) tarafından
ne oldu ki      
(77 puan) tarafından
Aldatdigini ogrendim :(
0 oy
tarafından
Postlarını okudum da keşke bu kadar çabuk affetmeseydin . Annene gitseydin bir süre burnu surtulseydi.  Bu şekilde nasıl olsa affeder der yine yapar . Allah bildiği gibi yapsın eşini de 
(77 puan) tarafından
Ben ayrilmaya cok kararliydim bana dediki gidersen kendimi oldururum falan annemle de konustu cok pismanim bida olmicak yeminler etti falan annemde benim hatrima bikere affet bidaha olursa sana yemin olsun kendim alip goturucem seni dedi bide bebeklerini dusun istermisin babasiz ortada kalsinlar falan diyince bittim bende
tarafından
Senin için çok zor canım bu şekilde yaşamak çok zor . Imkanin varsa bi destek alabilirsin
(77 puan) tarafından
Dusunuyorum aslinda cunki boyle olmuyo surekli gozumun onune geliyo gozlerim bi doluyo kendime kiziyorum aglama deymez onun icin amma nafile
0 oy
tarafından
Bişey diyemiyorum Allah sana yardım etsin inşallah
(77 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(7,415 puan) tarafından
cok zor ısallah duzelırsınız 
0 oy
(679 puan) tarafından
İnşallah tekrar eskisi gibi olursunuz çok üzülüyorum böyle duydukca
(77 puan) tarafından
Hic inanmiyorum kendisinede soyledim bi daha asla hic bir sey eskisi gibi olmicak
(679 puan) tarafından
Eski postlarini şimdi okudum ve çok üzüldüm birde hamileymisin ah kuzum herşeyi gözünle görmüşün ne denirki bundn sonra Rabbim seni evlatlarına bağışlasın
(77 puan) tarafından
Canimin acisi gecermi sizce nefes almakta bile cok zorlaniyorum gercekten
(679 puan) tarafından
Allah'a dua et canım inşallah geçer sabrın bol olsun bebeklerini düşün onların sana ihtiyacı var inan dogsunlar sana hepsini unutturacak ve kendini onlra adyacksin ve onlar için yaşayacaksın en içten duam sana Rabbim yardimcin olsun
(77 puan) tarafından
Cok twk ederim Allah razi olsun
0 oy
(974 puan) tarafından
Güvenememek çok kötü bn affedemedim Rabbim yardimcn olsn
(77 puan) tarafından
Bende affedemiyorumki
(974 puan) tarafından
Canım ayrilmamayi göze aldysan zaten içine kuşku düşürmiycn yapmaz diycen sana güveniyorum dycn guvenmesende öyle dycn çocuğuna bakcn sonuçta aynı ewin icinde snz huzursuzluk olur vardr bundada bı hayr dycn yapck bişi yok seni çok iyi anlıyorum nedesek boş Allah yola getirsin dua et hamilesin duan kabul olur Allah'ın izniyle
(77 puan) tarafından
Benim suan tek duam bi sabah arasinlarki trafik kazasinda vefat etti bak belki o zaman gecer acim
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ah canım benim o duygu bence geçmez bu duygu sana bir yalanda olduğunu hissettirdi gerçek değilmiş dedirttirdi artık hep bir kuşku için... Üzgünüm insanlar da hata yapar diyorlar ama bence olmamalı  Allah düşürmesin çok zor... 
(77 puan) tarafından
Evet ya en cok zoruma giden sey ne oldu biliyonmu ben onun icin unversiteyi biraktim hayallerimden vaz gecdim gelinlik giymedim bir takimi ne mi hic amma hic bisey istemedim ondan annesi hastaydi 5 ay boyunca gece gunduz ona baktim yorgunluktan bayiliyordum haftalarca uykuya hasret kaldim bi kere bebeyimi dusurdum surekli benle kalqa ederdi annesi hasta ona uzuluyordur altdan alayim derdim kendi kendime her kes bana sen niye bu kadar altdan aliyon o seni insan yerine bile koymuyor hatta kendi halasi annemi bi kenara cekip bacim al kizini gotur valla o biraz daha boyle olursa cenazesine gelirsin öluyo bu kiz ayakta durmaya gucu yok dedi annem beni goturmek istedi ben onu boyle yalniz birakamam dedim gitmedim sonra annesi vefat etti sonrasida boyle iste sonra hamile kaldim 7 haftaliktim beni aldatdiginda
(1,020 puan) tarafından
İnsan elinde olanın değil kaybetmekten korktuğunun kıymetini biliyor canım malesef
0 oy
(774 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun evinize mutluluk huzur versin 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Güven olmayan yerde sevgi de olmuyor malesef 
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun o duyguyu bilirim ama ben biseyler izlediğini gördüm o bile bana göre aldtmak ki sen msjlarini konuşmalarını görmussun neden ve nasıl kabul ediyorsun Rabbim kimseye yasaasin da öyle bişey yapsaydı ben asla durmazdim kendini öldürürse oldursin zaten aynı şeyi sen yapsan sen çoktan öldürülmüştün 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Guven herseyin basi cnm evlilikte istedigin kadar sev istedigin kadar sana herseyi alsin satsin ama guven yoksa hicbirsey mutluluk vermiyor
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Geçeceğini sanmıyorum ☹️ unut diyeceğim olmaz. Tekrardan yapar mı güvenin var mı yapmayacağı için 
(77 puan) tarafından
İnan umrumda diyil hic gozum gormuyo onu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 243 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,415 puan) tarafından soruldu

380,128 soru

11,379,582 cevap

34,867 kullanıcı

...