0 oy
750 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Bunu Çok beğendim uygunda görünüyor acaba alsam mi güvenemiyorum pek ama  https://www.tesetturpazari.com/tesettur-kap-fermuarli-pelus-nsa4186-2 

Link yanlış açıyor kopyalayıp yapistirin öyle açıyor 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Canım birçok tunik eşarp takım aldım oradan görümcem de aynı şekilde hiçbir sorun olmadı sadece bir tuniğin sağ kolunda koltuk altında biraz sökük vardı o da halledilebilir tabi

-Reklam-
0 oy
tarafından

Bn sefa merveden aliyorun canm. Orasida uygun. Hem rengi akmiyo sarkma yapmiyo diz yapmiyo gerseyi gzel. Bi bak istersen :))

0 oy
tarafından

Ben almıştım da güzel geldi. Sadece ışık altında çekildiği için rengi tam tutmuyor bir tık açık veya koyu oluyor

tarafından
Kız nasıl oldun merak ettik seni?
tarafından
Ağrım ve sancim aynı sadece şiddeti artmiyor ya. Dün ona rağmen acilmam iki cm di. Nst de 70 lerdeydi sancim. Eve geldim evde ağrım iyice artınca gidicm.
Şimdi iş yapıyorm yürüyorum plates aldım egzersiz yapıyorum sıcak suya giricm akşama da. Elimden gelen bunlar. İnşallah yararı olur
tarafından
Inşallah canım.sen dün gelmeyince doğurdu dedim herhalde :)
tarafından
Dün postta tekrar yazdım yorumlara. Artık doğum yapınca haber edicm. :)) İlk gebelik açılma var deyince doktor heralde dogurucam dedim :)
0 oy
(6,360 puan) tarafından

Guvenilir bi site canm kumas kalitesini cok begeniyorum ben

0 oy
(144 puan) tarafından

Gecen gun aldim bende 2 li tamimlardan 3 parca hepside tam oldu ve sorunsuzlardi alabilirsin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Pasakizz (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
0 oy
0 cevap 21 göst.
0 oy
12 cevap 209 göst.