0 oy
478 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Kızlar,, benim amcamın iki çocuğu var büyük kızı evli daha yeni ama ben ondan önce evledim,, kuzenim kendini hep yükseklerden görüyor onun evinde olan kimsenin evinde olamaz herkez onu çok kıskanıyor havalarında,, şimdi benimle konuşmuyor neymiş ben onun arkasından konuşmuşum yemin ederim ben dobra Bi insanım kimin ne yanlışı varsa yüzüne söylerim bazen eşime bile aynısını yapıyorum,, neyse kızlar öyle şeytan Bi kız ki kuzenim kendi öz amcamı benden soğuttu yengeyi saymıyorum bile oldum olası sevmez,, benim eşim çok merhametli Bi insan asla kimseye Bi saygısızlığı olmaz büyükle büyük küçükle küçük olur her zaman eşimi ve beni her yerden engelleyip çıkardılar,, Doğum yaptım 3 ay olucak amcam yenge ve kuzenler bir olsun atamadılar okadar çok zoruma gitti ki düşündüm acaba ne yaptım diye ister istemez eşim de üzüldü neden amcan aramadı gelmedi diye inanın sadece amcam aramadı gelmedi diye üzüldüm,, şimdi yenge yeni ameliyat oldu bende ne aradım ne de evlerine gittim çünkü çok kırıldım,, sizler nasıl yorumlarsiniz bu durumu.. 

13 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben görüşmüyorum.bile şeytanın insan hali onlar diyorum babama da diyorum bulunduğum yerde olmasınlar kovarm diye.ewle öle de ağzıma geleni saydim
(2,493 puan) tarafından
Yine hazırlık falan yapıyordun böyle sinirli sinirli koşuşturma vardı :)
(9,247 puan) tarafından
Yok kız ben yatacak yerim yok dedim hamileyim dedim eşimde otele gidin dedi.
(2,493 puan) tarafından
Otel parası istemediler mi :)
(9,247 puan) tarafından
Valla istemisslerse de eşim ben dahada dellenmim.diye dememiştir bana. Ay hatırlatma ya. Tayinciyiz arkadaş yok işte yatak döşek napak:)
(2,493 puan) tarafından
Hahahah biz de ôyle çok iyi anlıyorum seni o yüzden :)
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ben de olsam girmezdim sormazdım da. Bi zamandan sonra insanın kimseye eyvallahı kalmıyor. Bizim buralarda bi söz vardır aman küsen yatağını ayrı sersin. 
(15 puan) tarafından
Aynen öyle canım çok yaptım her zor zamanların da yanında oldum ama yok baktım ki öz amcam doğum yapmışım bir kez olsun aramadı bende akıllandım yani bundan sonra kimseye eyvallahım yok
(1,092 puan) tarafından
Öyle de olmalı kuzu yoksa insanı ap.tal yerine koyuyorlar arayanı ara gelene git. Küsene daha çok küs.  Kafa rahat
(15 puan) tarafından
Aynen öyle güzelim beni bileni biliyorum ben beni seveni seviyorum kapım herkeze açık yanlız beni inciten geçemez sokağım dan
(1,092 puan) tarafından
En güzeli o işte kuzu yoksa yıpranıyor insan
0 oy
tarafından
Bence ara geçmiş olsun için ama aranda bir mesafe olsun gerekirse görüşme 
(15 puan) tarafından
Canım inan içimden gelmiyor koca kadın babaannem bile bu konuda ayağıma geldi ama yok dedim gelemem yani gidersem kendime olan saygımı yitirmekten korkuyorum değmez inan ki
tarafından
Gitme ama ara hak veriyorum sanada ama buda hastalık
(15 puan) tarafından
Kuzum bende doğum yaptım ama dogumda banada birsey olabilirdi
0 oy
tarafından
Genellikle herkesin hayatında bu tip bir insan var. Rabb'im belalarını vermiş zaten. Onların şerrin bizden uzak tutsun gerçekten çok sinir bozucu ve yıpratıcı bir durum
(15 puan) tarafından
Kesinlikle çok sinir bozucu ya öyle birsey ki öz amcam kendi canım kanım bana yüz çevirdi kızını dinleyerek yolları açık olsun ne diyim canım
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Ben olsam aramam beni sileni bende silerim kimseye eyvallahım yok
(15 puan) tarafından
Aynen öyle canım ben kendimi sadece kendi aileme evladıma adadım gerisi artık umrumda değil
(2,792 puan) tarafından
En güzeli em doğrusu boşver
0 oy
tarafından
Aynısını bende yaşadım canım yıllarca sen bizim kızımızsın dediler öyleydi de aslında bende onları ailem olarak gördüm aramızdaki bağ o kadar güçlüydüki dünya yıkılsa biz yine aynı kalırız derdim ama öyle değilmiş işte küçücük bir sebepten anında silindim defterden hemde hiç suçum yokken doğurdum 1 senedir ne aradılar ne sordular bide üstüne sülaleye sürekli nankör diye lafımı yapıyorlar ama ben rabbime havale ediyorum o herkesin içini biliyor

Mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler 
(15 puan) tarafından
Canımm,, En güzel makama havale etmişsin,, ama bu dünyada ama diğer dünyada Rabbım sorsun hesaplarını
tarafından
Amin canım ben asla arkalarından konuşmuyorum çünkü o kadar senenin hatrı var ama onların söylediklerini hep duyuyorum akrabalardan inanki onlara bile cevap vermiyorum susturuyorum hemen
Şunu çok iyi öğrendim kimse kimseye dost değil bu ahir zamanda
(15 puan) tarafından
Hemde hiç kimse dost değil canım yaa ben onlarla koyun koyuna yatardım dediğin gibi onca senin hatırına susuyorum Allah görüyor zorba insanları
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bende olsam asla ne arardım nede görmeye giderdim şu biraz parayı bulup burnu havada olanlardan nefret ediyorum 
(15 puan) tarafından
Hemde nasıl canım aman öyle insandan hayır mı gelir
0 oy
(289 puan) tarafından
Hiç üzülme boşver Amcanı ve ailesini stres yapma ve sen bebişini güzel güzel büyüt. Yengene geçmiş olsun ama sana daha çok geçmiş olsun kurtulmuşsun hepsinden. Amcan senin ona değer verdiğin gibi biri olsaydı emin ol sana gelip "kızım hayırdır noldu" diye sana sorar birde senden dinlerdi olup biteni.

Ahhhh ahhhh canım amcam Allah rahmet eylesin, nurlar içinde uyusun hergün özlüyorum onu. Benim amcam olsaydı kızını ve beni bir araya getirir konuşurdu.
(15 puan) tarafından
Yok bacım nerden bunlar beni görünce kaçıyor

Çok teşekkür ederim canım
Senide basın sağ olsun Rabbım mekanını cennet eylesin inşallah
(289 puan) tarafından
Senin duan şu olsun hepsine:
"Allah ıslah ve mağfiret eylesin inşaAllah"
Sen Allah gözü ile bak ki Allahta sana o gözle baksın. Herkes herşey imtihan senin değil onların imtihanı kızları ve amcanla yengen imtihandan kaldı maalesef.
(15 puan) tarafından
Yüreğine sağlık bacım Allah razı olsun
(289 puan) tarafından
Rabbim hepimizden razı olsun şeytanın vesveselerinden bizleri azade kılsın. Nefsimizin kurbanı olmayalım inşaAllah. Dünyayı çok seven cehenneme, Rabbini çok seven de cennete kavuşur. Üzülme güzel yürekli kardeşim Allah teala belkide başına gelecek bir musibetten seni kurtardı Amcanlar ile ilişkini kesti.
0 oy
tarafından
Öyle insanlar hayatımda olmasa daha iyi
(15 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Yorumlamam çünkü umursayipta kendimi uzmem . Herkes kalbinin ekmeğini yer bosverdigin kadar mutlusun sen eşine bebeğine bak . Gün gelir devran döner.
(15 puan) tarafından
Aynen öyle canım, öğrendiğim tek şey kimse için kendini yıpratmaya değmiyor
(1,465 puan) tarafından
Değmiyor tabi sonra düşünüp kendini üzdugun için üzüleceksin . Oyuzden yokmuş bu olaylar hiç olmamis gibi onları hayatından çıkar düşünme biliyorum zor ama öyle olmasi lazım kendin için.
(15 puan) tarafından
Öyle yapıyorum artık canım
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Valla benimde amcam yengem hiç bana hayırlı olsuna gelmediler 7 aydır doğum yapmışım
0 oy
(365 puan) tarafından
Bi günahın yoksa üzülme bunun için Allah kalplerini yumuşatsın ama sende onlar gib olma sen sor Allah’ın rızası için yap bunu sen me yaparsan kendine ahiretine yapıyorsun onlarda aynı şekil kimseden karşılık beklemeden yap bence sen sor dinimizde akrabalık çok önemlidir sen sor kendine düşeni yap biri sana kötülük etse bile hep iyilikle karşılık ver rabbim hayırlar versin geçici dünya .. kalan amellerimiz sadece 
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Herkesin kendi tercihi diyip köşeme çekilirim gelmek isteyen gelir gelmek istemeyen gelmez çokta tinn

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 437 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 965 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 256 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 1,072 göst.