0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kırgın olduğunuzda adım atiyormusunuz

Yokska bekliyormusunuz 

Kırgın olduğunuzu nasıl belli ediyorsunuz

17 Cevaplar

0 oy
(774 puan) tarafından

Tavirlarimdan belli ederim ben dayanamam:woot:

tarafından
Dayanamıyorum zaten
Ama oda Trio atıyor diyo halbuki kırgın olduğumun farkidna
(774 puan) tarafından
Farkindaysa sende trip atmadığını kırgın olduğunu söyle
tarafından
Ama ben onunla knusmiyorum telefonu direk anrnsine veriyorum yada direk oğlunu gösteriyorum knusmayarak aslında belki ettiğimi düşünüyorum ama Trio atıyor demiş ama ben çok krginim
(774 puan) tarafından
Canim bence konuş yaa durumunuzu biliyorum konuşarak hallet bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gülmüyor um konuşmuyorum baya bir yemem içmem 
tarafından
Yani o kırıldığım kişinin yanında yemem icmem
tarafından
Kız yemek ne alaka  başka ne sekilde
tarafından
Kız konuşmam anlamında sofrada nede olursak kırıldım dimi o kalkınca otururum bende böyleyim tez affetmem
tarafından
He benimki çok farklı be
0 oy
tarafından
Vatsap durum yaparım genelde 
tarafından
Ama ordan göremez
tarafından
O zaman tavirlarinla belli et
tarafından
Sadece telefonda belli edebiliyorum ve knusmayarak belli ettiğimi düşünüyorum ama o trip atıyor demiş ama ben çok kırgınım
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Karşındaki insan anlamayan biri ise ne yapsan yine anlamaz ben arkadaşlarıma kırıldım 2 hafta konuşmadım yine demediler ki neyin var :D

tarafından
Hahaha güldüm ya ❤️
(3,681 puan) tarafından
Tekrar ben konuşmaya başladım hiç birşey olmamış gibi :D
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kırılırsam ve hakliysam asla adim.atmam ve hareketlerime de yansır mesafeli olurum 
tarafından
Bence en iyisi öyle adım atmak istemiyorum
0 oy
tarafından

Kırıldım ise bunu karşı tarafa açıklık.ile derim . Oyle trip atınca salağa yatan çok oluyor çünkü:)) 

tarafından
Benim ona kırgın olduğumu bildigi halde trip atıyor demiş
tarafından
X kişi kim ise muhatap olma hep kırıldığını biliuor hemde trip atiyor.mu  diuor ...
Suçunu başıma politikasi esin değil ise konuşma kuzum
tarafından
Evet hem krildigimi biliyor farkında hemde trip atıyor diyo eşim ☹️knusmiyorum ama Trio atıyor demiş(eşim burda degl bu arada
tarafından
Eş konusunda kuzum bosver trip atma . Ufak ufak şeyler birikiyor sonra büyük sorunlar çıkıyor ortaya .
Gerçekten değmeyecek bir şey ise üzülme esin ilede konus seninle ilgili olannbirseyide başkasına demesin oda hoş değil.  Karış koca küser barışır bunlar evliliğin cilvesi . Birde yanında değilse özleme hasrete ver yasinilani
tarafından
Ufak sorunlar büyüdü büyüdü büyüdü artk içimde tutamıyorum kırgınlığım ona olan aşkımın önüne geçiyor ..

Eşim c.evnde olduğu için telefonu açıyorum mecbur kendim knusmadimda oğlunu gösteriyorum ailesiyle konuşuyor annesi niye knusmuyorsunuz dediğinde trip atıyor anne demiz
0 oy
(763 puan) tarafından
Kirildiğim kişiye göre değişiyor canim. Mesela mevzu eşim olunca sakinlestikten sonra adim atarim,küs kalamam. Ama başka kişilere karşı oldukça kinciyim. Direkt kabuğuma çekilirim.
tarafından
Ama çok krginsan eşine yinede yaklasirmisiniz vede devamlı gorusemiyorsun haftada yarım saat ? Telfnda
(763 puan) tarafından
Sizin durum farkliymis canim. Esin asker falan mi yoksa?Yani bizim aramizda ki bağ cok farkli eşimle. Mevzu ne olursa olsun ne o bana küs kalabilir nede ben ona.
0 oy
tarafından
Sessiz kalarak belli ediyoru.
tarafından
Ama Trio atıyor derse karşı taraf
tarafından
Kim neyi hak ediyorsa o şekilde davranıyorum derim canm
0 oy
tarafından

Pardon bacım bebek durmadı ve soruyu anlamadim kırıldığım kişiye göre değişir o eşimse karşıma alır konuşur susarım 

Eğer eşim değilde bir başka biriyse 
Gülerim onun bir zayıf noktası vardır elbet ordan vururum hemen oda bana çıkışınca yaptığını yüzüne vururum hiç affetmem
0 oy
(12,859 puan) tarafından
Kişiye göre değişiyor eşim ve kayınvaldeme açık açık söylüyorum karşılıklı konuşup hallediyoruz uzatmadan
0 oy
(8,992 puan) tarafından
Walla çok uğraşmam çünkü o an belli olur suratimdan modum yokken gülemem hecc
0 oy
(228 puan) tarafından
Ben direk soyluyorum. Dılede getiririm.. Dolandıramam..neyse o. 
0 oy
(1,352 puan) tarafından
X konusunda kırıldım derim
0 oy
tarafından
Eskisi gibi olmayarak 
0 oy
tarafından

Susuyorum....;)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 91 göst.