0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ya valla kime güveniyim kimi dinliyim şaşırdım 

Bazı doktorlar yürüteç kesinlikle önermezken bazıları destekliyor 

Ben şimdi fikoya yürüteç alıyım mı almiyim 

8 aylık 

28 Cevaplar

0 oy
(17,796 puan) tarafından
Al bacı al ama çok bindirme işin oldukça atarsın ben öyle yapıyodum erkek çocuk için az binmesi makbul
tarafından
Ayşo benim çocuk doktorum da alabilirsin dedi kullansın dedi erkek bebek için de sorun yok vs falan dedi ama içim rahat değil biliyon muu
(17,796 puan) tarafından
Dediğim gbi aşko az az bindirirsen sorun olmaz
tarafından
Benim doktorum da sorun yok dedi yumurtalıkları falan zarar görür mü dedim öyle bir şey yok dedi ev kazaları için desteklenmiyor sadece dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vala canım yararlı zararlı o tartışılır ama benım kızm 7.5 aylık Yürüteç sevmiyor durmuyor içinde emeklemek istiyor devamlı evın içinde emekliyerek yürüyor İlk adım arkadaşımız da var onunlada yürütüyorum elinden tutuncada yürüyor 
tarafından
Ay benimkinin emekleyeme zerre niyeti yook
tarafından
Ooo benımki çok fena aniden emekler kaçar diğer odalara seninki emeklemiyorsa sever yürüteci canım al binsin
tarafından
Oy Maşallah ya
Benimki emeklemiyor valla kuzu ya niyeti de hiç yok anası kılıklı bende emeklememişim:D
tarafından
Ahahaha doğrudur canım. Her çocuk bir olmuyor
0 oy
tarafından
Alma dediler onermediler parmak ucunda yürür geç yürür zararlı onunla birlikte düşer kaza çok oluyor yurutecle dediler ben naptım aldım kullandım ama bizim Dr koyabilirsin dedi 
tarafından
Aşkım benim doktorum da kullanabilirsin dedi ama erkek bebek vs falan yaptım kız erkek farketmez diye fırça yedim bide :D
tarafından
Yok balım ya birşey olmuyor gün boyu koymayacaksin sonuçta
tarafından
Kafamda deli sorulaaar  :D ana olmak niye bu kadar zoor :D
tarafından
Analık = Delilik aşkım
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Kız al ya ne olacak isin oluna binsin bende alacam yeğenlerim de kullandı maşallah hiç birinde sorun yok 
tarafından
Ay kuzu ne biliyim bazı doktorlar hiç önermiyor ondan kafam karıştı
0 oy
tarafından
Valla ben bindirdim bende diyordum doktorlar önermiyor almam bindirmem diye. Ama annemle kaynanam biz sizi koyduk ne oldu sen bizi dinle çocuğu yarim saat 1 saat koy dedi.  Bende koydum 9 aylıkken de yürüdü 
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Al bacım, çok yardımcı oluyor yürüteç ben almıştım

0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben almicam destekli aktivite masaları var onlardan düşünüyorum kaslarini gelistirmesini ve düzgün yürümesini sağlıyormuş yurutecte ayaklari yere tam basmiyor ve oturarak hareket ettigi için bacakları o kadar guc kazanmıyor diye biliyorum.
(9,626 puan) tarafından
Sanırım o her çocuk için aynı olmuyo benim oglum 11 aylıkken sıralıyodu 2 hafta içinde desteksiz yürümeye başladı hic parmak ucunda da yürümedi
(1,022 puan) tarafından
Bende okudugum kadarıyla biliyorum canm henüz bebegim dogmadi deneyimsizim:)
(9,626 puan) tarafından
Yok canim estagfirullah bizde anneliği anamızın karnında öğrenmedik hepimiz tecrübesizlikler yaşıyoruz bende 2 tane var ama hala eksikliklerim oluyo  sende sag salim kavuşursun bebeğine insallah ❤
(1,022 puan) tarafından
İnşallah:)) çok sağolun..
0 oy
(675 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canım bizimki hiç yerde olmak istemiyor yürüteçle sürekli peşimden dolanıyor çokta keyif alıyor 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ben bindiruyorum canm doktorlar uzun sureli kullanima izin vermiyorlar alinca 1 saat durmasi gibi
0 oy
tarafından
Bende almadım vallahi ne bileyim herkes ayrı bir şey söylüyor canim
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ben oğlumu bindirdim ama az az tabi çok abartmadan. 1 yaşında yürüdü ve hiç bir sorunda olmadı 
0 oy
tarafından
Benim eşimdw bir sürü video atmış omurilipe bilmem neye bir sürü zararı var diye.. Halbu ki bi kere bindirdim çol sevmişti babası almıyo malesef
0 oy
tarafından
Al bacım al içinde saatlerce kalmadığı sürece sıkıntı yok
0 oy
(352 puan) tarafından
Ben almadım..Zararli olduğunu doktorlar bağıra bağıra söylüyor.Almayin,bindirmeyin.Bebeginiz de erkekmiş bir de...Burdaki pek çok kişinin de alın,kullanın demesine şaşırdım. BIrazcik okuyun,araştırın.
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kızım kullanmadı oğlumu da bir iki ay kullandım diyebilirim pek onermiyolar doğru ama koymam gereken durumlarda  koydum ben abartmadan  kullanılabilir ama eğer istemezse içinde durmayı hiç zorlama derim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben oğluma sadece 5 ay kullanabildim gün içerisinde uzun süreli koymadım sorunda yaşamadım 
0 oy
tarafından
Yürütec doktor alma dedı ama benım kız 8 aylıkken ayaklandı tutunup yürümeye cAlısıyordu aldım bende günde yarım saat bındırdım bence yürümesini cok kolaylastırdı
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Almadım oğlumda erken yürüdü doktorumuz önermedi 
0 oy
(371 puan) tarafından
Ben kullandım canım sekiz aylık olduğunda koydum bir ay kadar bindi dokuz aylıkken emekledi binmek istemedi on üç aylık yürüdü
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Ben bindirdim kizimida oglumuda .7 aylikken 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 130 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Alel (342 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 494 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde SnurT (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.