0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (75 puan) tarafından
kızlar oğlum perşembeden beri hasta üşüttü sanırım burnu tıkalı ve akıyor serum fizyolojık sıkıyoruz göğsüne balım sürdüm nevresımıne damlatılan damladan aldım bi türlü çocuğu rahatlatamadım. sabaha kadar uyuyan çocuk yarım saatte bir kalkar oldu çok üzülüyorum bende çalışan anneyim uyku sıfır. kesin çözümü olan yokmu ya :(perişanız

5 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından
Bnde bekliyim şurda 
(312 puan) tarafından
Ne kadarlık çocuğunuz bir sprey var etkili 3 günde kesiyor sabah akşam 4 gün  kulllanilmaz 2 yaşından küçüklere verilmiyor kolay kolay
(636 puan) tarafından
19.5 aylık canım. 10 gün sonra 20 aylık olcak. Kullanamaz sanırım
(312 puan) tarafından
Kullanır ama 2 gün günde 2 defa  kullanır doktor öyle demişti küçük  6 aylık kızım için sormuştum kullansam diye de 15 aydan küçüklere pek önermiyorum dedi 15 ay ile 24 ay arası 2 gün günde iki defa 24 aydan büyüklerde 3 gün 2 defa günde
(636 puan) tarafından
Gittim geldm canım doktora burun spreyi verdi bizede
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Ah canım çok zor o durum balgam varsa birde daha zor döşüne ve sırtını zeytin yağla yaglamistim sonra da ılitilmis havluyu iki tarafına da koymuştum 2 gün yaptım çok şükür azalmıştı baya ben hastayken 3 defa serum fizyolojik sıktığımi bilirim bildiğin nefes alamiyordu çok zordu geçmiş olsun canım
(75 puan) tarafından
teşekkürler havlu işini arkadaşımda söyledi uygulayacağım..
(679 puan) tarafından
Bize iyi geldi dösleri hirliyor du hirlamasini durdurmuştu inşallah çabucak iyileşir kuzu
(75 puan) tarafından
amin inş alah canım
0 oy
(2,964 puan) tarafından
Gecenlerde benim oglumda oyleydi. Burnu akiyordu ama tikaniktida iki uc gun boyunca hep burnunu temizledim. Yatmadanda serumla yikama yaptirdim. Ayaginin altinada sarimsakli yag sürdüm. Duzeldi cok sukur sizinkide duzelir inşallah
(75 puan) tarafından
teşekkürler sarımsağı da deneyeceğim
0 oy
(312 puan) tarafından
Bir burun spreyi diyeceğim ama 3 gündsn fazla kullanmayın benim kızım ne zmn grip olsa onu verir doktoru ne kadarlık oğlunuz küçükse diyemem ama 2 yaşında felansa veririm ismini
(75 puan) tarafından
teşekkürler canım 20 aylık galıba olmaz :)
(312 puan) tarafından
Olur  bize vermişti 18 aylıkken  şimdi hatırladım kullanabilirsiniz  şimdi 3 yaşadı benimki ne zaman aşırı tikansa onu kullaniyorum 3 gün kullanmaya basladigimdigim günden beri rahay
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Vicks diye bir krem var mentollü aşırı mentollü hemde onu kaynar suya bir çay kaşığı koy bir battaniyenin altına girip onun buharını içinize çekin soba varsa sobanın üzerine yada kalorifer varsa petwğin üzerine koy gece de burnunu açsın iyice 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 104 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 152 göst.
31 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (748 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 263 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 202 göst.
25 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayse Duran (59 puan) tarafından soruldu

379,836 soru

11,370,174 cevap

34,853 kullanıcı

...