0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde (72 puan) tarafından
Kızlar kaynanamgil ev aldılar biz onlar ev alıyor diye arabimizi sattık bunlara verdik 125 bin TL daha sonra onlar bize 80 bin TL değerinde araba verdiler gerisine de o zaman için 40 çeyrek yapıyordu kaynanam kızım sen beni bil ben verecem senin altinlarini dedi eşim geçen kayinbabamdan 10 bin TL para almış kaldı mı 30 çeyrek dün onu söyledik siz onu unutun diyor ne altını diyor çok zoruma gitti öyle söylemesi bana bin rica etti kızım sana verecem tekrardan yeterki sen işimi gör dedi verdik o arabaya benim bileziklerim gitmişti şimdi ise vermem diyor eşim de anne kusura bakma da karımın altınları gitti dedi haa öyle miymiş o zaman ilerde param olursa veririm 2 3 sene sonra diyor yani sallıyor bizi o altinlarda benim ölmüş babamın parası vardı sırf ben kendimize ev alırız ilerde diye araba alınırken eşime verdim eşimden de kaynanam istedi ona verdik sırf geri verecem dedi diye ama şimdi vermem diyor olursa veririm diyor beresi gelmiyor napayım sizce

13 Cevaplar

+2 oy
(534 puan) tarafından
Canım kaba konuşabilir miyim??? Ya söke söke ya s.. alcan yani konuş versin de ben birikim yaptım onları senin için tutmadım köşede alırken iyi verirken mi böyle yapıyo yani??
-Reklam-
+1 oy
(5,220 puan) tarafından
Bacı yanlış anlama ama bu devirde kensi adamına bile ne altın ne para verilmez sen bi su iç o kaynana ve kaynataylada alakayı kes keriz yerine koydular bide yüzlerine bakma pes yaa yaptıklarına bak
0 oy
tarafından
Arabalari var mi? Satin dhaa ucuz bi araba alin borcumu verin gun gectikce altin zamlaniyo daha veremezsiniz beklerseniz de.
0 oy
(346 puan) tarafından
Başından hata etmişsin canım vermeyecektin giden gelmiyor geri 
0 oy
(4,170 puan) tarafından
Gerçekten vermeyecekse alana kadar hakkımı helal etmiyorum bu kul hakkı de kes irtibatı bence canım 
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Zorla alacaksın gerekirse ne demek vermem uyaniga bak basinin etini ye gerekirse ortalığı birbirine kat 
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Bu devirde babana güven yok o altınlar sizin emeğiniz olmaz öyle versinler iste
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ay ne sinir yaaa kendi parasi olsa alırdı dimi
0 oy
(100 puan) tarafından
Zorla al diyenler ;

Senetsiz verilen bir borç nasıl zorla geri alınır? 
0 oy
(119,351 puan) tarafından
yaa iste bak komseye guvenmiycen altin para konusu oldumu herkez bi u donusu yapiyo boyle yazincada adim para goz oluyo benim amaan neyse 
0 oy
tarafından

Canim esin babası ile konuşsun 10 10 alin. 

Hakkın yani hayır için vermemişsin.  Konusu açıldığında soyle kayinvalidene kırılma haklı olduğun konuda üzülüp kırılma hakkını ara. Yemeyin malını yiyorlar walla .

Madem öyle 30 bin kredi çeksinler versinler size paranızı bankaya ödesin 2 3 sene  

0 oy
(9,623 puan) tarafından
Çirkinleşirim net verecek o kadar alana kadar isterim heryerde konuşurum onu altımlarımın üstüne yattı diye yok öyle

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 810 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hurrem002 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 270 göst.