0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (425 puan) tarafından
Bebegim 7aylik olacak arada izletiorum  artık yapacak bısey bulamıyoruz akşama kadar oyun oynayamıyorum isim oluyo haliyle siz neler yapiyosunuz

20 Cevaplar

+1 oy
(2,559 puan) tarafından
Valla ben tv izletmeyeyim diye çocuğu roman havalarına alıştırdım. Sıkıştığım yerde açıyorum oynuyoruz :D
(68 puan) tarafından
Oha bu baya iyiymiş ahahahahahahah
(2,559 puan) tarafından
16 aylık olduk. Kızı da oynak yaptım :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Açık oluyor TV ama izlemez çok nadir bakar 
(425 puan) tarafından
Bizimki gözünü ayırmıyor
tarafından
Çok izletme canım ya kapat arada devamlı bakıyorsa
0 oy
tarafından
10 aylık canm sadece yemek yedirirken izletiyorm kukuli die şarkılar var onları izliyo
0 oy
tarafından
Vallahi canım arada ister istemez izler ne yapalım 
(425 puan) tarafından
Otizimi tetikliyomus çok korktum ya
tarafından
Canım benim de 7 ay 7 günlük ama ister istemez arada bakıyor vallahi
(1,250 puan) tarafından
Benimki TV ye bakmıyor ama telefonda Bi animasyon çizgi film var ona bayılıyor ama sadece yemek yerken izletiyorum çünki mecbur kalıyom açlıktan ölse yemiyo hiç bişey parmağını emiyo
0 oy
tarafından
1 yaşında TV bin tsini bilmiyor
(425 puan) tarafından
Gününüz nasıl geciyo peki
tarafından
Oyun oynuyoruz zeka oyunu kitap bloklar halkalar üçgenler kareler işte bacım oynatıyorum TV tel camadir makinası bulaşık Makinesi bunlar yasak bebeğime arada radioda. Ses dinliyor
tarafından
Çamaşır bulaşık makinesi niye yasak ki ne zararı var :)
0 oy
tarafından
7 24 açık olur TV işine gelirse izler işine gelmezse izlemez 5 aylık oldu yeni bence sakınan göze çöp bakarmis çok ta sıkmamak lazim
0 oy
tarafından
Tv açık ama bakmıyo arada dalıp gidiyo o da kısa sürüyo. 8.5 aylık. 
0 oy
tarafından

Tv acık cızgı fılm kanalı yada youtubeden acıyorum arada gelıyo bakıyo ızlıyo snra donuyo oyuncaklarıyla ıkı oynuyo snra benm pesımde dolanıyo yakamı bırakmıyo:D  

0 oy
tarafından

Tv genel olarak hep açık çok nadir bakar ama rap müzik dinlemeyi çok seviyor benimki ona dayanamıyor :D 8 aylık oğlum 

(425 puan) tarafından
Benimki kırmızı balık delisi oldu ya
0 oy
(3,866 puan) tarafından
o aylarda izletmiyordum canim
0 oy
(371 puan) tarafından
Açık olsa da çok dikkatini çekmiyor zaten hep bı kosturma peşinde
0 oy
(323 puan) tarafından
7 aylık kızım 1dk bile izletmişliğim yoktur.Açık gördüğü an affetmez kapatıyoruz o uyanıkken mecbur.
0 oy
tarafından
İzletiyorum ama zararını görmedim ben yeterince izletirim çünkü konuşması vs gayet iyi maşallah şarkı dinletiyorum niloya izletiyorum günde 1 saat oluyor 19 aylık
0 oy
(17,867 puan) tarafından
Keşke izlese 2 yaşında arada Bi bakar izleselerde bende rahat etsem :D
0 oy
tarafından
Tv kullanmıyoruz 1.5 senedir Küçücüm 2 yaşında büyüğüm 3.5 çok fazla etkiliyor TV büyük kızım da baktim baya etkiliyordu kullanmıyoruz belki bu kış alırız
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Kızım yaşına girecek hiç izletmedim. İzlemez o da alismadigindan galiba. Evde ses olsun diye TV açık oluyor haliyle  bu aralar reklamlarda arada bir dönüp bakıyor sadce o kadar.  Sesleniyorum bana bakmazsa kapatıyorum TV yi 
0 oy
(930 puan) tarafından
Reklam ciktiginda bakıyor keşke bakmasalar ama 
0 oy
tarafından

Çokta kısıtlamamamk gerek bence izletebilirsin eğer ilgisini çekiyorsa seninde işin varsa zaten bebek şuan sesler ilgisini cekiyo bide renkler:)

0 oy
(3,419 puan) tarafından
13 ay izlemedi 13.5 ay olunca 1 hafta izledi baba demeyi unuttu resmen şimdi 1 haftadır izlemiyor anne dayı demeyi öğrendi ne kadar tehlikeli olduğuna şahit oldum 
0 oy
(3,279 puan) tarafından
Evde tv yok o yüzden izlemiyor. Telefonu da vermeyiz eline alışırsa sürekli ister oyun oynarız sürekli

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 463 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 396 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 163 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nur kalp (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 157 göst.