0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (116 puan) tarafından
2.5 aylik bebegim var bebek olduktan sonra esim benden çok soğudu nedense çok ilgisiz hatta bebegu kıskandığını bile düşünüyorum hal ve hareketlerinden bu çıkıyor böyle birseyle karşılaşan oldumu acaba dogum sonrası 

9 Cevaplar

0 oy
(16,504 puan) tarafından
Aksine biz daha bağlandık cnm
-Reklam-
0 oy
(247 puan) tarafından
Canim aynılarını ilk zaman bende düşündüm  mesela tüm ilgimiz bebeğe gidiyor eş biraz arka planda duruyor.. Ve ister istemez üzülüyorlar mesela benim eşim bana Hazal doğduktan sonra sanki beni sevmiyorsun gibi laflar kullandı  aksine dedim sana daha çok bağladım ama  kizimizinda ilgiye ihtiyacı var falan deyince bu sefer oda bebekle ilgilenmeye başladı ve böylelikle problem çözüldü yani eslerede vermek lazım çocuğu bakması ilgilenmesi için ozaman bizi anlarlar. 
(116 puan) tarafından
Eşim biraz rahatsız bebek sesinden çok rahatsız oluyor oyuzden veremiyorum baksın diye oda bakamıyor oyuzden daha bi soğuk bebege karşıda nasil ustesinden gelicem bilmiyorum çok zorlanıyorum
(247 puan) tarafından
Canim rahatsiz olsada ver ona onunda bebeği sonuçta eğer böyle mesafeler  olursa tabi soğukluk olur bebeğe karşı sen eşine sürekli bebeği vermeye çalış  yemek yap temizlik çamaşır bahanesiyle biraz vakit geçirsin hepimiz sonuçta anne karnında bebek sesiyle büyümedik bizde insanız bizde bazen rahatsız oluyoruz  ama bakıyoruz çünkü bizim onlar
(116 puan) tarafından
Oyle değil vertigo var ve baş dönmesi denge problemi yaşıyor çok asabi bu yüzden
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Canm bence bebegi ver ona kucaginda olsun yada optur koklat baba oldugunu tam farkina varmamis olabilir bazen boylee durunlar olabiliyor
0 oy
tarafından
Ben yaşamadm canm 
0 oy
(119,318 puan) tarafından
bizde tam tersi oldu extra yogunlastik
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Yok ya aksine daha sıkı bağlandık çok şükür . Mutluluğumuza mutluluk kattık diyoruz çok şükür . Eşim kizimiza da banada çok düşkün hep ilgileniyor sağolsun . Biraz zaman verin daha bebiş çok küçük biraz topansin düzene alışın düzelir içinizi ferah tutun
0 oy
tarafından

Valla eşim degilde ben kıskanç oldum:Dbenden çok kızımla ilgileniyo

0 oy
(17,762 puan) tarafından
Yanlışın vardır canım bizde olmadı hiç öyle şeyler birbirimize de çocuklarımızada çok bağlıyız 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Hiç böyle bir sorun yaşamdık canm ki 2 ay kızımz yüznden ayrı da yattık çk huysuz Bi bebkti kızım ama ne zamn evde olsa ikmzde kızımızn başına oturur onunla oyalanırdık birbrmze bakr gülmserdik hla öyleyiz ve şuan kızm tam Bi baba aşığı onn kucağına gittiği zamn bna gelmez 10 bçuk aylık şuan 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 178 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde Tgrlsima (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.
+1 oy
23 cevap 483 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nurrsa (116 puan) tarafından soruldu

379,812 soru

11,369,420 cevap

34,852 kullanıcı