0 oy
469 göst.
Diğer kategorisinde (164 puan) tarafından

Kizlar masa aldım ama tereddutte kaldim üstü cam kaplama kullanan varmı bilgilendirebilirmi beni daha gelmedi gorseldeki

image

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum canim çok memnunum 
(164 puan) tarafından
Yaa sevindim canim cok teşekkür ederim korkuttular beni
tarafından
Güle güle kullan canım benimki ortadan ayrılıyor misafir gelince kalabalık okdu mu açıyorum daha da güzel oluyor
(164 puan) tarafından
Teşekkürler kuzum benim alan dar diye bu iki ya dan uzuyor duruma gore tek tarafi acarim diye dusundum komple mdf alcaktim ama oda ciziliyor sonucta zamanla bu camlar hos geldi gozumuze a korkuttular iste :-D sende iyi gunlerde kullan canim
tarafından
Sağol kuzum. Bosver kim ne derse desin keyfine bak
(164 puan) tarafından
Sagol canim bi sorum olacak sicak bisey koyuyormusun illaki yemek yeniyor yemek sicak oluyor ama iste kafama takldi
-Reklam-
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Bende camlı almıştım. Daha ilk kullanmada tuzla buz oldu. Eltim yemege gelecekti , herşey hazırdı masayı hazırlıyordum. Masayı açmamla çatır çutur kırıldı. Açılan masaysa dikkatli aç. 
(164 puan) tarafından
Yaa korkumda bu evet iki yandan aciliyor
0 oy
(800 puan) tarafından
Aldim alali 2 sene olmadan kaldirdim kullanişsiz alma derim şimdi ahşap aldim daha sağlam kaliteli
(164 puan) tarafından
Himm hangi yonden kullanissiz canim
(800 puan) tarafından
Ortasi direk çatladi zaten ne kadar silsem hep iz çocuk üzerinde araba sürmüş çizikler oluştu hele çocuklu evde cama daha fazla dikkat etmen gerekir ben kullanamadım 2 senedir ahşap kullaniyorum camdan daha rahat ve kullanişli geldi
(164 puan) tarafından
Himm korktum bi simdi az uzda degil
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorm memnunum canm
(164 puan) tarafından
Sevindim bu cvplari duymaya ihtiyacm var sanirim :-D acilan masami canim
tarafından
Yok canm benm ki açılmıyo
0 oy
(103 puan) tarafından
Ben kullanıyorum ama esyalarima biraz düşkün biriyim onun üstüne şeffaf jelatin aldım serdim yine cam gibi gorunuyo maksat altındaki cam zarar görmesin memnunum da iyi yani
(164 puan) tarafından
Anladim canim teşekkür ederim
0 oy
tarafından
4 senedir kullanıyorum bı skıntı yasamadım canm
(164 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim  acilir masami acilanlardami sorun oluyo onun icin soruyorum
tarafından
Acılanlardan canım ıkı tarafdan acılıyo bı sorun yasamadım henuz
(164 puan) tarafından
Teşekkürler canim buda yanlardan aciliyo inşallah bende memnun kalirim
0 oy
tarafından

Bunlar çok hoş yha kaça aldın?

(164 puan) tarafından
Valla canimcim tek masa fiyati hatirlamiorum ama 4 sandalye sandalye bunlar degil baska bir bench 4200 biraz ucuk ama taksit yaptrdik ekxtra 200 ekleterek
0 oy
tarafından
Güle güle kullan cnm
(164 puan) tarafından
Teşekkürler canim benim
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm 5 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Aman ıslandı aman mobilyası koptu aman plastiği koktu olayı yok.
(164 puan) tarafından
Ayy Allah razi olsun içimi rahatlattin canim nerdyse iptal ettrcem o derece icim darlmiati acilir masami sennde acaba birde sicak birsey koyuyorsun deglmi hani tabaga koydugumz yemek illa sicakta misal yanlislikla olur vs tencere koymak gbi bazisi oyle yorumlar okudum catlaynda oyuzden
(671 puan) tarafından
Yanlardan açılır şeklinde benim masa. Sıcak tencere filan koyduğunu hatirlamiyorum. Koymuş olabilirimde olmayabilir inde ama sıcak tabak çay kupa gibi şeyler koydum. Fırından çıkan tepsi koydum. Ama altlığı vardı. Hiçbir sorun yaşamadım. Şuanda sandalye bacaklarında sorun olduğu için değiştirmeyi düşünüyorum. Ama yine cam masa alacağım. Kullanımı kolay . Hem kiraciyim hemde tayinciyim o yüzden diğerlerini çok sevmiyorum.
(164 puan) tarafından
Anladim canim teşekkür ederim buda yanlardan acilir sekilde inşallah memnun kalirim bende
(671 puan) tarafından
İns cnm
0 oy
(1,691 puan) tarafından
brn kullaniyorum cok memnunum
(164 puan) tarafından
Teşekkürler canim
0 oy
tarafından
Sadece çok çabuk çiziliyor üstüne şeffaf örtü yada tekrar cam kestirirsen çizilme SD orunu olmaz çok şık gorunmcemin de bu şekil güzel 
(164 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim fikir icinde
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum sorun çıkmadı ama  halam tuzluğu biraz hızlı koymuş tuzla buz olmuş 
(164 puan) tarafından
Yaa teşekkürler canim
0 oy
(63 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canım 2 yıl oldu Bi sorun yaşamadım
(164 puan) tarafından
Teşekkürler canim
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Benmki tamamen cam gayette memnunum 11 yildir da kullanirim
(164 puan) tarafından
Ya sevindm canim teşekkür ederim
0 oy
(2,127 puan) tarafından
4 yildir cam kullanıyorum bi sorun yaşamadim
(164 puan) tarafından
Teşekkürler canim
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Benimki ahşap annem kullandı hiç hiç memnun kalmadı tavsiye etmem 
(164 puan) tarafından
Anladim canim teşekkür ederim
0 oy
(1,454 puan) tarafından
5 senedir kullaniodum kırılma çatlama vs olmadi ama mutlaka çizilme oluyor . Üstüne şeffaf kalın masa koruyucular var çizimlesin istersen ondan alıp ölçüsüne göre serebilirsin hem masan temiz kalio yepyeni . 
(164 puan) tarafından
Teşekkürler canim
0 oy
(5,457 puan) tarafından
Bende mutfakta sadece cam olarak kullanıyorum ama üstüne örtü almışlar kaynanamlar bence öyle DHA iyi silmesi felan yani guzek 
(164 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Evlenirken almıştım 4 sene oldu hâlâ kullanıyorum 
(164 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(62 puan) tarafından
Ben 3 senedir kullanıyorum cnm bir problem yaşamadım :) 
(164 puan) tarafından
Sevindil canim teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 338 göst.
28 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (562 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bkt_ (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 352 göst.
17 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...