0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar sola yatmak iyi diyorlar ama sola yatınca kaburgam ağrıyor sağa yatınca daha rahatım bir zararu olur mu 

12 Cevaplar

0 oy
(119,461 puan) tarafından
22w5 her turlu yatiyom yuz ustu encok
tarafından
Yüz üstü 25 ten sonra pek mümkün olmuyor kız :) benim en sevdiğim pozisyon yüz üstü ama şimdi tövbe olmuyor
(119,461 puan) tarafından
bende sirt ustu falam yatamam illa yuz ustu yatcam ☺
-Reklam-
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Valla sağa yatma falan diyorlar ama 9 ay kim sola yatabilir ki... Bende sağa uyuyorum bazen gece kolum uyuşunca geri sola dönüyorum bazende tam tersi.. Doktorum bana sadece sırt üstü yatmanı önermiyorum dedi sağa yada sola yatma demedi.. 
tarafından
Sırt üstü yatıyorum bazen o da rahat oluyor neden yasak sırt üstü yatmak
(5,904 puan) tarafından
Ben 32 olcam yarın artık sırt üstü tam nefes alamıyorum bebeğe tam kan gitmiyormuş sırt üstü uyuyunca
0 oy
(12,494 puan) tarafından
 Iki tarafıma da yattım valla nasıl rahat ediyorsam
0 oy
(26 puan) tarafından
Valla bacm benmde hep sagımda bebegm 36 haftalıgım bende yatıyorum sag sol hatta Bi kalkıyorum göbegime abanmışım şükür bişi olmadı. 
0 oy
(979 puan) tarafından
Bm her şekilde gttim yüzüstü hariç ama  çoğunluk daha dönüp yttim daha rahattim . Onmli olan bacaklarını çok toplama karnına baskı ypma sık sık yer degstir cnm
0 oy
tarafından
Ben sağ sol yattm , sırt üstü yasaktı yatmAm yüz üstüde hamile olduğumu öğrendm hiç yatmadm valla
tarafından
Bazen sırt üstü yatiyom farkında olmadan çok korkuyorum nolacak bunu nasıl engellerim
tarafından
Yastk koy sırtına ve göbeğine canm
0 oy
tarafından

Eşit şekilde sağ ve sol tarafıma yatıyorum canım. Zaten göbeğim çıktı yüz üstü yatmak.imkansiz.

0 oy
(629 puan) tarafından
Cnm ben yan yatiyordum 36 haftalikmiydi 34 mu o civarlarda bir uyandim koca gobegimin uatune yatmisim bildigin yuzustu cok korkmustum rabbim korudu ben 6 aylik olana kdr ustune yttm cok sukur olmdi brsey
0 oy
tarafından

Sola yat bence bebek için en iyi yatış pozisyonu

0 oy
(2,920 puan) tarafından
Yok ya bence bi kural değil de hani sola yatmak daha iyi daha çok kan gidiyormuş bebeğe bende sağ tarafımda rahat ediyorum yapacak bisey yok 
0 oy
tarafından
Gece bismillah diyip sola yatıyorum sabah bı kalkıyorum sağ tarafta tüm eşim diyoduki uykuya daldiktan 1 dk sonra dönüyorsun çok şükür bişey olmadı bende ara ara tarafını değiştir bişey olmaz ya Allah'ın izniyle
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Solada yattım ama son ayda hep sağdan rahat kalktım zaten bebekler nasıl rahat ederse öyle yatabiliyorsun çok şükür bir sorunda yaşamadık 3 ayımız bitecek 1 hafta sonra 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 136 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hafsaa (792 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
10 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynep2308 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 314 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sedaaaaa (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 274 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...