0 oy
587 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar Instagram da dolanıyorum fake hesaplı biri yazdı eski konustugım cocukmus yalvarıyo afedersiniz kopek gibi sala.k evliyiz cocklarımız olmus yazıyo bazı olaylar yasadık sıkaywtte bulundum ondan sonra hıc konuşamadık bı sans ver burdan veya yuzyuze konuşalım bende yazdım seninle yaşadığımız gecmıste kaldı ve bıttı bıda yazma deyıp engelledim benı hıc unutamamış hıya.r banane onun yuzunden yuvamı mı bozcam Allahım kimseyi kotu yola saptırmasın ınsallah Amin ama tanıttı ilk yeminle terledim ama sasırdım aklıma bile gelmez yani 

9 Cevaplar

+1 oy
(3,505 puan) tarafından

Ayy Allah korusun en korktuğum şey biliyo musun o yüzden evlenince bütün sosyal medya hesaplarimi kapattım sırf bu yuzden biri yazar diye sonra işte burda takılıyorum bende :D Rabbim kimseyi şaşırtmasın 

-Reklam-
0 oy
tarafından

Hahahaha:) evlisin çocukların var  neyin kafası yaşamış arkadaş öyle. 

Biri mesaj bile atsa muhatap olup.konusma evli kadınsın.  Mesajının bir bölümünü alıp.keser eder al.baisna bela. En güzeli sosyal.medyasiz hayat :))

tarafından
Aynen zaten ters cevap verdim bende sohbet etmedim  işim olmaz yaşandı ve bitti herkes yoluna
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Aman aman şeytanın oyuncağı böyle kişiler başka hesaptanda ulaşır engele cevap vermeden 
tarafından
Aynen engelledim zannetmiyorum tekrar Baska bı hesaptan yazcagını
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Benim de başıma geldi ama bana ulaşamadı kardeşime ulaşıp yalvarmis etmiş ben kardeşime dedim ne yazdığını bile bilmek istemiyorum sen gerekeni söyle bazı insanlar takıntılı hastalık gibi bir şey 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Cevap bile vermem canım kmse kusura bakmasın
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Var oyle mallar banada hamileyken yazmistiu. Seni gördüm  yalvaririm numarani ver konusalim lutfen unutmadim etmedim hala evlenemedim die. Yuvami yikiyordu nerdeyse ********
0 oy
tarafından
Senin cevap vermen hata. Sonra mesajlasmada hatanı arar seni onunla tehdit eder o zaman napacan
0 oy
tarafından
Geçmiş geçmişte kalmış evlenmiş çocuk sahibi olmuşsun böyle durumlarda hiç mesaj dahi atma direk engelle.. 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bu zihniyette birinin ne yapacağı hiç belli olmaz sen ters cevap versen bile yarın öbür gün bunları eşine dahi gösterebilir eşinde ona cevap yazana kadar bana neden söylemedin diyebilir face hesapla sana ulaşmış biri yine aynı denemede de bulunabilir oyuzden terste olsa hiç cevap yazmadan engelle derim huzurun bozulmasın

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 489 göst.
2 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 428 göst.
6 Nisan 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 348 göst.
0 oy
3 cevap 283 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu