+1 oy
426 göst.
Aile kategorisinde (385 puan) tarafından
Erkek kardesım boşandı kızı var 4yasında 10gun anneannesınde durur 3 4gun anneme gelır yegenım anlaşmalı boşanma oldu yanı cocuk sıkılırsa gıder gelır sorun yok . Geçen gün geldı grıplı gıbıymıs oradayken de kımse götürmemiş annemde aramış eskı dünürünü kımlıgı koysaydnız hıc olmadı sağlık ocağına çıkarırdım demıs annesı vermek ıstemıyor kımlıgı ben bısı dıyemem. Yok verse ne olur bılmıyorum merakta ettım . Kımse çocuğu zor tutmaz etmez cocuk esas alındı herseyden önce böyle hastalık durumlarında ıyı olmuyor 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kacirmasindsn korkuyor olabilir ama annesinin imzası olmadan kaçırmaz zaten
(385 puan) tarafından
Bı parazıt olmazsa olmaz zate senın gıbılerı kale almıyorum bu kadar edebıyle ayrılanda yoktur bılmedıgın şeylere burnunu sokma
tarafından
Eşim hep der eğer ayrılacaksakta edebiyle ayrılalım
(385 puan) tarafından
Bunu basarabılen çok nadır kişidir . Herkes ıyı olsun herkesın yoluda açık ama ortada cocuk olunca bı taraf hinlik pesıne düşerse ınsan sınır olur devamlı aynı durum yaşanırsa .
tarafından
Aynen oyle sonuçta ortada bir çocuk var kavga gürültü ayrıldığında o zarar görür elinde sonunda iç içe geliyorsun yüzyüze geliyorsun
(1,837 puan) tarafından
Eyyy görümce nedir ya :D çok güldüm
Vallahi helal olsun ben edebimle ayrılamazdim tebrik ediyorum iki tarafida
-Reklam-
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Bir bilgim yok ama burda birisi de vermek istemiyordu sebebini hiç hatırlamıyorum ya .. :( Kıza neden annesi bakmıyor çalışıyor mu?
(385 puan) tarafından
Çalışıyor ama çocukla alakası kalmamış anne demıyor bıle yavrum anneanemı arayalım dıo . Bıde çalıştığı yer uzak mıs 10gunde bı kez görüyorsa çocukta alıstı onsuzluga mahkemede evlenırse ılerde eskı gelın cocuk babaya dıye ımza atmış kendısı . Kımse kacırmaz yanı kendıse çok ıyı bılıyor bıraz uyuzluk gıbı geldı
(7,177 puan) tarafından
Ah yavrum benim olan kuzuya olmuş . Benimde alt katimda var bir teyze torunu ilk okul bire gidiyor babaanne oluyor kendisi o baktı büyüttü annesi hiç ilgilenmedi bile . Çocuk annesinden çok babaanneyi seviyor . Geçen sene boşandılar baya zaman kadın kendine ev tuttu gecinemedi bir başına annesi var o da çalışıyor onla da gecinemedi şimdi de oğlum benden ayrı kalmasın diye gelmiş alt katta kalıyor aylardır çok şaşırdım valla evliyken çocuğun bir kıymeti yoktu şimdi onu düşünüyormus güya .. kaynanası da kadın sırf torunu mutlu olsun diye kalmasına ses etmiyor . Kadın evi otel gibi kullanıyor ye iç yat temiz çamaşır temiz yatak elini bir şeye sürmek yok
0 oy
tarafından
Neden sadece babaannesi düşünüyor çocuğu doktora göstermeyi ne saçma düşünce valllahi bnm aklıma gelmez kimlik gondermemek sadece
(385 puan) tarafından
Onlar halada goturmemıslerdır çocuğu anneme vermeden demısler grıp dıye ne ılac var ne bısı öyle ıdare ederkerdır bılmem yasa ıyıce ateslenıp mı götürürler bılmem . Kımse çocuğu kacırmaz üstüne tıtrıyorlar da
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Kaçırır falan diye mi düşünüyor acaba diyecem ama assagidaki yorumları okudum bence anneannesi öyle düşünmüş sanırım yada akıllarına gelmedi koymak öyle demis olabilirler belki çünkü hani biz güvenmiyoruz falan gibisinden kendince farklı düşüncedeler işte 
(385 puan) tarafından
Bılemıyorım merak ettım sağol canm
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Simdi annesi kızlık soyadını aliyor ama cocugum dediginin soyadi farkli oluyir iste kimliklerini gostermezse bu konuda sıkıntı yasayabiliyolar o yuzden vermemis olabilir hani guvenli bi yerde duruyodur cuzdandan hic çıkarmıyodur mesela.
0 oy
tarafından
Bir yere kaçırırlar diye korkmuslardir belki ama böyleyse çocuğu hastaneye goturselermis
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Tv de görüyoz ya cnm çocukları babaları veya anneleri kaçırıyo göstermiyo ya ondan heralde
(385 puan) tarafından
Aslında kendı çok ıyı bılıyor el bebek Gül bebek bakıldığını gıcıklık yapıyor başka bırsey degıl kendı çocukla alakadar olmuyorkı cocuk 5gun annemde durdu bı kere anne demedı dedemi arıcam onu sevıyom dıo .babası gıdıp kımlık çıkarır zor degıl ama kımse asla onu kacırmaz kendıde ıyı bılıyor
0 oy
tarafından
Nasıl tutmaz neler görüyoruz babalar çocuğu alıp kaçıyo anneye vermiyo o yüzden vermek istememiş olabilir 
0 oy
tarafından

Neden vermiyor bilemem ama gidip kayboldu derseniz yeniden çıkar kimlik:)

0 oy
tarafından
kimlik genelde annede durur, kimseye guven olmadigindan vermemistir o sorun degilde hem vermeyip hem de hastaneye goturmemesi sorun.. bir de soyle ki eger durumu anlatirsaniz, daha once gittiginiz yerlerin sisteminde kaydi oluyor durumu anlatirsaniz yardim ederler.. kimligi vermiyorsa bir ornegini abin ustunde bulundursun..
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Yazıl bu yuvalar dağılıyor anne bi tarafta baba bi tarafta çocuk annane babanne elinde bir orada bir burada savruluyor bu şekilde düzen olurmu o yavrucağın hayatında yani bende boşandım ama kimsenin eline bırakmadım kendim yuva oldum evladıma düzen kurdum sıfırdan Rabbim sağlık versin her daim arkasında yanındayım.
0 oy
tarafından
sanki kimlik çıkarmak çok zor bişey ne alaka vermiyor 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 587 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 346 göst.
0 oy
12 cevap 513 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu