0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde (3,410 puan) tarafından
Yani beklenen birşeydi neden mi aile icinde olduğu icin o bebege kötülük yapıldığı icin halk galyana gelmesin diye hemmmen gizlilik kararı verildi bile allah yapanları bildiği gibi yapsın insaallah

7 Cevaplar

0 oy
(1,664 puan) tarafından
Aile içinden nasıl olur ya...  neden gizlilik yaa
(3,410 puan) tarafından
Akşam açıkladı canim yayın yasağı ve gizlilik kararı verilmis
-Reklam-
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Maalesef ☹️☹️☹️
(3,410 puan) tarafından
Hic bekliyorduk zaten belliydi boyle olacagi
0 oy
tarafından

Yapanın elleri kırılsın Allah bildiği gibi yapsın inşallah 

Küçücük bir melekten ne istediler nasıl kıydılar:(

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Yapan aile icinden anladik da nasil yani yavrunun alt tarafi ciplakmis dusunmek dahi istemiyorun ya
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Adı image

Adi ş,erefsiz p,ic
tarafından
Bence abileri yaptı dede suçu üstüne aldı . İkranur vardı Giresun'da mi neydi dshisi ve halası tarafindsn öldürülmüştü öyle bı durum bence bu
(1,850 puan) tarafından
Müge de kapalı mı ne izlenmiyo
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Dede tutuklanmış ve çocuğun alt kismi açıkmis kondu falan bir kaç metre ötede bulunmuş buyuzden gizlilik kararı gelmiştir büyük ihtimalle dede bisi yaptı o çocuğa böyle insanlara ceza evi öldül bunların hepsi hepsini hadım ediceksin bak bu kaçını hadım edince böyle Bi sorun kalmicak şuan içimden geçeni yazsam olay çıkar terbiyesizler ya 
tarafından
Ama insanlarin gözü önünde feci şekilde idam edilmesi lazimki belki bazılari korkarda bişey yapmaktan vazgecerler
(4,061 puan) tarafından
Aynen öyle ben bu konuda netim bak Bi kaç yerde idam can yakma olunca ellerini hiç birsey suremiyorlar mesela Arabistan da insanlar dükkanlarını kapanmıyor namaza giderken biride elini sürmüyor sürdü an hangi elini surmusse keserler o an böyle Bi sistem gelmeli bu kadınlara kıyanlar bu yavrucaklara bu zihniyeti yapanlar ve besleyenler hayvanlara yapanlar bunların idam edilmesi gerek yok ki insanlara ibreti alem olsun yoksa daha çok çocuk kadın katledilir sokakta rahat yürüyemez olduk çocuğumu anneme bile emanet edemez oldum herseyde korkar oldum bu ülkede
0 oy
(774 puan) tarafından
Kim yaptiysa Allah belalarını versin her gün güne cinayet haberleriyle uyanmak istemiyoruz gerçekten çocuklarımıza çok acıyorum eskiden gece yarılarına kadar sokakta oynardık simdi bırak sokağı kendi aile fertlerimize güvenmiyoruz 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 438 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ☻ Bi_Bakıp_Çıkıcam ☻ (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 345 göst.
25 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 347 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,410 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 655 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...