0 oy
713 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (291 puan) tarafından

Kızlar doğum hediyesi eşiniz ne aldı :) malum altın fiyatları cosuk biz ne alsak diye düşünüyoruz hediyeyi de birlikte planlar alırız biz :)

58 Cevaplar

0 oy
(17,886 puan) tarafından
Okanda çiçek ve tatlı yaptırdı canlı çiçek hee Muhammed Ali dede öyle tatlı yaptırdı yine tatlı yaptırır :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
İsimli kolye yaptırdı 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Pırlanta 5 taş  almıştı eşim  16 ay önce 
(291 puan) tarafından
Benimde yok aslında 5 taşım :)
(5,949 puan) tarafından
O zaman sende  aldır canım:))
0 oy
(534 puan) tarafından
Çiçek ve kolye almıştı hastanede
0 oy
(530 puan) tarafından
İlkinde bilezik aldı bunda da öyle yapacakmis görümceme söylemiş kızım olacak ikimize aynısından :)) istediği kadar artsın kız her zaman mı doğuruyoruz 
(291 puan) tarafından
Canım ev aldık yeni borç ödüyoruz birde :) aldığımız para borca gidiyor
(530 puan) tarafından
O zaman içinden geçeni yapsın canım ya da ihtiyacin olan biseyi iste önemli olan düşünmesi zaten
0 oy
(416 puan) tarafından
Maalesef bişi görmedim üstüne de bu çocuk beni masrafa soktu dedi hastanede 2 gün yattım  bile arayıp sormadı bile o yüzden ondan nefret ediyorum 

Postlarimda herşey yazıyor zaten
(416 puan) tarafından
Gerçekten haklısınız o kadar zor bı durum ki  ailem kabul etmiyor o yüzden takıldım kaldım
(1,250 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kardeşim
(416 puan) tarafından
Amin inşallah
(621 puan) tarafından
İnşallah hayırlı  ümmet yetirtirirsin ne olursa olsun kimseye ezdirmee gerekirse ortalığı ayağa kaldır kızın bilsinn annem arkamda baba bişey olmaz desin özgüvenli kendini ezdirmeyen  haksızlık karşısında susmaya n bir evlat yetiştirirsin inşallah
(621 puan) tarafından
Sevde min annesi bende iftiraya uğradım çocuk aklı şimdiki aklım olsa herkesin burnundan fitil fitil getirirdim çok şükür kızım var elimden geldiğince kimseye ezdirmem  inşallah kizim Benim gibi olmaz
0 oy
tarafından
Maalesef bisey göremedim ben al dedim oda TM TM diyip geçiştiriyo  isimli kolye alabir cnm 
0 oy
(7,456 puan) tarafından
bız almadım esım askerde 
0 oy
tarafından

İlkkinde çiçek aldı  yanilmiyosam:ermm: ikincide hiç hatirlamiyom yaa :'(3 de halı güzel kaliteli bir hali aldık beraber buda sana doğum hediyesi dediii:D

0 oy
(1,066 puan) tarafından
Çiçek almıştı sadece zaten hediye görecek gözüm yoktu oğlum erken doğdu doğar doğmaz küveze alındı o yüzden doğum yapmış gibi hissetmiyodum 
0 oy
tarafından

Dogum ocak şubat gibi bakalim ne alacak bebisimle bana künye yaptirmasini istiyorum bakalim beyfendi alacak mi:ermm:

0 oy
(238 puan) tarafından
Kaburga bilezik alacakdı ama altın aldı başını gidiyor kendim dedim alma istemiyorum pahalndı diye çiçek böcek alır diye umuyorum
0 oy
(7,773 puan) tarafından
Benim senede iki doğum günüm var gerçek doğum günüm 3 mart kimlikteki de 25 kasım:-D
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Çiçek yaptırmıştı  birde cep telefonu aldı :D

0 oy
(659 puan) tarafından
10bin liraya telefon aldı dogum hediyesi olarak şimdi ikinciye hamileyim hamile kaldıgımda çeyrekli altın bileklik aldı bebek hediyesi diye ama dogum hediyesi yine altın aldırıcam.
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Takı sevmediğim için istemedim kitap seti al diyorum o sayılmaz diyo kıyafet diyorum o da ihtiyaç sayılmaz diyo oğluşum en büyük hediyem zaten 
0 oy
(3,920 puan) tarafından
Valla 3. Dogurcam ilk ikisinde görmedim  bi hediye:) 3. De de beklemiyorum  alırsa supriz  olur. Genelde yaptığı  büyük  şeyleri  hediye sayar eşim.  Mesela evlendik 1.yil ev aldik onu baya bir seyin yerine saydı. 3.yilimizda da araba aldık onu da çoğu  sey yerine saydı.  Simdi 6. Yılımız.  Derdi mustakil villa tipli ev yaptirmak  onu da 10 yil sayar herhal ;D 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Iki tane doğurdum bi çiçek bile almadı kaç kere söyledim hediye almadın diye oda tam tersi sen bana al bende doğurttum dedi :))
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Hicbirsey almadı sağolsun
0 oy
(13,111 puan) tarafından
Eşim o zamanlar işsiz olduğu için bırsey alamadı 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 597 göst.
0 oy
13 cevap 293 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 744 göst.
29 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde f&A (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 217 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu

381,356 soru

11,417,113 cevap

34,968 kullanıcı

...