0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından
anneler hayirli gunler benim cadı kızım kapilari acmaya başladı Allah korusun lavabonun falan kapisini aciyor deterjanlarim temizlik malzemelerim orda dolaplarda gerci ama bu cocuk kilitlerini de acabiliyor kapilar icin nasil bi çözüm bulabilirim cocuk kilidini aciyor diye dolaplari bile bosalttim ama lavabolari nasıl yapcam bilemedin 

7 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benimkide açmaya başladığından beri sürekli peşindeyim valla her şekil ulasiyolar
(795 puan) tarafından
evet boyu tam ulasmiyor ama parmak uclarina kalkip aciyor anahtarlari da yok kilitlesem napcam bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Yani sonuçta büyük açması çok normal çocuk kilidi al
(795 puan) tarafından
cocuk kilidini aciyor canım kapi icin ayri satilani falan var mi bilmiyorum ama salonun kapisina taktim bi sekilde cekti yapiskani cikti yine acildi yani o da cozum degil
0 oy
(4,237 puan) tarafından
21 aylik benim oglumda birtek banyo dolabinda deterjan var onuda koyacak yer bulamadim artik mecburen banyoyu surekli kilitli tutuyorum mecburen kilidini aliyorum ustunden
(795 puan) tarafından
anahtarları yok bizim odalarin lavabonun falan kilit degistirmem lazim onun icin de ya da bu var olan kilit icin anahtar yapilir mi ki
(4,237 puan) tarafından
Onu hic bilmiyorum canim belki yapilabilir cilingirlere sormak lazim
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Valla ben hep mutfaktakileri yukarı kaldırdım banyoya çok az koydum onu da açamaz hep peşindeyim 
(795 puan) tarafından
bende kaldirdim ne var ne yok ama lavaboda hepsi iste orayi da acinca ne yapsam bilemedim anahtari da yok kilitlesem
0 oy
tarafından
Yani seninanlicak ayda ona anlatsan zararlı olduğunu dinlemezmi benim yeğenim 18 aylık maşallah anlattık hayatta dokunmaz
(795 puan) tarafından
yok canim cok anlattim gidip sabunlarla oynuyor yaramaz benimki biraz ne var ne yok indirir asagiya
0 oy
(9,626 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Canim bizimki de açıyo kilitleri biz çok yukarı yapıştırdık yetisemiyo

(795 puan) tarafından
cekiyo benim kiz canim onlari  salona yapistirdim kapiyi bi cekti yapiskani kaldi kapida yine acildi saglam yapiskanli olanlari da yok galiba
(9,626 puan) tarafından
Canim ben e bebekten alıyorum üniteye mutfak cekmecelerine yapıştırdım cikarayim dedim çıkmadı kapıya taktıklarım digerlerinden farklı ama hepsi de sağlam yapistirdiktan sonra vurup iyice yapıştırdım elimle
(9,626 puan) tarafından
Bak attım aldıklarımı canim soldaki çekmeceler de var sagdakini kapılara taktım
(795 puan) tarafından
bizimkilerden degisikmis evet binbakayim bende teşekkür ederim canım
(9,626 puan) tarafından
Rica ederim canım benim valla cok sağlamlar ben bile sökemediysem senin minnak hic sökemez :))
0 oy
(119,287 puan) tarafından
sjsjsjs yapcak bisi yok ☺ buyuyolar
(795 puan) tarafından
ah kuzum buyuyolar ama benimki bi farkli yaramaz :) laf ta dinlemiyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 278 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (140 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 118 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu