0 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde (404 puan) tarafından
https://www.instagram.com/p/Bspy2OsFb98/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=r6dukrsa5h1a

Kızlar gecenlerde bir bayan sormustu milyonda bir filan demistik iste o ihtimal yine olmus :)

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

1 2 senelik bi haber bu. Cift rahimde elbetteki mümkün zaten

(404 puan) tarafından
Bilmiyorum zamanini canim ben yurt dışında ki bi haberi gormustum seneler once bunu yeni gordum daha. Gecenlerde bir bayan sormuştu haberi gorunce aklima geldi paylaşmak istedim
(351 puan) tarafından
Ben çift rahimliyim hamile olduğumu öğrendiğim zaman doktora gittik vajinal ultrasonla bakıldı bebek sol rahimdeydi ama doktor sağ rahimde de bi kan pıhtısı gördü ikiz olabilir dedi aralarında bi hafta olabilir dedi ama sonradan kayboldu öbürü :)
-Reklam-
0 oy
(661 puan) tarafından

Tv de izlemistim gecen yil hamile bayan 1 aylikken tekrar hamile kaliyo hatta gectgmz aylarda tv de dogum yapms gosterdiler olma ihtmaldi cok dusukse bile varms rabbim nasip ederse oluyor hersey

(404 puan) tarafından
Aynen öyle Allahtan ki bebekler sağlıklı:)
0 oy
(638 puan) tarafından

Ay mevlam verdikten sonra herşey olur be yüce yaradan emretsin yeterki ol der oluverir❤

(404 puan) tarafından
Aynen oyle canim
0 oy
(2,266 puan) tarafından

Benim bi tanıdıgımda da olmuştu duyunca çok şaşırmıştım :)

(404 puan) tarafından
Az bir ihtimalde olsa oluyormus :)
(2,266 puan) tarafından
Aynen canım kısmet :)
0 oy
(280 puan) tarafından

Anladığım kadarıyla ilk aylarda hamileyken yine hamile kalmışlar 3üncü 4üncü ayda mümkün değil bu canlar 

(404 puan) tarafından
4. Haftada tekrar hamile kalmis ama diger aylarda kalma ihtimali varmidir onu bilmiyorum canim
(280 puan) tarafından
Yok kuzum diğer aylar zaten hamile olduğunu öğrenince ilk 3 ay doktorlar ilişki yasak diyorlar bide bebek büyüdükçe etrafındaki onu saran şey izin varmiyor başka sperm yaklaşsın artık orası kapanıyor dış etkenlere karşı kuzum
0 oy
(395 puan) tarafından
Bu çok eski haber :) ben biliyorum bunu cok cok nadirde olsa oluyormus cok guzel birsey ama dimi ikiz gibi ama ama ayni gün dogan kardeşler :) 
0 oy
tarafından

Baya önce bir haber bu

(404 puan) tarafından
Haberin yayin tarihi yazmiyordu gonderide canim ben yeni gordum :)
0 oy
(208 puan) tarafından

Bunu bende çok merak ediyorum gerçekten çift rahimli nasıl oluyor

0 oy
(385 puan) tarafından

Evet dünya da 12 kişi bu durumu yaşamıs gecen sene İzmir den bir bayan aynı olmustu bebekleri arasında 1 ay fark var ama ikiz değiller olabiliyor 

0 oy
(12,852 puan) tarafından
Bu haberi bende görmüştüm :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 96 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Shrtrn (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,039 göst.