0 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (1,253 puan) tarafından
Ne düşünüyorsunuz daha yukselirmi? Anlayan varsa yazsın elimdeki ceyrekleri bozdursammi 

7 Cevaplar

0 oy
(119,237 puan) tarafından
ceyrek 1500 geccek 
(468 puan) tarafından
Benimde elimde çeyrek var satsammı yıksa beklesemmi yükselir diye
(1,253 puan) tarafından
O zaman bozdurmayim ya
(468 puan) tarafından
Bence bozdurma eşim takip ediyo internetten bu gidişle daha yükselecek hakkımızda hayırlısı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şuan 1208 yani artar dahada 300e yaklaşır yada geçebilir
(1,253 puan) tarafından
Ürkütücü.
tarafından
Bencede
0 oy
tarafından
Yukselecek muhtemel.

Euroyu 20 dolari da 19 a fiksleyecekler gibi geliyor.
tarafından
He burdaki panik lafi sana miydi rabiş?
(2,054 puan) tarafından
Geçen seneden beri hep stok stok ne oldu millet akın edip stok yaptı sonra ne oldu raflar boş mu kaldı sanki ülke savaşta kıtlık varda
(2,054 puan) tarafından
Bn varsa yoksa dolar altın şu bu diyenlere dedim zaten istismarcilar için söylemedim zaten onlara artık idam gelsin bende istiyorum
tarafından
Birincisi, adalet sistemi olmayan bu ulkeye idam istemek yapilacak en buyuk kotuluklerden biridir.
İkincisi bizi bir ekmege muhtac birakma yolunda giden bir zihniyeti savunmak da yapilacak en buyuk diger kotuluklerden biridir.
Ucuncusu, benim ciddi anlamda bu dusunceleri ikna etmek icin sabrim ve psikolojik gucum yok. Yazik sizin yuzunuzden olan bize de oluyor. Raflar bos degil evet peki elini uzat bakalim hangisini rahatca alabiliyorsun?,
Vallahi billahi pes... Yoruldum ya senelerdir laf anlatmaktan.
tarafından
laf bana mi değil mi bilmiyorum da. ben bu dünyaya çocuk getirilir mi konusuna açıklık getirdim. genel olarak berbat bi durumdayız her yönden. bak en  azından şu iyi şu güzel diyemiyoruz her türlü bi b*k çukuruna batmışız gibi
0 oy
(436 puan) tarafından
Dün altın bozup araba aldık bugün bunları gördükçe ağlıyorum :D
(1,915 puan) tarafından
Araba daha hızlı değer kazanıyor merak etmeyin. 1.5 aydır araba bakıyoruz. Üzerine tam 50-60bin geldi  :(

Altının gramı bin lira da olsa rahat olun. Her türlü kardasiniz
(436 puan) tarafından
Oda doğru ama bikac ay önce 50 bin eden arabayı iki katına aldık çok koyuyor Allah sonumuzu hayır etsin
(1,915 puan) tarafından
Merak etmeyin bi kaç sonra da aldığınız fiyatın üstüne 2 kat gelir
0 oy
tarafından

Daha yükselecek büyük ihtimal 

0 oy
(4,662 puan) tarafından
Haziranda 500gr 10 çeyrek 4 cumhuriyet bozdurduk şimdi 3 katı olmuş malesef Kısmet işte 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Zaten millet elindekileri satsın die bu haldeyiz valla bende biraz dussede hala alsam die bakiyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 432 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 313 göst.
6 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Fatmam (701 puan) tarafından soruldu

379,124 soru

11,348,961 cevap

34,813 kullanıcı

...