0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından
Hangi kitaplardan aliosunz etkinlik kitabı falan mı alıosunuz site onerebilicegnz link varsa atar msnz boya kalemleri için erken mi sizce 

6 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından
Trendyol dan pırıltı yayıncılık var cnm kitapları harika oğlum 27 aylık 2 yaştan beri hafıza kartı kayvanlar kitabı resimli ama çok güzel kaliteli onlardan aldım hala gün içinde hep elinde okuruz
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Büyük resimli kitaplar al mesala h*yv*n resimli sesleri taklit etsin çocuk hikaye kitaplari al oku en çok resimli kitap al çocuklar resim bakmasini sever zamanla da dinlemesini
0 oy
(530 puan) tarafından
Hareketli kitaplar çok güzel onlarıtavsşye edebilirim iş banka yayınları ben 1.5 yaşında boya almıştım suan çok 22 aylık çok güzel kalem tutabiliyor parmak boyayı çok seviyor oyun hamurlarını da
0 oy
(15,318 puan) tarafından
Ben 2 aylıktan beri hikaye kitabi.okuyirum. iş bankasının çocuk.kitaplari. isim tavsiye istersen yaz ben de yazarım sana. Onun dışında büyük sorular kitabım ve büyük sorular kitabım hayvanlar kitaplarını aldım. Onlar da çok hoşuna gidiyo. Çok resim var içinde.onlar üzerine konuşuyoruz. Özellikle hayvanları çok seviyor.

17 aylık şuan. Boyama.falan almadık daha.
0 oy
tarafından

19 aylık kızım 6 aylıktan itibaren iş bankası yayınının hareketli kitaplarını alıyorum büyük sorular kitabını aldım şimdide bir ektinlik aldım gelsin güzelse paylaşırım canım

image

Bak böyle bir kitaplık yaptım istedigini kendi alıp geliyor şimdi
0 oy
tarafından

Ben sana bunu oneririm harika bisey arkadasim kizina aldı benim oglum daha kucuk biraz buyusun bende alıcam 

image

image

image

image

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 106 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde El1997 (1,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 199 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,565 göst.
2 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 230 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu

381,504 soru

11,422,037 cevap

34,980 kullanıcı

...