0 oy
499 göst.
Aile kategorisinde (296 puan) tarafından
Eşim benimle ilgilenmiyor insdagramdan bir sürü güzel kız var onların videolarını izliyor birde hamileyim özgüvenim hiç yok çok üzülüyorum napcam bilmiyorum yanımda yatıyor şuan ağlayarak yazıyorum keşke hamile kalmasam diyorum bazen

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

Elinden telefonu alıp duvara patlatarak işe başlayabilirsin... Meselaa.. Sakın yapma birde hamilesin ters birşey yapar Allah korusun ama insanın bunu diyeside geliyor yani 

(296 puan) tarafından
Çok yoruldum çok
-Reklam-
0 oy
(8 puan) tarafından
Aynısıni bende yaşıyorum bu gebeligimde ama psikolojimi bozmakta istemiyorum çünkü bebeğim benim salgiladigim hormonları da tasiyor kızımdan biliyorum ilk gebeligimde çok ağladım kızımda aynı ozmnlarim gibi herşeye ağlar. 
(979 puan) tarafından
Al benden de o kadar cnm ilk gebelikte çok ağladım snirlendim kavga ettim oğlum da aynısı oldu. Ama 2.de elimden gldgi kadar sakin oldum cocugmla ilglndim tkmadim  kfama.  Artık umursamyrum. Sdce kndini ve bebeğini düşün sen iyi ol bebegnde iyi olsn
(8 puan) tarafından
Aynen cnm takmamaya çalışıyorum müzik falan dinleyip kafamı dağıtıyorum arada bazen hormonlardan aglayasim geliyor o kadar üzüntü vs den değil. Özgüvenimi bebeğimi kucağıma hayırlısıyla bı alayim ozmn gösterecem şuan bebeğim önemli o değil. Aynısını yaşatacam ama zamani gelecek elbet
(979 puan) tarafından
Suan sdce bebis  ve sen onmlisin cnm
0 oy
(7,990 puan) tarafından
O videoları izlerken sen hala yanindami yatiyosun 
0 oy
tarafından

O telefonu alır bin parçaya bölerim binnnn

0 oy
(846 puan) tarafından
Allahim akıl fikir versin bunlara 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Hamilelik seni çirkinleştirmez ki, aksine daha da güzelleştirir. Sen karnında bir can taşıyorsun mucize gibi düşünsene kalbi senin kalbinle bir atıyor. Allah bu mucizeyi kadınlara layık görmüş. Bunun için eşim şöyle yaptı böyle yaptı diye düşünme,bebeğinin, hamileliğinin tadına var. Bir kaç ay sonra zaten bitecek boşver sen Angelina Jolie olsan dahi erkek yine bildiğini okuyor. 
0 oy
tarafından
As kes diyenlere bakma hamilesin Allah korusun ters birşey yapar.. bebeğini düşün doğsun sağlıkla gerekeni yaparsın onu takmaz kendine bakarsan canım
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Böyle öküzleri nerden buluyonuz. :( Okurken çok kötü oldum. Sen hamilesin çift canlısın özgüvenin her zaman yüksek olsun hepsi filitre yapıyor kuzum benim. Hamileliğinde yaşadıpın stres bebeğe geçer. Allaha havale et o öküzüde. 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Şu erkeklerin uçkuru yüzünden başına gelmedik kalmıyor hala aynılar inşaAllah koparda Bi düşer, sen niye bakıyom utanma arlanma haysiyet seref ahlak yokmu diye sormadınmı
0 oy
tarafından
Ben 1 gün eşimle çok tartıştım ve keşke hamile kalmasaydı senin gibi biri baba olmayı haketmiyor dedim ertesi gün hastaneye gittim ve bebeğimin kalbi durmuştu doğuma 1 hafta kala. Demem o ki eşine kızıp keşke hamile kalmasam deme. Onunla ilgisi yok  bebeğim zaten 4 gün önce ölmüştü ama kendimi çok suçlamıştım
0 oy
tarafından
Kendini hiç üzme canım erkek milleti işte bazılarınin gözü hep aç sakın hamileyim beni begenmiyoda izliyo gibi düşünme o kadar kadın varki emin ol kocası için çırpınan hergun farklı gecelik giyen her istediğini yapan ama hala eslerinin uygunsuz video izledigini söylüyorlar çok postlarada denk geldim böyle diyen sen sadece karnındaki bebeği düşün üzülme kendine olan özgüvenini bı erkek için kaybetme o dışardakilere içi gidiyo bilmiyoki dışarda da sana bayılıp içi gidicek çok erkek var takma kafana 
0 oy
tarafından
Bunun hamilelikle Bi alakası yokki. Hamile olmasan da izlemek isteyen yine izler. Bunun senin güzelliğinle de alakası yok tamamen onun karaktersizliği. Asla kendini bu konuda üzme yıpratma. Senin bir suçun yok bu konuda. Ayrıca hamile kalmasaydın ne olacaktıki. Gecelik jartiyer falan giyip onlar gibi göz mü boyayacaktın. Boşver be güzelim biz onların hizmetçisi değiliz. Evlilik yapıldıysa herkes sorumluluğunu bilmeli. Evlilik sadece yatak olayı ile yada kadın kız güzellik olayı ile ilişkilendirilemez. Tamamen sorumluluk ister ciddiyet saygı sevgi ister. Sen anne olacaksın üstüne düşeni yap gerisini de o düşünsün. Kendini hiç üzme herkes kendine yakışanı yapar. Çok da ciddiye alma. Üstüne düştükçe kendini bişey zannediyorlar 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Eşim öyle bir şey yapmıyor ama yapsa alırım karşıma senin derdin ne der başlarım veririm ayarı kendine gel haddini bil derim.
0 oy
tarafından
Zaten Başta sennkaybetmissin cnm özgüvensizlikle kır at telefonu  aç ağzını yum gözünü karnında senin cocugunu tasiyorum ben bunlar nasıl tavırlar de tepki vermezsen devam edicektir bu herşey güzellikse o zmn bugün yaomayannadam 40 yaşına gekince vücut iirismaya başlayınca boşalsın ozmn öyle düşünme o evlat Allah'ın sana nimeti
0 oy
(432 puan) tarafından
Aslında hamile olmak bebek olması evliliği daha güçlendirir yani ben hamile  kalınca eşimin beni çok sevdiğini anladım. Evlilikte asla sorun yoktu ama eşim pek duygularını belli edemez. Bir gün telefonu duymadım diye o kadar uzaktan gelmiş ki benim hamilelik çok zor geçti ben kusarken ağladığını gördüm artık dayanamıyorum iyi ol diye ağladı şimdi kızım diş çıkarma dönemi inan hiç uyku düzen vs kalmadı bugün diyor sana asla kıyamıyorum keşke elimden bişey gelse yani garip bir durum ben hamilelikte hep ağladım eşim tek bir şey demedi Allah sabır eşine merhamet versin inan eş desteği çok önemli sen zaten şimdi iyi değilsin psikolojik olarak neden böyle yapıyor çok üzüldüm canım ya deme ama Allah sana o bebeği hediye olarak verdi o sana emanet asla sitem etme gönlünü ferah tut bol bol salavat çek dua et 
0 oy
tarafından
Pislik bu erkeklerin hepsi pislik !! 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 989 göst.
6 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Asya15 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 514 göst.
1 Nisan 2023 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
11 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyla (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...