0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 7 aylik oglum balgamli oksuruyor infilasyon ekibi dediki sarimsagi rendeleyip dogal zeytinyagiyla karistirip topuğuna surun bunu deneyip faydasini goren oldu mu bende deniycem simdi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben yapiyorum her hastaliginda canim, yani iyi geldigini soyluyorlar oyle mucizevi sekilde kesmedi simdiye kadar ama dogal sonucta, sarimsak zaten şifa, dene sen de belki iyi gelir 
tarafından
Ay insallah ya yavrum maaf oldu bugun
tarafından
Ah kuzu yaa :( insallah iyilesir bir an once :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
cok gecmis olsun, burda bu yontemin oksurugu kesfigini ve hafiflettigini soyleyenleri okumustum xnm
tarafından
İnşallah bizde de işe yarar tesekkurler canim
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Yalnız yedi aylık çocukta balgam ölümcül olabilir solunum sıkıntısı çekerse eğer ona gore bence maskenizi takip hastaneye götürün ayı çok küçük 
tarafından
Allah korusun hirlitisini vs takip ediyorum ama cok sukur hirilti yok olursa goturcem zaten
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Kesinlikle ben çok faydasını gördüm kuzum ayağının altına tamamen ve bolca şurup geceden sabaha beklettim sonrada sabah şurup geceye beklettim ama önce ufak biyerinde alerjik reaksiyon gosterecekmi bı dene ben sarımsak doğal zeytinyaği ve çörek otu yağı koymuştum Allah şifalar versin bebeğim 4 buçuk aylıkti yaptığında şimdi 5 oldu o yaotigim ilk gece pek bı etki yapması ama ertesi gün bı kere falan oksurmustur bide varsa serum fizyolojik su yap burnuna odanı sürekli nemli tut buhar varsa ver yoksa yanında ketil calistir göğsüne ılık havlu koy devamlı 
tarafından
İnşallah bizde de fayda eder surdum şimdi 2 kat corabini da giydirdim serum fizyolojikle surekli aciyorum burnunu zaten burnu da cok tikali
(1,037 puan) tarafından
Allah şifalar versin inşallah çok zor canm inşallah atlatirsiniz Rabbim yardımcıniz olsun sen devamlı yap düzelir insallah
0 oy
tarafından
Canım ben korona olduğumda oğlum da öksürüyordu hava kullandık öyle geçti bence doğal diye güvenip kalma 
tarafından
Doktor mu verdi havayi acaba
tarafından
Biz daha korona olduğumuzu bilmiyoduk hastaneye götürdüm öksürüyor diye bronşit başlangıcı dedi hava verdi. 1 hafta kullandık. Bebeğimde ki korona mi bronşit miydi bilmiyorum
tarafından
Olmadi sabah bende gideyim ya astim bronzit bizde genetik eşimde bende astim hastasiyiz
tarafından
İhmal etme canım. Ben karantinadayim diye ambulansı aradım kendiniz çıkarsanız ceza kesebilirler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 39 göst.
7 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 163 göst.
13 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berat (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 485 göst.
19 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ayseglll (245 puan) tarafından soruldu

384,824 soru

11,510,878 cevap

35,171 kullanıcı

...