0 oy
162 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (62 puan) tarafından
Oglum çok oksuruyo kızlar ne keser öksürüğü ne yapmam gerekir

10 Cevaplar

0 oy
(2,769 puan) tarafından
1 haftadır Benimki de öyle 9 aylık. 

1 haftada 3 defa acil 2 defa sağlık ocağına gittik neler yaptım geçmedi. Öksürük burun akıntısı ateş herşey var
(2,769 puan) tarafından
Ateş-i geçti ama öksürük burun akıntısı devam ediyor geçmedi 1 haftadır
(2,769 puan) tarafından
Aksine babamlardayim hiç-bir şey anlamadim
(383 puan) tarafından
Bizim de perşembe başladı aslında hafif grip belirtileri vardı. sonrasında karın ağrısı hiç geçmedi kusma başladı. geceleri ağlayarak uyandı. sonra da gözleri kızardı. dedim gidip bir ilaç yazdırayım ama sonuç domuz gribi. zaten şu aralar grip olan herkese sor geçmek bilmiyor der dedi doktor da. zaten o tek ilacı kullanmadıkça da geçmez dedi. Ben bu akşam başladım bakalım 24 saatte bulaşıcılığı biter 3 güne de toparlar dedi inşallah.
(2,769 puan) tarafından
INŞAALLAH ya Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşaallah sizin yavrunuzada bizimkilerede geçmezse bende götüreyim tekrardan
(383 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim hep sağlıklı olsun hepimizin evladının ömrü inşallah.
-Reklam-
0 oy
(194 puan) tarafından
Cevizin iç zarini bir elmanin kabugu ve bir dilim elmayla kaynatin bunu  icirin benim oglan ne zaman oksurse yaparim iki gun iciririm balgam.vars aatar hemen iyi geliyor ama sizin bebeginizin alerjisi var mi yok mu ona gore yapin
(62 puan) tarafından
Ceviz zarı şimdi kaynattim ama elma bilmiyorum onuda katarim
(194 puan) tarafından
Koy canim faydasi daha iyi oluyor
0 oy
(287 puan) tarafından
Kaç yaşında canım 1yas ustse eğer pekmez tereyağı yap anında kesio
(62 puan) tarafından
2.5 yaşında cnm
(2,097 puan) tarafından
Neden 1 yaş üstü? Balla pekmezi karıştırdıniz sanırım pekmez 6. ayda başlanabili
0 oy
(40 puan) tarafından
Zeytin yagi pekmez ısıtıp Veririm iki vermeye keser Allahın izniyle bir yaş üstüyse tabi
(2,097 puan) tarafından
Neden 1 yaş üstü? Balla pekmezi karıştırdıniz sanırım pekmez 6. ayda başlanabilir.
0 oy
(219 puan) tarafından
Vicks sür ayağının altına benek vicksi 2 güne kesiyor

Geceleri yatarken sürdüm geçti bizimkinin öksürüğü 
0 oy
(383 puan) tarafından
Benim oğlum da öksürük ve ateş ile başladı. Bir türlü geçmedi üstüne karın ağrısı da eklenince bugün doktora götürdük ve doktor çok büyük bir domuz gribi salgını var hemen test yapalım dedi ve pozitif çıktı. domuz gribi diğer tüm ilaçlara direnç gösteren bir hastalık olduğu için sadece tek bir ilacı var bence bir test verebilirsiniz 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Doktora götürün nedeni araştırılmalı burdan söylenenlere göre hareket etmeyin.
0 oy
(15,323 puan) tarafından
Bir soğan 6 7 diş sarımsagi yemeklik doğradım. Ve 2 büyük tahta kaşığı bal ile bir kavanozun içinde karıştırdım. Yine tahta kaşıkla karıştırıyorsun. Siyah bir poşet ya da içine ışık almayacak bir poşete sarıp buzdolabina koyuyorsun. 24 saat bekliyor. Sabah akşam aç karnına 1 tatlı kaşığı iciriyorsun. Ben dün akşamdan beri veriyorum. Sanki bir tık faydası oldu gibi. Hazırlık aşamasında beklemek sıkıntı ama. Onun dışında hazırlaması çok kolay. Doğal antibiyotik gibi bişey. Ben de geçen gün YouTube da gördüm. 1 yaşın üzerinde bebeklere verilir ama içinde bal olduğu için. Benim oğlum 2.5 yasinda 

. Bı de terayagli pekmez ve bal ve ıhlamur da.iyo gelir. 
0 oy
(88 puan) tarafından
Cok gecmis olsun bizimde 1 haftadir burun akintiai oksuruk bitmedi hatta su an kizimin odasinda yatiyorum ki gece oksuruk krizi tutarsa hemen su vereyim uykusu bolunmesin bolca dinlensin istoyorum .Surup kullaniyorum bana misin demiyor pekmez veriyorum tik yok ne halt etcem bilmiyorum.balli sut veriyorum gecmiyor hic.Allahim yavrularimiza sifa versin
0 oy
(279 puan) tarafından
Bak hemen dene ben 2 gündür yaptim çok sukur balgamini bile soktu elmayı kabuğuyla kaynaticine çubuk tarçın at tarçın özünü bırakınca cikar içinden ılık ılık için nekadar sicak okadar iyi hemen etki ediyor bal gibi tatlı şeyler balgam varsa hemen kesmiyor öksürüyü şimdiden şifa olsun kuzuya 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 360 göst.
24 Haziran 2022 Aile kategorisinde Aysedemir42 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 39 göst.
7 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ayseglll (241 puan) tarafından soruldu

381,651 soru

11,424,758 cevap

34,983 kullanıcı

...