0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bu 3. Haftamiz daha öncede deneyip deneyip bıraktık malesef daha doğrusu hazır değildi şuan büyük tuvaletinide küçük tuvaletinide tuvalette yapıyor ama sadece ben götürürsem çok çok nadir kendi söyler genelde hep ben farketmezsem tuvaleti geldiğini altına yapıyor yaptıktan sonra anne çiş çiş diyor konuşuyorum anlatmaya calsiyroum tamam diyor ama sonra yine aynı napicagimi sasiridm ilk çocuğum acaba olması gereken mi bu yoksa daha zamanı değil mi bu ayim sonunda 28 aylık olucaz insallah

3 Cevaplar

0 oy
(601 puan) tarafından
Bnde surda bekleyim..kızım 18 aylık bnde tuvalete alıştırmaya çalışıyorum genelde soyluyo bazende ben götürmeyi unutuyorum bezine yapmış oluyo..bezini henüz cikartmadim tam anlamıyla söylediğinde çıkarmayı düşünüyorum doğrumu yapıyorum bilmiyorum ama
tarafından
Bence ufaktan dene kuzum ya
-Reklam-
0 oy
(979 puan) tarafından
Bnde oglumu 1yasinda alistrmstim. Insallah kizimda da aynisi erkenden olurda erknden brakir
tarafından
Nasıl oldu peki kuzum benim kız için daha erken mi sence söylemiyor ya Biraz daha mı beklesem
(979 puan) tarafından
Bn  9aylık da baslamstim cnm gturup  cisss die die yptriyrdum ztn halinden surat  ifadesnden anliyrdum sık sık götürdüm . Snra tuvaletinin gldgi saatleri öğrendim onada sürekli ddim çiş gelince çiş de gdelim dedim bi süre snra alıştı cnm.
0 oy
(4,887 puan) tarafından
Kuzum bende 5 gündür başladık 29 aylık. Tıpkı senin ki gibi yapıyor. Benim ki kesinlikle bez takmak  istemiyor hatta pijama da istemiyor yarım saate yakın lazımlıkta oturuyor oynuyor buyuzden de üşüttü yavrum. Ya napcam bilmiyorum bezini takiyorum çıkarıp atıyor ben götürmesem altına yapıp öyle yanıma geliyor. Allahım yardım et
tarafından
Valla hiç bilmiyom canim pes etmekte istemiyorum direnicem gittiği yere kadar:((

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 162 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde Eslem Egemen (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 484 göst.
5 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 298 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 101 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde prensbioglum (258 puan) tarafından soruldu

384,804 soru

11,510,534 cevap

35,170 kullanıcı

...