0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (829 puan) tarafından
Hanım merhabalar cumartesi günü benim başka bir ilde sınavım vardı eşimle oraya gitmemiz gerekirdi sabah uyandım biraz rahatsizdim ama çok kötü durumda değildim eşim kızımızı annem bırakalım hava değişimi olur hasta olur ben çok istemesem de bırakmak zorunda kaldım. Sınavdan çıktık biraz gezdik yemek yedik yola çıktık ben daha orda iken eşime çok rahatsız olduğumu söyledim eve varmdan önce hastaneye gidip bir serum yaparsam kendime geleceğimi daha kotu olursam kızımızin perişan olacağını söyledim  eşim de tamam dedi Önce araştırma hastanesine gittik baktik  her yer tıklım tıklım eşim hemen çıkalım daha kotu olacaksın dedi çıktık özel hastaneye geldik acile doktor gebelik olduğu icin doktor sadece parol kullanabilir dedi işlem yapmadan geldik .  Bu arada annem ilçede oturuyor.o merkezde olsa ona bırakırdım. Kayınpederime eşimle birlikte şalvar aldık çok sevdiği için görümcem de kayınvalidemgildeydi onlara oranın meşhur kadayifindan aldık gittik baktım kaynananin suratı 5 karış bende öyle üşüyorum ki anlatamam ayakta duramıyorum elektrik sobası vardı bende dibine uzandım eşim ben biraz kahveye takılıp gelcem siz kadın kadına oturuyorsunuz zaten sonra evimize geçeriz dedi bende tamam dedim çıktı gitti bende çok kötüyum hastaneye de gittik bir işe yaramadi doktor gebe olduğum için ilaç ve serum yapamadı dedim kaynna diyor özele mi gittin yoksa sen evet dedim durumu da izah ettim baktım bu daha çok sürat yaptı gorumceme abla bı bakar misin yüzüm yaniyor sanki çok ateşim var gibi hissediyorum dedim baktım he he var deyip ne o ne kaynanam demediler eşi onu bize emanet etti kadın hasta bı nane limon yapalım birşey yapalım diye ins daha ağırlasmam perişan olurum dedim baktım kaynna diyor herkes hasta sende herkes gibi görümcem evine gitti  onlar gittiği gibi kaynna yanımdan gitti beni o halde bıraktı odaya geçip uyudu o onun evinden geldiğim günden beri hastayım ayağa kalkacak halim yok kızım hasta eşim hasta ne aradı beni ne sordu ben nerde hata yaptım acaba 

6 Cevaplar

+1 oy
(598 puan) tarafından
Senin bir hatan Yok çevrendeki insanlar vicsansizzzzz
(598 puan) tarafından
Valla eş ailesi için kendi evlatları anaları bacıları bir tane başka yok ama konu gelin elti vs. Olunca öyle olmuyor el kızı diyorlar herkes kendi çıkardığına insan muamelesi yapıyor kusura bakma tabir için ciddiyim sinirleniyorum yanı bende aynı durumda olduğum için
(829 puan) tarafından
Yeni eltim de sürekli özel e gidiyor ona birşey diyemiyor . Hayır yani eşimi benden iyi düşünüyorsa buyursun gelsin o evine baksın benim kadar ne annesi ne bacıları ne erkek kardeşi onu düşünüyor.
(598 puan) tarafından
Bu geri kafalı zihniyete artık kocalarimizin Bir Yuva kurduğunu yalnız değil Bir karısı ve evlatları olduğunu ömrümüz boyunca öğretmeyecegiz maalesef oyuzden takma kafana sinir hastası olursun kocanla da bozma huzurunu sonuçta sende o da el oldu artık ailelere her ne kadar kabul etmese de Kaynanalar hâlâ bakıma muhtaç beş yaşında Bir çocuk Gibi davranmaya çalışıyorlar
(829 puan) tarafından
Tek kişi çalışıyor hep o özel e gidelim der ben araştırma hastanesine gidelim derim öyle para harcayan vurdumduymaz biri de olsam o kadar üzülmem bir sürü borcumuz var onlar mı gelip ödüyor benle kızımın boğazından gezmesinden giyiminden kesiliyor da öyle veriliyor o borç nerde görülmüş 3 yıl dolmadan düğün borcunu bitirip Ev alıp onun borcuna çalışması ben idareli olmazsam eşim tek başına yapabilir mi
(829 puan) tarafından
Asla anlamazlar varsa yoksa aileleri biz ne zaman onların ailesi olacağız onu bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(6,950 puan) tarafından
Kız bırak çok mu lazım aramamasi aramasından hayırlı inan bana arasa bi ton laf eder 
0 oy
tarafından
Senin hatan yok ama bence şöyle yapmaliydin. Hasta olsam çocuğumu alıp direk eve giderdim. Onlarda oturmazdim. Kendi evimde dinlenirdim. Kaynana görümce naz yaptığını düşündü büyük ihtimal
(829 puan) tarafından
Öyle biri değilim ki hepsi de çok iyi biliyor bugüne kadar herşeyimi tek başıma yaptım. Hamile halimle bile el atmadilar bana
tarafından
Kız benim annem bile ben işten gelince çocuğu veriyor hemen hadi evinize gidin diyor:) muhtemelen çocuk yordu. Evinize gitmenizi beklediler. Sen kalınca da öyle yapmislardir
(829 puan) tarafından
Canım valla onlar çok ısrar etti diye kaldım kalmasaydim eşim diyecekti bak diyorum sana onları sevmiyorsun diye sirf o yüzden çünkü beni eşime kotuluyorlar bize bakmıyor değer vemriyir falan fistan
0 oy
(6,441 puan) tarafından
5 karış olduğunu gördüğnde hemen eşine gidelim diyecektin canım
(829 puan) tarafından
Ben direk gidelim dedim hastayım onlsr bizi salmadi eşim de oturun muhabbet edersiniz dedi
0 oy
(6,308 puan) tarafından
Canım gününü bekle elbet onlarda hasta olacak :) unutma bu günü aynısını yap.
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Aman bende hamileyken çok kötü hasta oldum korona şüphem bile vardı eşimde aynıydı kaynanamdan geçmişti bize de ne aradı ne sordu al birini vur ötekine cidden senin bir hatan yok bırak Allah sorsun 
(829 puan) tarafından
Aynen öyle valla

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 450 göst.
5 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 205 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu