0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (588 puan) tarafından
Kızım 27 aylık bir haftadır gündüz uyku uyumamasına rağmen gece 3 lere kadar uyumuyor. Çıldırmak üzereyim. Ben de uykusuz kalıyorum ve gün boyunca gergin oluyorum. O uyuduğunda işlerimi yapıyordum. Ev işi falan yapamıyorum artık. Napacağımı şaşırdım .

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Huzursuz olduğu için mi uyumuyor? Oyun mu istiyor?
(588 puan) tarafından
İnan neden olduğunu bilmiyorum. Sabahtan akşama kadar oyun oynuyoruz.
tarafından
Dönem dönem oluyor böyle. Sabah kaçta kalkıyor? Geç kalkıyorsa onun da etkisi olabilir
(588 puan) tarafından
10 buçukta uyandı. Geç uyuyunca
-Reklam-
0 oy
(13,121 puan) tarafından
Şuan başında bekliyorum bende yildim artık inan çözüm felan yok sallama dediler bıraktım beslenme dediler yedirdim icirdim. Saat dediler düzenledim yok benim çocuk uyumuyor ☹️
(588 puan) tarafından
İnşallah bu çözüm bulabiliriz :(
(749 puan) tarafından
Çözüm nebiliyormusnz beşik  cikamycgi şekilde beşiği ayarla emziği ver ağzına kullanıyorsa iyi diceksim çizgi filminde acc karşımda uyusun
(13,121 puan) tarafından
Bizimki  emzik kullanmıyor. Beşikten de çıkamıyor ama yatakta dönüyor..
(749 puan) tarafından
Çok mu komikkk geldi emzik
(749 puan) tarafından
3 yaşına okumadım :)  ama bnde zaten kullanıyorsa. Dedim çünkü kullanan zcok kişi var :)
0 oy
tarafından
Havalar soğudu için fazla dışarı çıkıp enerjisini atamıyordur yorulmuyordur 
(588 puan) tarafından
Yok dün götürdük sahile yürümekten yoruldu. Ama yine aynı geç uyudu
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ah benim kızım da böyle sabrediyorum ediyorum ama bazen sabrım taşıyor napcagmi şaşırdım gündüz uykuya direnir akşam erken yatsa gece uyanir sabaha kadar oturur bu saat oldu hala uyumuyor eziyet ediyor bir de sürekli böyle ve çok yoruldum büyüdükçe düzelir derken daha beter oldu
(588 puan) tarafından
Kaç yaşında kızınız
(2,323 puan) tarafından
26 aylık
0 oy
tarafından

2 yaş sendorumu cnm napalim bunların ne atak dönemli biter ne sendromlari:D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
23 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
9 Mart 2023 Aile kategorisinde Kbranur (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
1 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
28 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu

381,730 soru

11,428,075 cevap

34,988 kullanıcı

...