+1 oy
419 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

image

:DSİMDİ KUŞA ZİLLİ DEDİM DİYE LİNÇ YERMİSİM :D(SİZENE BENİM KUŞUM )

BEN BU CADİYU  HER GÜN AZICIK ODAYA SALİYORUM BİZE ALIŞIRSIN DİYE EVDE HALININ ÜSTÜNDE PİTİK PİTİK YÜRÜMESİ BENİ BENDEN ALIYOR 

DİŞİ 

PAKİZE KONUUSUR MU BİLMEM ANNE BABA DEDİRTMEYE ÇALIŞIYORUM :DSAHRAYİ KUDURTMAK İÇİN 

BİZ BUNU SALİYORUZ DİYE BU ALIŞTI KAPIYI AÇMAYA ÇALIŞIYOR 

AMA BİZİM TERAFTAN SERTÇE AÇILDIĞI İÇİN KAFES BASARAMİYOR AMA İLLAKİ BAŞARIR BU 

YAZIN BU KACAR GİDER 

KARGALAR DA BUNU YER :ermm:

Şimdi AKİL VERİN BANA ALIŞMASI GİTMEMESİ İÇİN NE YAPAYIM KUŞU OLANLAR CVP VERİN GARİİİİ

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kız sabah sabah nasıl bı uykuyla uyandinda kargalar bunu yer diyon kahkaha attım yaaa nasıl.tatli bı oaylasim.olmua bu böyle :D:D.

Bende com istiyirum ama eşim kabul etmyor  onların yaşayacağı yer doğa kafeste ben kabulmetmem.diyor 

(12,264 puan) tarafından
Yavrum ben almadım kaynanam çocuğun eline vermiş istemiyorlardı bende acıdım eve aldım garibanı ☺️☺️kız dün kuş uyuyor du
Adam da öksürüyor benle oğlan da mutfaktayiz
Oğlana dedim buda bir susmadı kuş uyuyamadi anne yaaa kocanı düşün sen diyor
Hahahahha şaka lan şaka dedim de
Valla kuşu düşünüyordum yalan mı diycem sabah Sabah aklıma düştü
Ne geliyorsa başıma bu hassas düşünceden geliyor ☺️☺️
tarafından
İyi etmişsin almakla ama yanına bı eş al yazık günah yaaa ..
.esininagzini bantalasaydin ahahaaa koptum yaaa bebeği uyutuyor sanki ben çocukları iyutunca canavara domusurum adam hapsiriri gözlerimden alev çıkar adam.oksurur ağzını kapatırım ,☺️☺️☺️
Çocukların uyuyacağım zaman sırtını döner yoksa kavga kıyamet :) .
Kuşa boyoesin bebeğe nasıl.oluraun acaba :)))
(12,264 puan) tarafından
Offff evde terör kaç defa dedim aha sen yatir ben elimi sürmem kıza
O gıcık adam koksudaa tmm yav sakin ol
 Niye bu kadar uzuyirsun kendini diyor ve kendi yatırıyor benim serrimden korktuğu için artık hep kendi yatırıyor ☺️hahahahha kökten çözüm buldu kendine
tarafından
Seni düşündüğünden dehil evde terör estirm.ediye korkmuş bacım :))))..
Ben otel diyince adam sesinimkisip arkasına dönüyor bı iki defa denedi kızım beğenmedi onun sallamasini :))
-Reklam-
+1 oy
(13,019 puan) tarafından
Bol bol sev oksa :D yaza kadar alışır ya 
(13,019 puan) tarafından
Dayimlarda da var ama hiç açmazlar. Gerçi onlarda 150 200 tane vardır satıyorlar
(12,264 puan) tarafından
Amannn bende irkek bulsam buna ciftlestrcegim çok istiyorum Yavru çıkması harika birşey mucize resmen
(13,019 puan) tarafından
Aynen baya mucize wpten paylaşıyor da onlar da evde bakıyorlar zaten bir oda sadece kafes
(12,264 puan) tarafından
O kadar ise girmek zor yaaa koku acayip oluyur
(13,019 puan) tarafından
Aynen bide muhabbet kuşları baya pisletiyor bizde bülbül vardı kediyle olmadı gönderdik ama garibim hiç bı pisliği yoktu
+1 oy
(2,545 puan) tarafından
Offf çok tatlııııı. Canım buna süslü oyuncak al ve hep kafesinde olsun. Bizim komşu öyle bir alıstırmıs ki yavruyken oyuncagı çıkarırken limon kusun adı o da çıkıyordu. İnanılmaz bir şey küçüklüğünden beri gördüğü için oyuncgını bırakmıyor. Oyuncak nereye kul oraya.
(12,264 puan) tarafından
Tmm kuuz hemen alayım çok teşekkür ederim ♥️ evet ya ZİLLİ pek güzel kaçsın istemiyorum
+1 oy
(996 puan) tarafından

Başlığı okur okumaz muhabbet kuşu olduğunu anladim çünkü benim de muhabbet kuşum var adı zilli ve kızım bütün kuşlara zilli diyo hatta yazın 1.5 yasindaydi o zaman balkon da otururken kuşlar uçuyordu parmağı ile gösterip aaaa zilli dedi asıl sorun gösterdiği yerde balkon da bi kadın vardı bakti tip tip:D

+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Buda benim mamişim

image

(12,264 puan) tarafından
İrkek buuuu gel bunları evlendirelim hahaah☺️
(27,352 puan) tarafından
Ahah evet erkek mamim. Sjsjshsh
Evlendirek
0 oy
tarafından
Kafesin üstünde elini beklet günlük 20-25 dk kadar eline alışsın öncelikle hep aynı odada olacak şekilde sal dolaşsın kafesinin kapağını açık bırak bir de dişi kuş erkeğe göre daha zor konuşur 
(12,264 puan) tarafından
Evet yaaa öyleymiş ;(( keşke konuşsa ne güzel olurdu
Tmm canım öyle yapayım teşekkür ederim tavsiyeler için
0 oy
tarafından
Limon koy kız ismini
(12,264 puan) tarafından
Adı var canım papatya ☺️☺️ buradan fikir aldım zaten ☺️
tarafından
Papatyada guzl maşallah canım bende papağan istiyorum aslında ama nerden bulacam koşuşan ve kendını sevdiren kuş istiyorum senın kuşun gbı kuşum vardı hep saldırıyordu ya aylarca baktım yine saldırıyordu kafese elimi koyunca ıssırmaya çalışıyordu
(12,264 puan) tarafından
Yok bu her şeyde isirmiyir elimize alınca korkuyir henüz yeni alışamadı bize
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bilen Yok mu bee
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Coook guzel bu ya
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Kız bu nasıl bi yazma şekli hikaye okuyom sandım.  

Yazın bu kaçar gider 

Kargalarda bunu yer:D
(12,264 puan) tarafından
Niye kız güzel yazmışım valla hahahhaha kusura bakma ☺️♥️☺️
0 oy
(410 puan) tarafından

Başını bağla evlendir kocasını bırakıp gitmez sjsjs:D

Arkadaş lazım ona ya da kafesine ayna koy ki kendisini arkadaş olarak görsün.
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Alissada gider canım açık gördüğü an cam balkon ne varsa sineklik tak benim 1 yıllıktı hep pesimde dolanirdi balkon kapisi açık olsun omzunda gezer yine de gitmezdi ama bi gün gitti eşşek :'( ayrıca konuşur kız alışması lazım benim ki 2 3 ay sonra başlamıştı konusmaya ben 3 4 gün aynı şeyi soylesem ogreniyodu

0 oy
tarafından
Çok tatlı. Bizimde vardı konuşuyodu. Babacık cici kuş, yem falan diyordu. Sonradan bebek olunca eşim dükkanına götürdü orda elemanı ben ewe götürücem demiş oda vermiş tekrar almak şartıyla tabi ama elemanı öldü demiş çok üzüldüm. Oğlum 10 gün sonra 4 aylık oluyo 6 aylık olunca. Yavru yeni doğmuş 1 tane alıcaz konuşmayı öğreticez.  Kaçamaz kendi kafesini açacak kadar güçlü deyiler  cnm
tarafından
Sürekli ev içinde bırak uçsun  ilgilen konuş alışır sana

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 475 göst.
23 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 383 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 195 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu