0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (288 puan) tarafından
Kayınvalidemlerle aramız baya bozuktu doğum yaptım oğluma konusmuyorduk aramadı kaynanam koydelerdi kayinpederim bı eşimi aramış sadece kaynanam 2. Anne bu arada kurban bayramında köye gttik esimin babanesine evleri dip dibe zaten orayada 5 dk ugradik büyüklerin hatrina öyle boyle derken knsyrz smdi dün İstanbul'a geldiler aradım dedim hafta sonu buyrun gelin diye oda yorgunum smdi siz gelin sonra biz yine geliriz dedi ya doğum yaptım görmeye bile gelmediler oğlumu kızımda aramz iyiydi ozmn gelmişlerdi ben onlar gelsin diye bekliyorum köyde oğluma bayramda verdiler 200 TL anlamiorm onu mu sayiyolar haksızlığa gelemiyorum kızımda çeyrek taktılar kayinpederim 1000 TL eşime hastanede para vermiş doğum parası diye insanda kaynanamın haberi yoktur kesin gizli vermiş cnki  kaynanam çok tuhaf bir insan aramayinca nie aramiyor vs diyen bı tip Bende gitmek istemiyorum hafta sonu geldikleri yok 5 saatlik köyleri yakın onların birde otobüslerde gelmediler neden insanlar ince düşünceli olamıyor 

2 Cevaplar

0 oy
(13,099 puan) tarafından
Herkes sen gibi düşünmez canım taktığı köşede dursun insan bı gelir onca yoldan geliyor sana uğramıyor ve davet ediyorsun. Boşver kız gelmesinler haftasonu al kocanı dışarı çıkın gezin bide resim atın wpten oh mis sıkma canını 
(288 puan) tarafından
Canım eşimde ustelik koydeyken onlar aradı anne elif üzülüyor emir doğru görmeye gelmediler diye hatta sonra demiş o beni niye aramıyor taa ondan sonra aradım ben arayınca teşekkür ediyor fındık kestane filan yolladı kargoyla ben İstanbul'da yaşıyorum canım kızları burda okuyor son sene üni.oyuzden geldi onlarda tek başına durmasin die kızı gorumcemlede knsmuorm zaten köyde benle konuşmak için yanastida ben oralı olmadım fazla ya ne olursa olsun 9 ay hamileligimde doğumum da oğlumda aramadilar sormadılar bile aksine köye gidip fındık zamanı hizmet beklediler gitmem asla yeni evliyken kızıma hamileyken gittim kavga edip döndük ya çok şeyler yaşadım ama insanlık bende kalsın diorm yok daha davet etmem ama ben gitmicem onlar gelsin önce bı desinki kızım yorgnz dinleneyim bu hafta haftaya gelirz desin ya zormu
(13,099 puan) tarafından
Yahu demekki istemiyorlar canım zorlama bırak herkes kendisi bilir
(288 puan) tarafından
Doğru canım aynen
-Reklam-
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Bisey almasa bile sayıp düşünüp gelmesi iyi olurdu
(288 puan) tarafından
Evet canım iki tane torunları var Dior görüntülü. Gorusmekle olmuyor eee davet ediorm gelin oda bizi cagrio bende gidemem valla
(9,001 puan) tarafından
Amam işte onun gelmesi lazım çağırdığın halde neyine naz yapiosa boşver
(288 puan) tarafından
Aynen canım valla bende anlamıyorum bunlar bi tuhaf

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 636 göst.
0 oy
12 cevap 759 göst.
0 oy
2 cevap 78 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,495 puan) tarafından soruldu