0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından
Merhaba hanımlar benim gibi olan varmı gerçekten bunaldım artk bakın şimdi benim 4 aylık bebeğim var hamileyken 1 haftadan fazla sancı çektim ama bebek dönmedi açılma 3 cm oldu en fazla en sonunda sezeryan istedim bana çevredekiler ee şimdikiler sezeryanı moda sanıyor yarım insan oldun bilmem ne neyse bebeğim doğdu 4 gün küvezde kaldı sütümü sağıp götrdüm vermemişler sütümü hastaneden çok zayıf aldım eve geldik emzirmek için çabaladım çok çabaladım artık Dikişlerim patlayacak derecede çok ağrıyodu emmek istemedi sütümü sağıp verdim kustu mama veriyorm içiyor kusmuyo sadece mamayla beslenmeye başladı bu sefer ee kadınlık kolay oldu mamayı dayıyorsunuz ağzına fiziğiniz bozulur emzirirsen lan çocuğum emseydide keşke fiziğim bozulsaydı kim ister çocuğunu anne sütünden mahrum etmek her neyse bebeğim şuan 4 aylık oldu bu seferde başldılar ee şimdiye dönmesi lazımdı emzirsen şimdiye dönerdi bilmem ne oyy bıktım daa yeter diyorum artık valla bunaldım 

10 Cevaplar

+1 oy
(4,377 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Agizlarina lahmacun kuregiyle yapistiri yapistiri verecen cok bilmis cahiller
(570 puan) tarafından
Kız arsızlar eşim bile laf söyledi kendilerine yok arsız insanlar
(4,377 puan) tarafından
Benim  bebisim 7 aylikken donmeye basladi 9 aylikken fıldır fildir donmeye basladi vallahi deli sacmasi
(570 puan) tarafından
Maşallah Allah esirgesin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç takma bende var onlardan benimkide emmedi ya anca boş konuşuyorlar gotumle cevap veriyorum
(570 puan) tarafından
İster istemez canm sıkılıyor işte
0 oy
(5,773 puan) tarafından
Tamamda cevap versene her bebek emiyor mu her annenin sütü geliyor mu diye emseydi böyle olmazdı diyeni kov evinden. Bidahada alma gerizekalı insanlar ya nefret sebebi. Sanki herkes prof gibi bide gelip akıl veriyorlar! 
(570 puan) tarafından
Söylüyorum görümcem diyor gel halam ben emzireyim seni
(570 puan) tarafından
Bende dedim emzirmeye bu kadar meraklıysan kendin doğur dedim
(5,773 puan) tarafından
İyi demişsin terbiyesize bak! Ağzına kürekle vuracaksın böylelerinin
(570 puan) tarafından
Aynen öyle ya
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Böyle konuşanları neden etrafınızda tutuyorsunuz ki yol verin gitsinler 
(570 puan) tarafından
Keşke tersliyorum yine konuşuyolar
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşadım .apnik atagim vardi sezeryan istedim herkes kolaya kaçtın dedi .çocuk sarılık oldu buynuna samirsak asmamisim ondan oldu denildi:))sütüm gelmedi emzirmek istemiosun dediler hangi anne emzirmek istemez .şimdi bı buçuk yaşında mamayla büyüdü her hasta olduğunda emmedi bünyesi zayıf diye hasta oluyor diolar .ben artık takmiyorum kimseyi duymuyorum 
(570 puan) tarafından
Aynen öyle herşeyi emzirmeye bağlıyolar kaynanam diyor ee ben görümcelik tarlada doğurdum dedim o sensin keyfimden sezeryan olmadım ben dedim
0 oy
tarafından
Hiç takmicaksin beğenmeyen tekrar doğurup doğurduğuna mükemmel annelik yapsin
(570 puan) tarafından
Artı bir ya bunaldım artık gerçekten tersliyorum yine konuşuyolar
0 oy
tarafından
Daha bu ne e bu niye emeklemiyo bu niye yürümüyor bu niye konusmuyo yaşıtları böyle değil diye diye beyin birakmicaklar
(570 puan) tarafından
Doktor kontrolünde herşey normal mesela ee sen doktora bakma benim çocuklarım bunun kadarken şöyleydi bilmem ne
0 oy
tarafından
Her cocugun gelısımı kendıne ozeldır. En nedret ettıgım seylerden bırısı  bebeklerı kıyaslamak. Bu laflara her zaman hepımız maruz kalıypruz. Benmde kızım 2 aylıkken emmeyı bıraktı 9 aydır sagıyorum bana bılerek emzırmedın dıyolar sankı sagım yapmak cok kolaymıs gbı. Umursama bıle ben artık takmıyorum kafama ne derlerse desınler 
(570 puan) tarafından
Sağım yapmak çok zor tabiki o makine göğsünü nasıl çekiyor benim göğüslerim yara olmuştu ee canın çok kıymetli çocuk çok dirençsiz olur emzirmedin diyolar ee napayım sütümü kusuyor aç mı kalsın
tarafından
Hıc kmseyı dınleme. Yapacak hıc bısey yok. Konusur konusur susarlar
0 oy
(612 puan) tarafından
Zamanla alışıyorsun duuyarsizlasiyorsun merak etme :) daha bunun disi var, yürümesi var, konuşması var. Var da var. Hepsine bişey diyecekler. Önemli olan senin biran önce dış seslere kulaklarını tıkanan, yoksa bir yerden sonra sen de neden dönmüyor, neden konuşmuyor neden yürümüyor vs diye kendi kendini yemeye başlayacaksın
(570 puan) tarafından
Düşünüyorum bazen yemin ederim ağlattılar bıkere resmen
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Benim oğlum emiyordu dönmesi 7-8ayı buldu kız boşver ağzı olan konuşuyor.

Benim oğlum da 27aylık yaşıtlarına göre boylu ve yapılı daha büyük görüyorlar çişini öğretsen öğrenir daha sarıyon mu  diyorlar. 

Biz uğraşsak da uğraşmasak da vakti gelince herşeyi yapıyor.

Sırf bu salakça konuşmalar yüzünden kimseyle görüşmek istemiyorum
(570 puan) tarafından
Aynen öyle çocuk hasta oldu soğuk almıştı anne sütü hastalıktan korurmuş

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 264 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 303 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.