0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
tarafından yeniden açıldı
Kizlar 18 haftalık hamileyim kaynanam tuturdu Gönül olsun diye ismi kendi ismini koymak istiyor bende eşimde istemiyoruz eşim Ya tuana Yada Mira olcak dedi Kaynanam yapmadığı laf kalmadı Gönül ismine uygun isimler yazabilirmisiniz Daha çocuğun cinsiyeti bile beli değil 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
ALPARSLAN KOYMALISIN BENCE 
tarafından
Ben erkek ismi diye biliyorum da ondan esinlenerek erkek ismi önerisinde bulundum çok seviyorum Alparslan ismini
(48,880 puan) tarafından
zaten belli degilmis cinsiyeti
tarafından
Cinsiyet belli değil isim konusunda kavga ediyorlar bide gelmiş  buraya isim fikirlerimizi sormuş
(4,461 puan) tarafından
Tuana hem erkege hem kıza konuyor o yuzden demistir;))
tarafından
Doğrudur bilmiyordum Vala ☺️☺️❣️❣️❣️❣️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız daha cinsiyeti belli değilse kayganan niye karışıyor bacım 
0 oy
(48,880 puan) tarafından
gönül koyma pisman olursun isim kötü diye degil kaynanan zorla.koydurdugu icin
(15,806 puan) tarafından
Benim kız olursa Eva Umay düşünüyorum sence nasıl canım yada Ada Umay
(48,880 puan) tarafından
üç isimde cok guzel canim ada umay soylemesi daha kolay neden iki isim tek Umay olsun
0 oy
tarafından
İki gün lafını eder unutur aklınızda gönlünüzde ne varsa onu koyun bence sizi hakkınız. 
0 oy
tarafından
Niye kendisi camimi yaptırmış hayratmi yaptırmış son halifemiymis kendisi de bebeğe onun ismi konuluyor . Kendisi dogursun bitane koysun ne istiyorsa senin yerinde olsam aslaaaaa koymam gönül ismini . Bence mira çok güzel Kiz olursa erkek olursada sarp çok hoş 
0 oy
(4,461 puan) tarafından
Benim kaynanamda daha oncekilere koyduramamis kabak bize patladı ve şuan kızım bana o ismi soylemeyin diyor sevmiyor Allahtan ikinci ismi var bence esin razı degilse sen karışma esin soylesin
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bizde kaynanamın adını koyduk eşim istedi ikinci isim eşim buldu eliz koyduk . İkinci ismi söylüyor herkes çünkü yeni ve güzel . Eğer hak eden bir insan ise ve eşiniz istiyor ise koyun iyi düşünün pişman olmayın sonra 
(24 puan) tarafından
Hak eden bir insan olsa inan Hiç düşünmezdim ama Saygisiz Sahtekar çocuğumu aldırmak istediler aneme ****** Artist  Babama Birsuru laf Abime Solenicek söz değil Tüm sülaleme yaptı sokaklarda sovukta onun yüzünden ağladım 2 gün odamda hiçbirsey yemedim Gece gündüz eşimin eşi eşinden Bahseti onumde Ama yemin ederim Şimdiye kadar hızlı konuştuğum Bile yok 2 yıldır Onarin herşeyini ben yapıyorum Anem bana kaynan napiyor dediğinde ben Ne kaynanasi o benim anem derdim    Ama Allah herşeyi gören ve duyan  Sürekli laf sokuyor yok kızım hamileyken temizlik yapıyordu hamile olduğunu anlamıyorum kizimin kizi olsaydı kesin ismimi koyurdu falan filan Bunarin dışında bir suru problemim oldu simdi de bunlara rağmen ismini koymami bekliyor hayir diyemiyorum saygımdan
(24 puan) tarafından
Umrunda bile değildi hiç kimsenin çocuğumun düşücegi Simdi de isim tutturdular  Hayat çok acımasız bebegimi de hiç hisetmiyorum 18 haftalikim gelen aya doktora cikicam korkuyorum insalah Bebeğime birşey olmamıştır ❤️
(1,465 puan) tarafından
Daha 18 hafta hareketler için çok erken içinizi ferah tutun. Eğer size böyle haksızlık yaptıysa hiç koymayın sonra pişman olursunuz .
(24 puan) tarafından
isim onemli değil alah herşeyi görüyor Herkez yaşattığını yaşasın insalah
0 oy
tarafından

İlkay kıza dà erkeğe de konuyor benim ablamın adı ilkay :D 

Deniz olabilir... Görkem olabilir... bunlar kıza da erkeğe de olur 

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ya Allah'ım yaşadığı halde isimde inat etmek nedir ya of ya var mı hala böyle insanlar... Allah'tan eşin anlayışlı

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 596 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 383 göst.
11 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 04Ceylat (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 79 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeliş fatoş (585 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 331 göst.