+5 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar Müslüm'e olayından beri 50 post açıldı anlıyorum paylaşmak ıstıyorsunuz duymadık dıye vs ama bakın ben kendı adıma söylüyorum etkısınden çıkamıyorum, ben buraya kafamı dağıtmak ıcın sohbet etmek ıcın gırıyorum, muslumeyı zaten bütün sıtelerde  yayınladılar, twıtter ınstagram Facebook, yok orası kurtlanmış yok dede böyle yapmış vallahı kaldıramıyorum unutamıyorum ben, etkısınden çıkamıyorum gecelerı oturup ağlıyorum bır de sureklı sureklı post açmayın lütfen 

16 Cevaplar

0 oy
(223 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Olayi bilmiyorum ben

(223 puan) tarafından
Benim biranem sildirdim sonra ismim olmadi bunu denedim oldu :( kizcemin adi
tarafından
Hoşgeldin kuzum o zaman ☺️
Evet ya bazen olmuyor bende kaç kere denedim olmadı en son begonvil yaptım
tarafından
Benim büyük kızım da ikranur☺️
(223 puan) tarafından
Ahahahqjaja öyle bitanem isminin anlami ne
(223 puan) tarafından
Bende ikranur koycaktjm ama kimse söyleyemiyor elif kolay ikra ismi çok hoşuma gidiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Katılıyorum sana ama Şimdi şey derler girme öyle postlara o zaman diye 
tarafından
Muslemeyle ılgılı olduğu başlıkta belırtılmeyende postlar var fal mı açıcam  da gırmıcem
tarafından
Ayy biliyorum ya ben olası yorumları söyledim ama gelmemiş şaşkınım valla
tarafından
Çünkü 3-5 degıl 20 oldu herkes artık çok üzüldü
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,691 puan) tarafından
evet aynen bende cok uzuluyorum birde hamileyim gordukce cok kotu oluyorum rabbim evlatlarimizi korusun 
tarafından
Amınnnn Allah kötülere fırsat vermesin
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Aynı fikirdeyim ya ben tv sosyal medya kullanmiyorum bu haberleri görmemek için burda karşıma çıkıyor kabusum oluyor resmen herkesten şüphelenir oldum kuruntu yapmaya başladım iyice 
tarafından
Bende paranoyak oldum kendı anama babama güvenim kalmadı artık
(1,154 puan) tarafından
Sorma ya öyle böyle değil sen anama babama güvenim kalmadı diyorsun ben kocama güvenemiyorum bana kafayı yedin paranoyak Müge falan izleme daha diyor
0 oy
tarafından
İnan aynı durumdayım o küçük hali aklıma geliyor istismar fln psikolojim bozulacak
0 oy
tarafından
Canım böyle bir posta çok ihtiyacım vardı Allah razı olsun bende kafa dağıtmak için giriyorum bebeğimi uyutuyorum dünyanın güzel bir yer olduğunu içinde çok iyi insanlarin da olduğunu söylüyorum vicdanlı iyi kalpli insanlar da var şükürler olsun. Dün gece yine Kafa dağıtmak için girdim bebeğe karınca zehiri veren adamı yazmışlar zaten haberde gördüm unutmaya çalışıyordum gece yatakda hüngür hüngür ağladım eşim okuma benim de tadım kaçtı dedi gözleri doldu ne olur yazmayın artık ya etkisinden çıkamıyorum:(
tarafından
Yanı ınan unutamıyorum sureklı kız gözümün önüne gelıyor, Leyla bebek, ıkranır bebek, sımdı Müslüm'e sureklı yavrum acı cektımı dıyorum Kalbım sıkışıyor ben haber okumak ıstesem mynete  gırerım burda sureklı paylaşmaya gerek var mı
0 oy
tarafından
Vallahi öyle kuzum haklısın bir saattir ağlıyorum yemek masasından kalktım boğazımdan geçmedi inanki 
tarafından
Kızıma bakıp bakıp ağlıyorum kendı anama babama da mı güvenmeyeyim kafese mı kapatalım çocukları
tarafından
Vallahi benim de bir kızım var ama bende aynen öyle oturup ağladım düşünüyorum artık kafayı yiyecem yaa çok kötü oldum
tarafından
Allah evlatlarımızı bıze bagıslasın
tarafından
Amin aminnnnn
0 oy
(119,001 puan) tarafından
adin neydi kiz senin cok hakli bi post acmissin
tarafından
Gözde adım sevdoşşş aşkolsun bılmıyormuydun
(119,001 puan) tarafından
unutuyom hormonlardan ☺
0 oy
tarafından
O kadar haklısın ki. Bunun ardından gene açtilar. Ben girmiyorum bile böyle postlara. 
0 oy
(39 puan) tarafından
Aynı şeyi bayanın postunun altına yazmıştım sanırım 1 saat önce ard arda arda arda ne psikoloji kaldı ne birşey zaten rüyalarıma giriyor. Birde ard arda açınca ne oluyor çok üzülüyorum artık ya. Bir post açılıyor kus öfkeni orada. 

Tecavüz tecavüz tecavüz hala gözümün önüne getirdikçe dehteşe kapılıyorum birde okumak. 
tarafından
Ya ben kımseye kırmak ıstemıyorum ama vallahı yeter ben delırıcem artık
0 oy
(4,580 puan) tarafından

Psikolojim bozuluyor inan okuyunca :(

tarafından
Aynen benımde :(
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Gözde vallaha çok haklısın gerçekten insanın  beyni kaldirmiyo ay inanki eşim bile çok kötü oldu 
tarafından
Kız haber sıtedı gıbı ya, bır de sureklı sureklı artık katlanamıyorum
0 oy
(721 puan) tarafından
Çok haklisin canim sana katiliyorum az öncede bi posta kuçuk kizin fotorafinda gördum gözümun önünden gitmiyor  :(
tarafından
Haber ajansı gıbı fotoyla koyuyorlar bıde
0 oy
tarafından
Ben haberi okuduğumdan beri kafamın arka tarafı ağrıyor. Çok kötü oldum . Bizim de yavrularımız var. O kadar kötü bi durum ki. Aklımdan çıkmıyor.  Caydırıcı cezalar olsaydı kimse böyle biseye teşebbüs edemezdi. Nolcak geri kalanını hapiste yaşarım diye dusunuyodur. Bu olay basına yansıyan kısmı ya yansimayanlari. Zoruma giden de bu mahlukat  senin benim vergilerimizle içeride yaşayacak. Çocuk istismarlari için ozel bir yasa çıkmalı. Pedofili o kadar çok arttı ki ben çocuğumu dışarıya çıkartmaya korkuyorum .Allah hepimizin yavrularını kötü art niyetli insanların şerrinden korusun.
tarafından
Ben elımde gaz spreyi var onla dolaşıyorum ya önüme gelene sıkıcam o duruma geldım artık Allah yardımcımız olsun
0 oy
tarafından
Katılıyorum sana sabah akşam konuşsakda yapacak bı şey yok artık 
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Lütfen bu postu müslüme postunu açan insanlar görsün yeter
tarafından
Ay yok açarlar sımdı muslumenın dedesi neler yapmış dıye post delırıcem

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 938 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde pikachu.53 (1,712 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 515 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 929 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 684 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Kezban Demirdelen (1,277 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,751 cevap

34,710 kullanıcı

...