0 oy
686 göst.
Diğer kategorisinde (1,277 puan) tarafından

Kızlar duyduklarında inanamıyorum şoklardayım şuan dede olacak vasıfsız insan müslüme bebeğin annesinede istismar etmiş hatta annenin bi oğlu dededenmiş :( Yeminle bu çağdan nefret ediyorum :(

20 Cevaplar

+1 oy
(119,237 puan) tarafından
peki anne bunu niye simdi soyluyo 
benim bebegim kaybolcak ben tehtitmi dinliycem allah askina kizlar yaa hepimizim bebesi var allah gostermesin kaybolsa tehtit edildim diyemedim mi diycez hatcee o kadin o kiz kayboldugu an soyliycekti bu olayi is isten gectikten snr soyluyosa ondada vardir bi bit yenigi
(4,875 puan) tarafından
Canım olay baştan hata zaten 10 kişi bir çadırda ne işleri var.
Düşünsene biz evimize misafir geldiğinde odamızı kapatıp yatıyoruz ilişkiye girmeyiz mesela ama onlar dipdibeler bu çok iğrenç bişey.

İnsan oğlu şaşar beşer onlar bizim gibi değiller kadını görmüyor musun gayet sakin Kameralarla röportaj yapıyor yatarak.
Kadın başka şeylerden de korkutulmuş olabilir 2 oğlundan birisi dedeye aitmiş zaten düzgün bir.insan olsa o ortamda yaşayabilir miydi. Bunlar gün yüzünde olan şeyler daha olmayan bir çok şey vardır.
Aile hatalı sustular.
Yazık gerçekten olan 2.5 yaşındaki bebeye oldu
(1,277 puan) tarafından
Masum kuzum Rabbim öyle insanlara evlat nasip etmesin ya valla onca bebek hasreti çekenler var onlar dururken Rabbimin işinden sual olmaz yanlış kelimede kullanmak istemiyorum ama olan minicik bebeye oldu :(
ben bu olayda baska seylerde oldugunu dusunuyorum bemce dede tek degil
(1,253 puan) tarafından
Yamyam gbiler zaten 10 kisi bi çadırda nasıl yaşar allah korkularida yok ******** evladi
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Buna inanmak istemiyorum yaa Ben nasıl kızımı koruyacam Allah kahretsin dedeye bile güvenmeyeceksek
(1,277 puan) tarafından
Ya yeminle nefret ediyorum bu çağdan kız erkek farketmiyor böyle pisliklere canım oğlum var gözümden sakınıyorum yeminle
(3,230 puan) tarafından
Rabbim tüm evlâtları korusun
0 oy
tarafından
Şu an izleyemiyorum ama yaptıysa Allah bunu yanına bırakmasın öbür dünyada cayir cayir yansın 
(1,277 puan) tarafından
Amin amin inşallah :(
0 oy
tarafından

Tipine tukirdugumun herifi:O

(1,277 puan) tarafından
Tipinde meymenet yok zaten
tarafından
Aynen oyle canim Allahtan korkmaz bunlar Allahtan korksa yapmazdı **
0 oy
(1,578 puan) tarafından

Nasıl ya kayinbabasindan hamile mi kalmış yuhhhh. Niye sessiz kalmış niye kimseye anlatmamış niye polise gitmemiş allahım çıldırıcam yaa hangi devirdeyiz 

(1,277 puan) tarafından
Kocam askerdeyken diyor canım Ece ünerin programında da böyle bir olay olmuştu hatırlıyorum
0 oy
(5,825 puan) tarafından
Haber ne kadar doğru bilmiyorum çünkü dosyanın üzerine gizlilik kararı var. Dedenin yaptığı bi adilik var çıkar bakalım meydana 
(1,277 puan) tarafından
Böyle olmasa bile bi pislik var
(5,825 puan) tarafından
Yüzde yüz ablası bile aşırı rahat geliyor bana ben ağladım tv başında ablası gayet sakin
(1,277 puan) tarafından
Canım annesi falan gayet normal röportaj veriyor Rabbim başıma getirmesin bebeğim kaybolacak dünyayı yakarım ben uyurken bile 100 kere gidip bakıyorum o yavrucak 10 gün ne yaptı düşündükçe deli oluyorum
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Allah ıslah etsin pislik herif

(1,277 puan) tarafından
******** insan :(
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bebegi  kaybolunca  neden  söylememiş  peki  bebeğinin  ölmesine göz  yumdu  bile  bile  allah  korusun benim  kızım  kaybolacak dünyayı  ayağa kaldırırim  birde  etrafında  soysuz  bir dede  warken  yakarım  her yeri  o annenin  de war suçu  suçu da SUSMAK 
(1,277 puan) tarafından
O ailenin hepsi sıkıntılı muhakkak canım :(
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Benim eşimin ailesinde de benzer bir durum olmuş. Dede torununa kucukken tecavuz etmiş. Tecavuz esnasında da çocuğun annesi yakalıyor ortalığı ayaga kaldırıyor dede o korku İle kaçmış. Kendını dereye atmış. Kayınbabam kurtarmış ne oldugunu bilmediği için. Sonra cocugun annesı gelmıs. Jandarma çağırılmıs adam beni öldürün pişmanım diye bağırmış. Çoğu köylü bu olaya ınanmamışlar dışlamıslar çocuğun aılesını. Ama aile şikayetçı oluyor raporlar sonuc lar. Dede suclu cıkıyor ve hapishane ye atılıyor. İçeride iken vefat etmiş. Ben ilk duydugumda cok üzüldüm. O çocuk suan 11 yaşında güzeller güzeli bir kız. Ailesi baska sehir e tasındı. İnanmayan herkez özür diledi aıleden. Tabiki bu olaya da gizlilik kararı getırılmıstı aile ıcı oldugu için. Fakat annesi kendılerını kanıtlamak ıcın herseyı herkeze anlattı. Allah belasını versın boyle ınsanların. Gercekten idam gelmesı lazım... Allah oyle insanların belasını versin 
(1,277 puan) tarafından
Ben okurken duyarken içim acıyor o anne nasıl sustu sakin durdu aklım almıyor
(2,692 puan) tarafından
Bilmediğimiz cok sey vardır orta da. Yayın yasağı kalksın da hersey anlatılsın
tarafından
Canım eğer dediğin gibi bir şey olsaydı bu fiziki kuralların dışında 1 2 hatta 3 ve 4 yaşına kadar istismar edilen her bebeğin cinsel organı yırtık oluyormuş üsteki videonun altına bir hekim yazmış istismara uğrayan bebeklerin iç organı hasar alır diye
(2,692 puan) tarafından
Benim anlattığım olay da Kı kız ozaman 6 yaşında imiş
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Kocası askerden gelince sormamis mı bu bebek ne diye ya bu nasıl bir mide nasıl bir cahillik
(1,277 puan) tarafından
Benimde aklım almıyor 1 çadırda 10 kişi yatıp kalkıyor nasıl bi zihniyet :(
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Gecen bi arkadas burdan yazmisti o zman öğrendim bende.. Allah cezasını versin kadın o olaydan sonra dha nasil o adamla yaşamis olan biteni saklar üstünü kapatırsan daha kötülerine yol açılır işte.. benzer bi durum da ece unerin programında vardi yine yayin yasağı gelmişti.
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Hepsi birbirinden ******** ve *** madem anne olacak yavş.ak masum o şerefsizz itt onu istismar edince ya gebertseydi yada şikayet etseydi bu olayın olmasını mı bekliyordu. Allah hepsinin cezasını versin inşaAllah. 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yemin ederim kusucam artık insanlıktan tiksindim
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bı vinç bulup İstanbul un göbeğinde idam edeceksin böylelerini. 

Yazık o kadına cahillik boyu aşmış kadın nasıl ezilip itilip kakildiysa yüreği taşlaşmış gibiydi evladı için bile üzülüyordu sanki. 

Allah'ım ya bazen düşünüyorum sıcacık evimizin  elektrikli aletler içinde bile bazen isyan ediyoruz onların yerinde o kadının yerinde olsam nasıl olurdum diye.l
0 oy
(7,247 puan) tarafından
Yaa ah yavrum duyunca tutamamiştım kendimi allah belalarını versin ya olan minicik bir bedene oldu iki dünyadada yansınlar 
0 oy
tarafından
Biz artık  çocuklarımızı  kimden koruyacağız ben o annenin yerinde olsaydım o şerefsizi  çok tan öldürmüştü gerekirse ömür boyu  hapiste  yatsaydım  öyle bir öldürürdüm ibreti aleme rezil  ederdim
0 oy
tarafından

Peki dosyada gizlilik kararı varken bunca şeyi nerden biliyorlar yanlış anlamayın yalan söylüyorsunuz deniyorum öyle şeyler duyuyoruz ki bu ne ki diyoruz bunun yanında :(

(1,277 puan) tarafından
Canım bende internette denk geldim görünce paylaşmak istedim ama bebek bulunduğunda alt tarafı çıplak bulunmuş çoğu şey uyuyor bilemiyorum aklım almıyor:(
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Oha bu cok iğrenç. Yamyam gbilerdi zaten belliydi bir aile o çadırın içinde nasıl yaşıyor hepsi birbirinj ........
0 oy
tarafından
Allah'ın cezası pislik
0 oy
tarafından
Ya aklım almıyor kucucuuk kucucuuk o kız cocugu nasıl yapıyor kocaman adam dede ? Ya minnacik kus o yavrucuk bukdr azmislik olamaz ya nasıl o gözle bakabilio minicik cocuga ? Nasıl.bir zevk almadir bu ? Beynim calismio qklim duruo

İlgili sorular

+5 oy
16 cevap 527 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 936 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 949 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde pikachu.53 (1,745 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 390 göst.
19 Kasım 2021 Kültür-Sanat kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu

379,132 soru

11,349,192 cevap

34,814 kullanıcı

...