0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dün sabah 9 da oğlum yataktan düşmüştü. Hastanede 12 saat kaldık. Aklıma o post geldi. Bebeğinin kafatası çatlamış ölmüş. Rabbim Kimseyi Evladiyla Sinamasin. Kimseye Evlat Acısı Yaşatmasın. O Post Hala Aklımdan Çıkmıyor. . :( Sabah Bebeğimi Tekrar Hastaneye Götüreceğiz Dua Edin Ne Olur Bişey Olmasın Sonucu Temiz Çıksın.

6 Cevaplar

0 oy
(7,411 puan) tarafından
Allah sana bağışlasın ısallah bısey olmaz 
tarafından
İnşallah amin teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Allah in izniyle insallah birsey ckmaz cnm o post yalanmis burda bircok anneyi bogle korkuttu .cok gecmis olsun Rabbim korktugun yere ugratmasin
tarafından
Yeni öğrendim bunu . Teşekkür ederim.
(1,105 puan) tarafından
İnsanlar neden böyle postlar açma gereği duyuyorlar gerçekten anlam veremiyorum o yalan postu açıp eline ne geçti acaba akıl sağlığı yerinde değil heralde Allah akıl fikir versin böylelerine
(1,763 puan) tarafından
Amim cnm aynen oyle bnde cok uzulmustm etkisinden cikamamistim esime anlatmistim ama yalanmos yani
(1,105 puan) tarafından
İnsanları anlamak gerçekten artık çok güç o postu hatırlıyorum bende ama yalan olduğunu kaçırmışım
tarafından
Bende yalan olduğunu yeni öğrendim . Acil tedavi olması gerek o kişinin. Bende eşime bahsettim dün korktu o da .
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım,o post yalanmış 
tarafından
Teşekkür ederim. Evet öyleymiş yeni öğrendim ve şaşırdım. Nasıl insanlar var böyle birsey yazıyor çok etkilendim o olaydan birde bebeğim düşünce göz yaşım sel oldu. İki saate bir kontrol ediyorum
0 oy
tarafından

O post gerçek değilmiş kuzum sen bol bol dua et Rabbim Şafi İsmiyle Şifa Versin İnşallah

tarafından
Amin inşallah canım teşekkür ederim. İki kişi daha yalanmış dedi. Böyle bir şeyi bile nasıl yazıp ciziyorlar anlamıyorum o kişi acil tedavi olmalı beni bugün çok etkiledi hastanede eşime de anlatım
0 oy
tarafından

Canim.oyle birsey yok azminden açıklama.yapmosti kizi yalan post açmış.  Sanırım.bir kac kere veya  1 kac sene önce yine benzer postu daha varmış. Postlari kaldırıldı. 

Onun için üzülme gerek :)) yalan haber

.
.
.Rabbım senin bebeğine şifa versin inş birseyi yoktur
tarafından
Amin tüm şifa bekleyen miniklere Rabbim Şafi İsmiyle şifa versin başta oğlum olmak üzere. Şaşkınım yalan yere beni nasıl etkiledi aklıma o post geldi ya öyle olursa diye içim içimi yedi.
tarafından
Evet bende çok etkilenmiştim...
Ama yalan olduğunu duyduğum zaman dahada çok sinir oldum . İnsanların resmen duyguları ile oynamak bu.
tarafından
Evet psikolojimi etkiledi çünkü bebeğimi düştü ve direk aklıma geldi

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 392 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,374 göst.
12 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu