0 oy
1,373 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
çok kotuyum:(

26 Cevaplar

0 oy
(200 puan) tarafından
Evet simdi dıger tarafta gordum Allah sabır versin ailesine tez zamanda bir tane daha evlatları olur ıns cok uzuldum
(2,351 puan) tarafından
Baslik ne ya cok merk ettm o anneyi bebegi
(2,351 puan) tarafından
Ahh ahh gordum . Allah sabir versn cok zor :(
-Reklam-
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Bi Arkadaşta açtı post Rabbim sabır versin annesine inşallah bide o kadar iyi bi insanki benimki öldü sizinki ölmesin diye uyarmak isteyip post açmış dahada üzüldüm :'(

tarafından
of of allahım biz uyumuyor diye maffoluruz:( kızarız kendimize uyusun diye ama yavrum benim melek oldu
tarafından
aynen öyle bak ilk emzirirken uyuya kalıp yataktan düşürdü sonra yatağın ortasına koyup yastık koymuş dönmez sanmış ama dönmüş nasip ı bu kadar miş kuzum veren de canı allah alanda allah yanına almış ömrü bu kadar miş kuzumun dua edelim ki evlatlarimiz bizden önce ölmesin kim dayanır bu acıya :(
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Nasil yaa :( ahh yavrumm Allah ailesine sabir  versn
tarafından
amin kuzumun ömrü bitti melek oldu cennette şuan :(
(2,351 puan) tarafından
Bnmde kizm 1 bcuk aylik kenarlarina yastik koyup bazen yatiriom yatagimda ama artk yatiramam cok korktm Allah korusun hepimizin evladini . Evlat acisi cok kotudur eminim bn ki kizimin fanalin degerleri yuksek cikti diye icim icimi yedi yedi durdu nasl agladm o gun  cigerim söküldü sandim birde ölüm Aman Allahim . Rabbim korusun
0 oy
(2,749 puan) tarafından

Etkisinden cikamadm RABBIM sabir versin bacimiza :(

0 oy
tarafından
Okudum ciğerim dağlandu kadını düşünemiyorum  rabbim sabır versin ailesine 
0 oy
tarafından

Allah sabır versin inşallah. Çok zor çok yaşamadan bilemeyiz nasıl bi acı olduğunu. Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah. Kurban olduğum Allah tez vakitte tekrar bi evlat nasip etsin inşallah. Çok üzüldüm gerçekten. Canının yarısı gitti resmen. Canından bir parça gitti. :'(

0 oy
(628 puan) tarafından

Allah ailesine sabır versin inşallah. Çok kötü birşey Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın:(

0 oy
tarafından
nasıl ya off inanasım gelmiyor annesi ne haldedir Rabbim yardımcıları olsun sabır versin çook zor
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Cok zor Allahm sabirlar versin anne babasına 
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Allahım sabırlar versin iki aylık bebek o yatağı nasıl aşmış eceli gelmiş malesef:(
tarafından
Bende bunu bi türlü anlayamıyorum benim bebeğimde 6 aylık yatağa koyuyorum etraına yastıkta koymuyorum dönderemiyor bile kendini 2 aylık bebek nasıl iki defa düşer ya
(2,094 puan) tarafından
Allah bilir allah yardımcısi olsun çok zor rabbim sabir versin
0 oy
(749 puan) tarafından
Nasil düşmuss ya allahim cok uzuldummm ya  
0 oy
(1,060 puan) tarafından

İcım yandi resmen ya biz böyle üzülürken o.kadın nasil kim bilir Rabbim sabır versin inşallah :(

0 oy
(1,456 puan) tarafından
Evet ya gördüm cok üzüldüm 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Rabbim ailesine dayanma gücü versin 
0 oy
tarafından
Allahim yürek dayanmaz bir acı "(( rabbim peygamber  sabri versin ana babasına çok zor bizim bile yüreğimiz pare pare o kadıncağız ne halde kimbilir 
0 oy
tarafından
Burdan biri miydi . Allah sabir versin 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Alllah sabır versin allahım 1. Kez düştü şükür bir şey olmamış dedik 2. Düştüğünde gözlerini bu hayata yumdu yavrum ya annesi şimdi ne vicdan yapıyordur allah da bir versin dikkat edelim kizlar yavrularımıza  çok kötü oldum yaa
0 oy
(534 puan) tarafından
Ben de 1 aylikken falan kucagimda geceleri emzirirken uyuyup kaliyordum kac kere dusurecek gibi oldum cok sukur dusurmedim hep o andan uyandim yeni dogduklarinda hep uzerimizde durmak istiyorlar ben hirkamin kollarini belime bagliyordum hirkanin uzun yerini ayaklarindan gecirip kac gece oyle uyudugumuzu biliyorum koynumda simdi buyudu 8 aylik yatagin kenarina yastiklar koyuyorum ben de mutfaga kadar gitmistim gecen gun bebegim dusmus baya korktum uyutmadim dustukten sonra bu yaziyida okuyunca cok korktum cok uzuldum :(
0 oy
(184 puan) tarafından
Postun adı ney canım  :(
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ayy rabbim sabır versin çok acı bi şey  dün benim oğlumda yataktan düştü perişan oldum neyseki pikenin üstüne düştüde bişey olmadı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 435 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 390 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 364 göst.