0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (1,897 puan) tarafından
Kızlar benm iki göğsüm de gayet güzel eşit süt doluyordu herzamamduzenli  eşit emzirdim 

Emzirmekten kaynaklı sorun yok 

Ama sah göğsüm sert deil sol gibi sol. Göğsüm süt doğduğu belli oluyor ama sah olan yumuşacık bir türlü süt dolmuyor bir haftadir evet mememde süt var veriyorum ama neden sol kadar hızlı süt dolmuyor ve bol şut yok sağ memem neden yumuşak yardım edin lütfen

16 gün oldu doğum yapalo

7 Cevaplar

0 oy
(331 puan) tarafından
Benim de sağ dolu sol sen gibi canım. 36 gün önce doğum yaptım. Ben de ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şimdi sağ memeyi emdirdin 15 dk sonra bebeğin gazını çıkardın sırtını sıvazladın ve sol memeyi 15 dk emdirdin sonra bebeğin gazını çıkardın sırtını sıvazladın ve yatırdın uyuttun uyanınca da sağ memeyi mi ilk emdirirsin sol memeyi mi ? Emdirmen gereken meme en son hangi memeyi emdirdiysen odur solu emdirdiysen sol ile başlayacaksın ama sen düzenlemeyi böyle yapmazsan hep sağ ile veya sol ile emdirmeye başlarsan az emilen meme beyne sen az süt uret sinyali yollar. 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Genelde böyle oluyor galiba çok kişiden duydum benim 3 aylık olacak kızım ve sağ tarafı başta hiç almadı şimdi sol dolu sağda yarısı kadar falan çıkar sağdığımda ve tuhaf olanda sağ az olan taraf süt sürekli akıyor sebebinni çözemedik bizde
0 oy
tarafından
Eşit Olmaz ki zaten benim de tam tersi sağ dolar taşardı solda olmazdı ama emzirmeye devam et ikisini de mutlaka 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benimde aynısı solda sanki hiç yok gibi ama emzirince var sağ gogsum doluyor şişiyor sert 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benim de öyle canım çocuklarımın kilosu da gayet iyi hep kızım 4 aylık sağ gogsum de benim süt taş gibi oluyo sol ise bir bun hiç emzirmesem öyle bile taş gibi olmaz yani oğlumu da sütten kestiğim de hiç sol göğüs ağrısı çekmedim ama sağ göğüs beni mahfettu 
0 oy
tarafından
Benim de sol daha çabuk doluyor sağ daha yumuşak doğum yaptığımdan beri 76 günlük oldu şuan
(1,897 puan) tarafından
Evet neden böyle anlamıyorum ne yapmam lazım internette hiçbir bilgi yok
tarafından
Hiçbirşey yapılmıyor genelde böyle oluyor kuzum ben eşitlemek için bol emzirip üstüne sağım yaptım ama olmadı
(1,897 puan) tarafından
Çok emzirmek de çözüm deil dinlenmesi de gerek meme nin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 105 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Acemiana (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 177 göst.
20 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 150 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.

378,358 soru

11,325,002 cevap

34,777 kullanıcı

...