+1 oy
374 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Yakında doğumum olacak kaynanam bebeğe battaniye örmüş. Çok güzel yapmış gerçekten. Ben hamile olduğumu öğrenince yapmaya başladı yeni bitirdi. Ama inanın 7 aydır herkese ama herkese ben battaniye yapıyorum diyor. 1 hafta önce bana getirdi ben de aa çok güzel eline sağlık falan filan dedim. Akşam beni aradı whatsappa atsana resmini millet ne diyecek dedi. Attım ama kimse bir şey yazmadı. Geri beni aradı kim ne diyor dedi. Ben de yalandan arkadaşlarım falan çok beğendi dedim. 2 gün sonra yine aradı yine resmini at diyor. Baktım olmuyor ben de kaynana tarafı akrabalarıma özel durum yapıp attım. Ama kayınbabayı unutmuşum. Allah kaynanam kıyameti kopardı. Anne bir kez attım seni tekrar kırmayım diye böyle yaptım dedim. 5 gündür küs konuşmuyor. Bir de inanın 7 aydır battaniye için teşekkür ediyorum. Ne battaniyeymiş arkadaş hiç bir şey almasın yapmasın canıma okudu kadın

29 Cevaplar

0 oy
(683 puan) tarafından
Aslında art niyeti yok belli ki çok hevesli ama abartmış tabi ki kaç yaşında genelde yaşladıkca çocuklaşıyorlar :) 
-Reklam-
0 oy
(119,458 puan) tarafından
cok degisik yaa millet icinmi ormus
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ben kullanmiyorum deyip geri vermek en iyisi ;) ;) 
0 oy
(17,871 puan) tarafından

:D ne kadar değişik insanlar var yav

0 oy
(2,139 puan) tarafından
Gazeteye ilan ver en iyisi :Dd ama sevimli geldi bana ilk torun mu acaba :)
0 oy
(15,272 puan) tarafından

Komedi ya. Gösterisi ne kadar seviyomus:D

0 oy
tarafından

Sen yanlış yapmışsın profil resmi yapacaktın :))))

0 oy
tarafından

Kaynanana gidince soyke yap çektiğin o resmi onun watsabinda paylaş ben yaptım diye sonra Facebook ta varsa genel yerde paylaş instegramda varsa ordada hikaye değil normal paylaş bunlarin hepsini.onun telkinde yap anne kalıcı bıraktım tebrikler gelir sana dedi çekil kenara:D

Ee artık okur okur durur mesaj atan olursa az kafayı çalıştır kiz :)

tarafından
Gerçekten utanıyorum. Tamam sağ olsun el emeği güzel yapmış ama Sürekli her yerden nasıl paylaşıyım
0 oy
(3,183 puan) tarafından
Göşterişci mi kaynanan senin millete at görsün diyo canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 239 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Rabiataha (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 582 göst.
21 Mart 2020 Aile kategorisinde Mlkcglyn (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 445 göst.
5 Ekim 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rüzgar gülü♥️♥️ (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
13 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,952 soru

11,405,129 cevap

34,943 kullanıcı

...