+1 oy
371 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Yakında doğumum olacak kaynanam bebeğe battaniye örmüş. Çok güzel yapmış gerçekten. Ben hamile olduğumu öğrenince yapmaya başladı yeni bitirdi. Ama inanın 7 aydır herkese ama herkese ben battaniye yapıyorum diyor. 1 hafta önce bana getirdi ben de aa çok güzel eline sağlık falan filan dedim. Akşam beni aradı whatsappa atsana resmini millet ne diyecek dedi. Attım ama kimse bir şey yazmadı. Geri beni aradı kim ne diyor dedi. Ben de yalandan arkadaşlarım falan çok beğendi dedim. 2 gün sonra yine aradı yine resmini at diyor. Baktım olmuyor ben de kaynana tarafı akrabalarıma özel durum yapıp attım. Ama kayınbabayı unutmuşum. Allah kaynanam kıyameti kopardı. Anne bir kez attım seni tekrar kırmayım diye böyle yaptım dedim. 5 gündür küs konuşmuyor. Bir de inanın 7 aydır battaniye için teşekkür ediyorum. Ne battaniyeymiş arkadaş hiç bir şey almasın yapmasın canıma okudu kadın

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ekran resmi yap vatsaba bı zaman dursun gözüne sok milletin bide kullancan o battaniye yo düşün gece yikarsin sabah kurur hemen örtersin yoksa bu karı seni yer gormezseee:D

tarafından
Aynn canım pofuduk pofuduk daha guzl daha kullanışlı
tarafından
Bence kullanmasın o pofiduklari kaynanan seni yer bunu kullan diyeee
tarafından
Pofuduk lar kullanışlı Vala bu baddaniye diğerlerine kıyasla daha sert
tarafından
Sonuçta onu da kız kardeşim yaptı. Onda da emek var ne derse desin kullanırım. Bebeğin bir sürü battaniyesi var gönlü olsun diye kardeşimi kıramam
tarafından
Aynen kuzum çokta takma kafaya o ne demiş bu ne demiş kendın için yaşa gerektiği yerde gerekeni yap çocugun doğunca çok karışan ukalalık yapan olacak gardını al
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk torunu galiba. Torunu içiiin baddaniye örmüş herkes görsün tebrik etsin istiyor art niyet göremedim ben 
tarafından
Kuşum inan herkes gördü kendi de bin defa paylaştı. Ama istiyorki sürekli sürekli paylaşıyım. Tamam dedim paylaştım ama Sürekli aynı şeyi çevrem görsün istemedim. Sadece onun tanıdıkları ile paylaştım ama yakalandım işte
tarafından
Diğer arkadaşın söylediği gbı çocuklaşıyorlar yaşlandıkça
tarafından
Şu an 46 yaşında yaşlılığını hayal bile edemiyorum
tarafından
Yaşlanmış bence ☺️❤️ahahaha
0 oy
(1,691 puan) tarafından
ya gulerek okudum valla iste yaslilar valla cocuk gibiler 
tarafından
Ah bir de yaşlı olsa 46 yaşında
(1,691 puan) tarafından
hahdhd gencmis ya allah yardimcin olsun canim her aldiginda bunu yaptirirsa oohooo
(284 puan) tarafından
Benim kaynnm 42 yaşında ona ne demeliii
0 oy
(29 puan) tarafından

Yakalanman komik olmuş ya güldüm valla kusura bakma :D unutmaz artık bunu boşver küssün kendi içinde seni affedene kadar üzerine gitme. Seninde bi çevren var sonuçta görende kaynanası paylaştırıyo demezya görmediğin çocuğu olcak paylaşıp duruyo derler valla iyi olmuş aslında akıllıca bişey yapmışsın ama tamda karşı cepheden biri unutulur mu :D

tarafından
Kayınbabamın 2 hattı var birini sözlüyken Mustafa abi diye kaydetmiştim. WhatsAppı falan kullanıyordu öyle. Onu eklemeyi unutmuşum
(29 puan) tarafından
Kaynana uyanık her yerden baktığına göre :)
0 oy
(12,966 puan) tarafından
Profil resmi yap canım en iyisi :D bı battaniye yaptı onu da hey Allahım ya
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Ben gösteriş sevemiyorum ya oruduysen ordun tmm eline sağlık şahin solun beğenisini ilgisini toplama ne gerek var herkes aferin mi takacak kaynanana anlamadim
(29 puan) tarafından
Aynen katılıyorum ben aha 8 buçuk aylık hamileyim daha hamile olduğumu bilmeyenler var ne kendi karnımı öne çıkaran resimler attım nede bebek eşyası flan çok gereksiz saçma geliyo bana
tarafından
Bebekler mama yiyince alkış bekler ya onun gibi bir durum
(1,108 puan) tarafından
Hahahah :) aynen
(29 puan) tarafından
Çok merak ettim şu baddaniyeyi paylaşta görelim bizde :D ahhah azcık övelim kaynananın morali yerine gelsin ahaha :D
0 oy
(601 puan) tarafından
Canım bi kaç gün profil resmi yap anca öyle affeder sanki sen bizi güldürdün rabbim de seni güldürsün 
tarafından
Ya hayır :) vallahi yapamam ya küssün daha iyi
(601 puan) tarafından
Kız yazık bugün cuma yap ta kadın mutlu olsun
0 oy
tarafından
Görgüsüz müdür nedir ya gösteriş meraklısı keşke kimse bişe demedi deseydin gönlünü pohpohlamak için yalan konusmussun o iki dk da adam siliyo
tarafından
Hayat memat meselesi yaptı.
tarafından
İşine baksın boşver takma onu ya kuserse kussun çocuk mu avutiyin sanki
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Herkes  komik  bulmuş  ama  ben bulamadım aksine  çok  sinir  bozucu  birsey  ben tahammül  edemem ya battaniyeyi eline  verir al kime  göstereceksen  göster derdim  bune ya  beşik altın falan  alsa  demekki  çocuk  ergenliğe  girene  kadar  her yere  attıracak  
tarafından
Tek korkum o. Yerden bir çöp alsa ana habere çıkıp ben yerden çöpü aldım çöp kutusuna attım der
(5,949 puan) tarafından
Hiç  sevmem böyle  insaları  allah yardım  etsin  sana  işin çok  zor  walla
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Keşke ilkinde kimse birşey demedi deseydin belki ikinciyi istemezdi 
tarafından
Ya ne biliyim kırılmasın diye dedim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hahaha kız ay çok güldüm nedense :D 
0 oy
tarafından
Geri ver bari battaniyeyi balkonuna assın
0 oy
tarafından
Gösteriş için mi yaptın desene açık açık burada onun değil senin kusmen gerek ayrıca battaniyesi de hiç güzel olmamis orası burası pörsümüş duruyo Hint kumaşı örmüş sanki bana
tarafından
Bir kez de oğluna desin sen de resmini at diye. Eşim teşekkür etmedi teşekkür de beklemedi zaten. Sanki çocuğu tek ben yaptım çocuğa alınan her şey benim oluyor
tarafından
Değişik kadın
0 oy
tarafından

7 24 çocuğun üstündede görmek ister bu battaniyeyi :) 

0 oy
tarafından
Kiz hani battaniye bakalım bizde 
tarafından
Attım :)
0 oy
tarafından

image

gercekten çok zor canim ya bak ablam Ordu çok emek var tigda
tarafından
Ben asla emeğini inkar etmiyorum. Mesala ben denedim sadece patik yapabildim. Teşekkür ettim dediği gibi whatsappta paylaştım ama hala paylaş diyor. 7 aydır her konuşmada battaniye geçiyor
0 oy
(284 puan) tarafından
Hahaa ne battaniyeyms gercktn kız merak ettm bakiym resmini atda bizde görmüş oluruz 
tarafından
0 oy
tarafından

Kız aşk olsun şimdi bize atmadın diyede kızar kaynanan:P

tarafından
tarafından
Sen de ona bizim gacilara attım hepsi çok beğendi onların bebelerde istiyormus de :D
0 oy
tarafından
Yani güzel ama renkler pek olmammis
0 oy
tarafından
Ayyy atınca ne olucak yani millet görsün diyemi yaptın bana derdim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 238 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Rabiataha (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 579 göst.
21 Mart 2020 Aile kategorisinde Mlkcglyn (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 444 göst.
5 Ekim 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rüzgar gülü♥️♥️ (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
13 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Anneeeeeeeeeeeee1 (910 puan) tarafından soruldu

379,004 soru

11,344,658 cevap

34,808 kullanıcı

...