0 oy
403 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sürekli  tartışıyoruz anlasmiyoruz ben yapicigi ama eşi degil benle tartıştığı zaman günlerce konuşmaz  bişey desem ****** git der  bı haftadır konuyorduk dün akşam kahve yaptım verdim istemiyorum dedi neden böyle yapıyorsun dedim istemiyorum seni diyor bende dedim ozaman olmuyorsa gidip boşanma davasıni açalım bitsin dedim

12 Cevaplar

0 oy
(17,811 puan) tarafından
Ayyy iki gün sonrada başlar beni affet demeye 
tarafından
3 senedir evligim eşim asla pesimden gelmedi
(17,811 puan) tarafından
Zorlamı kaçırdın evlendin naptın :)
-Reklam-
0 oy
(4,584 puan) tarafından
İyi dedin peki o ne dedi?
tarafından
Tamam dedi
0 oy
tarafından
Hadi simdi sıra sende 

Zen konuşma 

Alıştırmışın adamı ben olsam bende gelmem

O konusmayana kadar sende konusma  ama başını baglayıp yasada bürünme  umurunda degilmis gibi davran 

Birsey dersede beni istemeyen sensin de

Bu lafın nereye gittivini hesap mı edemiyorlar anlamadımki 
tarafından
Ne yaptıysa hep görmezden geldim aramız bozulmasın diye ben şiddet uygular hep küsen o oluyor
tarafından
Yanlış yapmışsın kuzum demekki öyle olmuyor ozaman tam tersini yapacan gitmiycen
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Istemiyosa boşver niye evlendi senle
0 oy
tarafından
Sen sürekli ailemi yengemi düşünüyorum eşime çocuğuma odaklanamıyorum diyen arkadaş değil misin? Belki adama da senin ailen ya da yengenle evlenmen gerektiğini, senin hayatında yeri olmadığını düşünerek bıkmıştır bu huyundan. Biraz kendinde de aramalısın hatayı..
tarafından
Ben asla eşime yansitmiyorum her insanın bı huyu var ama ben asla belli etmedim hep peşinden gittim düzeltsin diye dideet gördüm bı kez bile olsun milseye demedim
tarafından
Şiddet olduğunda durman hata. Peşinden koşsa bile bi ittirmeyi bile kabul etmek şımartıyor işte bunları.. İstemiyorsa kesinlikle ayrıl.
0 oy
tarafından
Olmuyorsa boşan ne bu ergen hwreketler 
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Sen bı aç boşanma davasını bak nasıl peşinden geliyor çekirdeğini al izle 
0 oy
tarafından
Biri istemiyorum diyorsa olmuyor bak bir kaç kere söyledi madem istemiyorsun biter dedim.

Zorlamanin manası varmi
tarafından
Hep hakaret şiddet bende yoruldum artik
tarafından
Şiddet yoktu bende ama c.evine girdikten snra hakaret başladı kaç kez dile getirdi bende çıktım babamın evine geldim
tarafından
Şimdi ne oldu duzeldimi
tarafından
Kocam yok c.evnde konuşmadan nasıl duzelcek?
De bu saatten snra ne olur Rabbim bilir ama istenmedigim nyerde durmam
0 oy
tarafından
Allah allah severek evlenmedinizmi neden böyle tavrı var altta bir sebep olabilir başka biri aile zoru davranış sekli
0 oy
(119,346 puan) tarafından
isi dustumu senden iyisi olmaz
0 oy
(305 puan) tarafından
Yaniii daha onceki postlarını okudum da adam aylarca senden ayri yatiyo senden önceki 5 senelik sevgilisiyle yatıp kalkiyo seni aldatiyo seninle hiç birlikte olmuyo seni istemiyorum diyo defalarca neden yanımda yatmiyosun dediginde kokunu cekemem diyo siddet hakaret var sana insan gibi davranmiyo annesi babasi ne derse sus cevap verme diyo cevap verince yine dayak yiyosun pardon bacım sen neyi bekliyosun daha ayrılmak icin ?? Neyi kurtarmaya calisiyosun ki ortada bi aile bi evlilik yok çocuğunun da psikolojisi bozulur böyle bi ortamda su zamana kadar hala o evde durman hata
0 oy
tarafından
Canım k.bakma ama adam seni aldatmış adam sana kokuyosun demiş kaynananı yüceltip seni ezdirmiş postlarının devamını inan okumak istemedim hni senin kadınlığın ya hiçmi gururun yok yada gidecek yerin mi yok bu gün boşanma davasını açardım adam senden ayrı yatıyo ya hiç düşünmedin mi yada kaç yaşındasın ondan mı bukadar ezdirdin kendini

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 734 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 247 göst.
3 Kasım 2023 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 687 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,041 göst.