0 oy
1,582 göst.
Diğer kategorisinde (888 puan) tarafından
Mesela maddi manevi durumlariniz nasil eşleriniz ne is yapiyor kiradamsnz kendimi soylim esik fabrika çalışanı durumumuz orta halli kirada değilim 

76 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay sonu gelirse şükür. Borcumuz yok Allahtan bi de olsa aldığımız gibi büterdi maaş. Karın tokluğuna zaten. 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Askeri personel eşim kendi evimiz var canım ikinciyi aliyoruz nasipse ama görev yerinde kiradayiz çok şükür helalinden geçinip gidiyoruz 
+1 oy
tarafından
degil malesef
+1 oy
tarafından
Evimiz arabamız traktörümüz var çok şükür 1 tane minik kuşum var çok iyi de değil çok kötü değil orta halli çok şükür Rabbıme eşim de maden ocaklarında müdür 
tarafından
Yok canım batmanliyim hesap açarken öyle yazdım işte:-)
(1,575 puan) tarafından
Yaa bizde 7 ay filan malatyada yaşadık da ondan sordum:D bi kaç yorumunu gördüm ısındım gibi sana:d takipteyisss
tarafından
Aaa sağol canım nerelisin ısındım gibi gibi hahaaaa
(1,575 puan) tarafından
Ben Sakaryaliyim ama ankarada yaşıyorum
tarafından
Anladım canım:-)))
+1 oy
tarafından
Kendı yagınızda kavrulup gdıyoruz allaha sukur ac degılız acıkta degılız. Cok cok ıyı degılız maddı olarak  ama bu gunumuze elhamdulıllah. Ev kredısı ödüyoruz zorlıyo bıraz 
+1 oy
tarafından
Şükür olsun evimizi aldık yaza geçicez inşallah. 
+1 oy
tarafından

Hamd olsun iyi eşim eleniktirinkçi :D kiradayiz ev alma planımız var Rabb'im ne zaman nasip ederse 

+1 oy
tarafından
Ne çok iyi n3 kötü  kiradayız aslında evimiz vardı satıldı tavuk çiftliği yapılıyor  baya borca girdik o  yüzden biraz sıkışık zamandayiz  şimdi 
+1 oy
tarafından
Çok şükür durumumuz iyi eşim araba tamircisi kendi dukannımız var maaşı da iyi. 2  tane evimiz 1 arabamıź var
+1 oy
tarafından
Şükür borcumuz yok

Kendi evimiz 

Kendi yağımızda kavruluyoruuz
+1 oy
tarafından
Esim muhasebeci 1800 tl kirada oturuyoruz 9 aylik bebeğimiz var arabamiz yok durumumuz iyi diyemem ama kotu de degil cok sukur orta halli diyelim gecinip gidiyoruz iste
+1 oy
tarafından
Kiradayiz ama tayinciyiz evimiz var kirada arabamızda var eşimde cok iyi birisi cok şükür rabbime Allah zor durumda olanlara yardim etsin 
+1 oy
tarafından
Yeni evliyken ev aldık çok borcumuz var geri yeni eve taşındı k eksik ev malzemelerini aldık 3000 milyara yakın borcumuz var ödemeye çalışıyoruz scok şükür hzurumuz var diyelim bir oğlum var sağlık sıkıntıları var
+1 oy
tarafından
Orta halliyiz çok şükür . Eşim hastanede bilgi işlem personel sorumlusu .kiradayiz ama sarsmiyor bizi çok şükür çünkü yaşadığımız yer tatil kasabası olduğu için kıtalarda uygun 
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Değil malasef doğum yapicam  hic birsey alamıyorum kendime bir iç çamaşır bile alamıyorum neresi iyi ne yapicam bilmiyorum allah kahrettsinki zamlarda sağ olsun hiç bırakmıyor ve zamlar sayesinde hamile kaldım pismanim ne diyelim bunada şükür yukarıda allah var bakalım sonumuz ne oluyor bizi krediler çok zorluyor kayinpederim pisliklik yapti eşimin üzerine traktör aldı 50 binlik traktör 88 bin oldu üstüne   benim eşimin boynunda kaldı maaşı kredi falan derken aylık bize 300 bile zor kalıyor  elektornik 300 kazancın kömür busene zam geldiği için kömürün tonu 1500 tl borç aldık ne yapıcaz bilmiyoruz hayirlisi olsun  bakalim
+1 oy
(9 puan) tarafından
Valla şu zamlar gelmeseydi ucu ucuna denk getirebiliyorduk eşim pimapencide çalışıyor İstanbulda kiradayız yeni bebeğim oldu ‍♀️
+1 oy
(128 puan) tarafından
Herkesin durumu iyi olsaydı bunca linkler verilmezdi :))) 

Takip edebilir msiinz :))

https://ty.gl/5wukbj0syq
+1 oy
tarafından
Eşim pazarci evimiz arabamız var ama yinede zor yetişiyoruz Rabbim asgari ücretle çalışanlara yardım etsin 
+1 oy
tarafından
Çoğunluk iyi değil. Kiradayız eşim de ben de çalışıyoruz ama borcumuz çok 
+1 oy
tarafından
Ağrı'da evimiz var ama ben orda yaşamak ismedigim için İstanbul'da kiradayiz. Eşim tersanede çalışıyo çok şükür durumumuz iyi Rabbim halalindem versin ins ❤️

İlgili sorular

0 oy
110 cevap 1,578 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 129 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mutluyum (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
72 cevap 741 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (684 puan) tarafından soruldu

397,302 soru

11,883,076 cevap