0 oy
383 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (408 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
biktim artık kızlar bir gün geçmiş gibi sonra yine belli oluyor anlamıyorum

17 Cevaplar

0 oy
(17,602 puan) tarafından
Sürekli yıka kuzum günde 3 4 kez doktora gittinmi
(408 puan) tarafından
1 defa gittim verdiği krem yüzümde alerji yapıp şişmişti sonra tövbe ettim gitmem diye canım sureklide yıkıyorum dikkat ediyorum ama geçmiyor
(17,602 puan) tarafından
Bi arkadaşım böyleydi lisedeyken doktor roaccutane diye ilaçç verdi onla kurtuldu bence bida git canım sanada uygun ilaç verir
-Reklam-
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Cildiyeye git ilaç yazarlar canım. Ben hap kullandım geçmişti şimdi tekrar başladı. Gündüz travazol gece Fito suruyordum o da geçirdi ama çocuktan şuan ugrasamiyorum 
(408 puan) tarafından
Travazol var evde sürsem mi ne sıklıkla sürdün
(12,881 puan) tarafından
Gündüz güneşe çıkma ilk başta yüzünü güzelce yika kurut sonra sur gece de yatmadan yıka
0 oy
tarafından
Doktora git mutalaka canım 
(408 puan) tarafından
Canım 1 defa cildiye gittim verdiği krem yüzümde alerji yapıp şişmişti sonra gitmem bidaha deedim
tarafından
Canım alerji değil kortizonlu krem vermiştir o şişiriyor öyle bir muddet
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Cildiyeye git canım. Kardeşiminki de böyleydi şimdi tedavi görüyor yarıdan fazlası geçti. Tedavisi devam ediyor hala inşallah hepsi geçer. Hamile veya emzirme döneminde değilsen git bence 
(408 puan) tarafından
Emziriyorum canım bebeğim 1.5 aylik
0 oy
(119,017 puan) tarafından
cildiyeye gittinmi
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bence cildiyeye gitmelisin. Burdan herkes öneri yapabilir ama uyguladığında belki sivilceler geçse bile çukur çukur izler kalabilir ve onun tedavisi daha zor. kesinlikle doktora görün.
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Canım senin bu yüzündeki kere kapalı komedon derler. İyi bı cildiyeye gidip düzenli evde temizleyici tonik ve kremle cilt bakımı yapman lazım. 

.intagramda eczabakim bide sosyal eczacı sayfaları var onlara bak 

Yani normal bı temizleyici ya da kremle geçmez seninkiler
0 oy
tarafından
Benım başıma hiç gelmedi bilmiyorum ama bazı ınsanların adeti yakınken çıkıyor kımısı çekirdek ve yağlı şeyler yiyince çıkıyor bilemedim kuzum
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Burdan söylenen hiç bişeyi yapmamalısın belki sende işe yaramaz daha kötü olursun. İyi bi cildiye doktoruna gitmen lazım. Roaccutane ilacı başlayabilir
0 oy
(305 puan) tarafından
Domates + pirinç unu karıştır sür tamamen yok eder diyemem ama cok hafifletiyo kendim yapıyodum maalesef bunlar hormonel vucudun yağ depolariyla alakali ne surersek sürelim tamamen gecmez 35 yastan sonra azalmaya basliyomus yag salınımı sadece bi tane ilac var ismini unuttum yağ salınımıni durduran cok kullanan duydum ama yan etkileri cok diye biliyorum A vitamini tedavisi galiba bide siroz markali bir kremin kil maskesi varmis benim bi arkadas uzerine surup bekletip sonra yikiyodu cok iyi geliyomus yani bi dene istersen bunlari
(305 puan) tarafından
Bide sabah aksam yıka dalinle yıka ama mutlaka su bazlı nemlendirici kullan yoksa daha cok yağ salgilar cildin
(305 puan) tarafından
Bide mutlaka yağlı ciltler icin olan bir tonik al her yikamadan sonra kullan
0 oy
tarafından
Evde yapabilecegin birşey yok doktora cildiyeye git bende cildiyeye gittim senin gibi verdiği krem alerji yaptı giderken alerji yapan kremide götür ona göre birşey verir hem leken hemde sivilcen için 
0 oy
tarafından
Expigment  kulan
0 oy
(158 puan) tarafından
Canım özelden yazdım sana 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Sadece leke mi onlar yoksa iltihapta varmı oda onemli
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Akne tedavisi görmeniz lazım ağır ilaçlar var doğum iki yıl yapamazsınız mesela onları kullanmadan geçmez kardeşim kullandı benim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Canim karaciğer yapıyo bunu diye duymuştum iyi bi dr git sen

Gecer inşallah
0 oy
tarafından
Cildiyeye git cnm  burda denilen herşeyi yaparsan daha çok mahfedersin

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 142 göst.
29 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annakuzusu (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 193 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Minnos_1 (7,819 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
0 oy
2 cevap 120 göst.
28 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,381 soru

11,293,318 cevap

34,711 kullanıcı

...