0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi

Selamunaleykum kizlar.dun çok şiddetli bir ağrıyla doktora gittim.klomen kullanmıştım ve malesef bana kist yapmış 3 mm.dedi önemli bsiey değil ilaç kullan geçer.ben araştırdım yanında soğan suyu da içiyorum öyle çabuk kayboluyormus.bebek düşünüyoruz eşimle o kadar moralim bozuldu ki.ama doktor dedimi bu kist hamile kalmana engel değil çünkü kaybolacak.kisti olup hamile kalan varmı :( bana dua edin kizlar geçsin

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbım en kısa zamanda nasip etsin inşallah canım çok geçmiş olsun 
(220 puan) tarafından
Allah razı olsun canım teşekkür ederim
tarafından
Senden de canım
-Reklam-
0 oy
(57 puan) tarafından
Benim kistim vardı bebegim olmuyordu kistten dolayı olmamis bol bol su iç dedi bana adetimle attim 2 ayda gitti sonra gebe kaldim
(220 puan) tarafından
Bana ilaç verdi dedi klomenden dolayı kist olmuş o da geçer kaybolur gebeliğe engel değil dedi.ama iste ben taktim
(101 puan) tarafından
Bana da oldu aynı sey doğum kontrol hapı kullandım 1 ayda kayboldu takmayın kafanıza o kist dediği çatlamamış yumurtanız yani benim ki öyleydi en azından 1 ayda gıder o
0 oy
tarafından
Ben canım bekarken vardı kaldım evelnince 
tarafından
Canım bana ilaç verdi 1 aya adet oldum gitti benim ve ben adette olamamıştım bekarken gittim blmiyorum ya meğerse kist varmış atarsin zarasizsa doğum kontirl hapi ve yumuşak bir kapsül ilaç vermişti bana
(220 puan) tarafından
Banada dedi ilaç iç kaybolur gider inşallah canim zaten haptan olmus
tarafından
Gider canım hiç takma kafana
(220 puan) tarafından
Ama bana doğum kontrol hapı vermedi başka bir ilaç verdi kist kaybediyormus öyle bir ilaç başka doktora gideyim mi ki
tarafından
Yok o etki eder ben adet te olmuyordum ondan verdi doğum kontrolu bana ayriyetten
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Bende de kist vardı gebeyken herhangı bır etkısı olmadı canım 
(220 puan) tarafından
Canim ben yumurta çatlaması için klomen kullandım o da bana kist yapmış ilaç verdi dedi kaybolur geçer insallah hamile kalmakta istiyorum bilmiyorum :(
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bende varmış görülmedi hamileyken doğumda gördük kızımla beraber içerde büyümüş ameliyat sırasında onu da aldılar 
(220 puan) tarafından
Anladım canim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah kaybolur gider bebisimde olur
(3,823 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(616 puan) tarafından
Beeeen 4 çocuğum vardı artık düşünmüyorduk iğne kullanıyordum uzunca bir süre adet görmedim ağrı sancı derken doktora gittim ve kist var dedi hamile kalman mümkün değil iğneyi bırak dedi ilaç tedavisine başladı 2 ay sonra kontrole gittiğimde hamileyim şimdi minik kuşum kucağımda.. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah canım geçmiş olsun
(220 puan) tarafından
Çok sağol canım banada dua et olurmu kaybolsum gitsin bir miniğim olsun
0 oy
(245 puan) tarafından
Miyom vardı bende hamile kaldım veren Allah bacım sıkma canını. 38 yaşında doğurdum hemde
(220 puan) tarafından
Allah büyüktür canım aynen
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yumurtan catlamayinca kist yapar canm oda yeniden regli oldugunda genelde kaybolur adetle birlikte korkma
(220 puan) tarafından
Klomen kullandım çatlamamis peki nasıl hamile kalabilirsin dedi başka yumurtamdami var ki
(1,763 puan) tarafından
Ilac vermedimi o yumurtani catlatir adet gorursun cnm bazi aylarda yumurta gec catliyor ozellikle mevsim degisikligi donemlerinde catlamayinca boyle kist yapabiliyor adet gordugunde oda temizleniyor genelde o yuzden hamile kalabilirsin demistir yanu bu aydan snrasi icin konusmustur
(220 puan) tarafından
Anladım canim.ilac verdi kist için ama aynı zamanda hamile kalabilirsin dedi hayırlısı olsun
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Bak ben hayıt tohumu aldım aktardan Sabah akşam aç karna bir tatlı kaşığı demledim içtim adetin ilk günü başladım hamile olduğumu öğrendiğim güne kadar içtim bir ayda hamile kaldım canım klomen bendede ise yaramadı
(220 puan) tarafından
Anladım canim sagolasin tesekkurler
0 oy
tarafından
Arkadaşım kisti varken hamile kaldı 
(220 puan) tarafından
Sağol canım Allah buyuktur
0 oy
(3,470 puan) tarafından
3 mm kist çok küçük hamile kalmana engel olacağını sanmıyorum 
(220 puan) tarafından
İnsalah kaybolur gider canim
(3,470 puan) tarafından
Benim 5.5 cm di kayboldu nereye gitti bilmiyorum:))
(220 puan) tarafından
Erimistir canim :) ne güzel inşallah benimde öyle olur
(3,470 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Yok kiz kist ile hamile kalan çok insan var bende dahil
(220 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Rabbim sana da anne olmayı nasip etsin inşallah. Bir arkadaşım da vardı o kırmızı soğan kürü yapıyordum geçti dedi doktor şok olmuştu geçtiğine. Ve hamile kalmıştı. Korkma stres yapma bu hamileliği engel olabiliyor kendimden biliyorum 
(220 puan) tarafından
Canim benim bir kızım var çok şükür.iki yıl sonra bidaha istedim.doktor klomen verdi ama yumurta çatlamamis ve kist olmuş.ilacdan kaynaklı kist olduğu için kaybolur ilaçla dedi ama aynı zamanda hamile de kalabilirsin dedi
(2,067 puan) tarafından
A öyle mi.. Ê inşallah olursun
0 oy
(435 puan) tarafından
Sizde oluşan kiste basit kist deniliyor. Tedavi sırasında oluşabilir gayet normal korkmayın. Bir sonraki adette kayboluyor. Önemli bişey değil yani.
(220 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(603 puan) tarafından
9 cm kistle hamile kaldım... üstelik ilk geceden hiiiç dertlenme 
(220 puan) tarafından
Allah büyüktür canım benim sagolasin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (157 puan) tarafından soruldu
0 oy