0 oy
167 göst.
Aile kategorisinde (547 puan) tarafından
Bı kaç gün önce gebelikte böbrek büyümesi ile ilgili post açmıştım o yüzden şuan hastanede yatıyorum bazı şeyler o kadar zoruma gidiyor ki gelenim gidenim yok ailemden farklı şehirde yaşıyorum zaten ama böyle bı durumda onlarında çıkıp gelmesini isterdim yanımda eşim kalıyor Allah razı olsun ama bayanın yapabilcegi kadar yardımı nasıl yapsın. Onca insanın içinde yanlizmisim meğer çok zoruma gidiyor bazı şeyler içimi dökmek istedim lütfen kusura bakmayın.

8 Cevaplar

0 oy
(1,824 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım merak etme hepimiz yalnız geldik yalnız gidicez eşine sarıl hepsi geçer Allahın izniyle 
(547 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun canım :(  Kendi adıma düşünüyorum da iki kızım var deseler ki anne gel uçarım resmen. Konu ne olursa olsun. Rabbim nasip ettiği sürece kızlarımın hep yanında olacağıma söz verdim.  Parmağım kırıldı annemlerle aynı şehirde yasamamıza rağmen gelip bir kap çorba yapan olmadı. Parmağım kırıldıktan 2 sonra küçük kavanozlara çorba yemek koyup getirmiş. Gerisini hep eşim halletti Allah bin kere razı olsun. Eşim nöbetçiyken falan kırık parmakla yemek pişirdim yavrularıma :(

(547 puan) tarafından
Yaa çok geçmiş olsun canım Rabbim yardımcımız olsun inşallah
(7,118 puan) tarafından
Amin canım eksik olma. Çok şükür atlattım geçti gitti hamdolsun.
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Canim benim Rabbim dermansiz dert vermesin. Cok sukur ki esin yanindaymis. Herkes ayri bir kosturmada. Gebeyken bende cok yattim hastahanede ve tek basimaydim. Gecti  gitti unuttum bile. Bebegini kucagina alinca sende unutacaksin. Gelememelerinin gecerli bi sebebi vardir. Sikma sen canini
(547 puan) tarafından
İnşallah canım tek duam
0 oy
(645 puan) tarafından
Geçmiş olsun csnim vslls bazen bende oyle ailemle aynı şehirde oldugum halde tek hissediyorum normal üzülme sıkma canını düzen alır  hersey
(547 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(194 puan) tarafından
Gene senin eşin yanında bnm ki dün akşam midemin ağrısından inleye inleye ağlayarak uyuya kalmışım ama dönüp bana bikere bakmadı bile
(2,457 puan) tarafından
Rabbım o eşine merhamet versin vallah
Okurken içim sızladı
(547 puan) tarafından
İnsanın çok zoruna gidiyor
(194 puan) tarafından
Amin canım Allah vicdan merhamet nasip etsin
0 oy
(48,597 puan) tarafından
geçmiş olsun Allah sifa versin canim
(547 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Geçmiş olsun gerçekten de insan zor günüde ailesini yakınlarını eşini dostunu yaninda istiyor ama boşver bak eşin yanindaymis en azindan siz size yetersiniz üzülme
(547 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim evet çok şükür
0 oy
(962 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Bi söz var ben çok severim " bunca insan yalnızken neden bu kadar insan yalnız" yani hepimiz yalnızlıktan şikayet ederiz ama hepimiz yalnızız enazından Bi çoğumuz 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 151 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 375 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 926 göst.

378,806 soru

11,338,402 cevap

34,801 kullanıcı