0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından
kızlar bişey sormak istiyorum ben şimdi size

güzellik merkezinden 3 paket aldım ben Lazer Kavitasyon ve cilt bakımı

Bunlardan seanslarına girdiğim oldu kavitasyonla lazerin borcu bitti cilt bakımı kaldı taksitle elden ödüyordum ben şimdi oraya gidemicem bir de zaten memnun değilim yaramadı hiç biri  gidemeyeceğim yere ödeme yapmak zoruma gidiyor çokta paracı bi yer  avukatla mk görüşsem para vermesem bidaha onlarda geri vermese bitenleri napsam bilemedim 

6 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Sözleşme imzalamadin mı 
(398 puan) tarafından
ilk başta imzaladık ücrette anlaşınca başka imzalamadık
(14,032 puan) tarafından
Sözleşmede yazan parayı ödemek zorundasın
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Girdigin ciktigin islem sonunda imza atiyor muydun
(1,763 puan) tarafından
Aslinda varda guzellik merkezlerinin amaci musteri baglamak ve her geldiginds farkli bir isleme yonlendirmek.bazilari memnum kalmadim deyince kaldiramiyor bu yorumu sizinle inatlasabiliyor hic o tartismaya girmeyin diye dedim
(398 puan) tarafından
anladım canım bakalım neler olacak çokta paracı bi yer 10unda parayı yatırcan dimi yatıramadın %2.5 koyuyor her gün için
(1,763 puan) tarafından
Isin zor canm bakalim git gorus baktin is yokusa suruluyor o zmn deki mahkemeye vereyim o hesaplasin o zmn belkide ben alacakli cikacagm ben guzellikle cozmek istedim de gozunu korkut o zmn
(398 puan) tarafından
eşimle gidicem artık napıyım hayır ama seanslarım bitmemiş borcu bitmiş insan şaşırıyor hiç bi hakkın olmamasına
(1,763 puan) tarafından
Ben hemsireyim bak benin calistigim yer guzellik merkezi bile degil estetik polklinikti doktor filan vardi dusun botoks dolgu goz alti dolgusu filan vardi lazer vardi  lazere hemsire giriyordu cihaz biraz daha iyi bir cihaz oldugu icin poliklinikler kullanabiliyordu birtek dusun orasi bile bu sekildeydi
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Böyle dolandırılan başına bela alan çok oldu canım. Gitmesen de sözleşme varsa eğer istiyorlar o parayı 
(398 puan) tarafından
ama mecburen sözleşme oluyor canım ilk gidip sözleşme imzalatmasa bende oraya o zaman güvenmezdim
(13,021 puan) tarafından
Heh o sözleşmeden sonra fazlasını alıyorlarmış canım dikkat et avukatla bı görüş dolandirilma
0 oy
tarafından
Başta tüm o paketleri aldığın için belirli bir indirimli fiyat sundularsa ve sözleşme imzaladıysan alırlar..
(398 puan) tarafından
memnun değiliz iptal de edemicez yani vay arkadaş
tarafından
İptal edersin de seansını normaş fiyattan hesaplarlar. Bu sefer dikkat et de borçlu çıkartmasınlar. Onlarda paketlerdeki indirimli fiyatlar ve sözleşmelerle kendilerini garantiye alıyor işte.
(398 puan) tarafından
anladım onu nasıl hesaplıcam acaba
0 oy
tarafından
Sozlesmende olsa verilen hizmetten memnun degilsen avukata danisip gidisata gore bildirebilirsin karis taraf ode der sen aldigin hizmeti ise yaramamis bi sekilde gosterirsen ise yaramadigini kanitlarsam ozaman verdigin parayi bile geri alirsin
(398 puan) tarafından
yani dermapen yaptı 3 4 kere  yüüzm gene aynı lekeli sivilceli  lazer yaptım bilmem kaç seans gene aynı çıkıyor fayda yokk kavitasyona girdim çokta erittiği söylenemez bilemedim yani
tarafından
Tuketici haklari varya oraya basvur memnun kalmadigim icin devam etmek ve para vermek istemiyorum de sonucta islemlere baslarken sana tamamen bitme garantisi vermiyomu veriyo menuniyet gerekli yani
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kağıt falan imzalattılar mi?
(398 puan) tarafından
girişte mecbur imza alıyolar almasalar ben güvenmezdim şahsen öyle bi yere ama cayma hakkının olması lazım böyle durumlarda
(1,556 puan) tarafından
Valla canım sana şöyle diyim bı arkadaşıma broşür vermişler microblading kas için gelin size anlatsınlar istemezseniz eğer 3 gün içinde vazgecebilirsiniz demişler kıza imza arttirmislar oda cayma.hakki var die atmış imza.ama.sonra çok yüksek gelmiş odemesi kocası kabul etmemiş kız aramış ben iptal edicem die koronadan kapalıyız şuan falan demişler iptal işlemini yapcaz deyip kızı kandirmislar kızda sonra gidip tüketici haklarına şikayet etti güzellik merkezini bişey yapılamamış icralik oldu kız sen bı şansını dene istersen belki sen iptal ettirebilirsjn

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 60 göst.
4 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
23 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
23 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Evremm93 (17 puan) tarafından soruldu

380,109 soru

11,379,122 cevap

34,864 kullanıcı

...