0 oy
220 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Bize kızdığı zaman istediği olmadığı zaman ağzında sürekli s.alak  m.al ve daha fazla küfürler var halbuki biz yaninda etmiyoruz sagdan soldan duyuyor istediği olamayınca surekli bağırıp çağırıyor napcagimi bilmiyorum düzgün yetistirim derken elime ayagima dolanıyor

10 Cevaplar

+1 oy
(15,582 puan) tarafından
Sağ sol dediğin neresi bacı üç yaşındaki çocuk annesiyle olur sağ sol yakınsa bı söyle uyar yani hiç iyi değil şimdiden 
(4,875 puan) tarafından
+++++
(886 puan) tarafından
Yani aile binasindayiz amcasininoglundan duyuyur kızıyorum yine tekrar ediyor
(15,582 puan) tarafından
Valla kız oğlum Şubat'ta üç olacak benimke bensiz aşka bı yere gitmez yada ben nereye o oraya
(15,582 puan) tarafından
Amcanın oğlunu uyar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kimden duyuyorki canim azarla bidaha deme de
0 oy
tarafından
Kimden duyuyorsa uzak tut onlardan çocuklarımızın ögretmenleriyiz ne görürse onu uygular anlamının ne demek oldugunu bilmeden
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Çocuk yakınında kim varsa ondan öğrenir canım yanınızdaki insanları uzaklaştırın şimdi küfürle başlar yarın öbür gün vurmakla biter önlemini alın 
0 oy
(119,057 puan) tarafından
kimden duycak 3 yasindaki cocuk pandemi zamani herkez evde 
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Tövbe tövbe babası falan mı yanında soyluyo çocuk sizden gördüğünü yapar söyler 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Benim kızımda üst komsunun oğlundan saçma sapan hareketler öğrenmişti küfür değilde böyle sinirlenmesi bi tuhaf ayaklarını vuruyo değişik şeyler falan şükür şimdi bıraktı o hareketleri ama göbegm çatladı unutturana kadar çocugu görmediği için unuttu artık
0 oy
tarafından
Sağ sol derken , o yaştaki çocuk ana babayı örnek alır 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet böyle kelimeler var ama kötü ve çirkin kelimeler bunlar kullanmamalıyız kullandıgın bu kelime için özür dilemelisin Diyerek yaklaş canım 
0 oy
tarafından

Kız daha bebe yha sağ soldan nasıl duyuyo evin içinde öyle kelimeler kullanmadığınıza eminmisin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 75 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 528 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Ozlemadayldrm48 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 383 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Nrgz (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 268 göst.