0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim hep kız istedi halada kız istiyor oğlumun cinsiyetini öğrenmek için gittiğimizde kardeşim mesaj atmış cinsiyetini öğrendiniz mi diye tabiki de kızdır cinsiyetini öğrenmedik ama demiş neyse doktorun yanına girdik erkek dedi eşimin yüzü düştü doktordn çıktık sinirle arabaya gitti bn hastanedeyim bni beklemiyor kaynanam arabada gelin nerde diyormuş eşim geliyo işte demis şimdi çocuk oldu aynı babası ne kadar tatlı diye seviyor iyi ki olmuş diyor

25 Cevaplar

0 oy
(7,792 puan) tarafından
Bizde kız istiyoduk :) ama körü korune eehil. İlk erkek gibi dedi doktor ama baya erkendi aadece tahmin dedi. Esim biraz bozuldu gibi oldu ama tepki vermedi sonrasibda gittik defalarca kız dediler sonucunda kesin kiz oldugunu ogrendik iste sevindik hem kız diye ama rn çok cinsiyeti öğrendik diye sevindik.
-Reklam-
0 oy
(2,025 puan) tarafından
Böyle yapanları anlamıyorum Rabbim layık vermiş evlat vermiş aratmamis sağlıklı olsun ne farkeder cinsiyeti ama benim eşimde belki içten içe erkek bekliyordu benimde kızım var ilk öğrendiğinde sadece gülümsedi ben kız çok istiyordum aşırı bi tepki vermedi yani ama şimdi kızı herşeyden değerli çok sever 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm kız erkek ayrimi yapmayız ama ben tek kız büyüdüm esiminde hiç kız bacısı yok hep bir kız olsa derdik ilk bebegimiz kızımız oldu eşimde çok mutlu olmuştu 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 476 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde Esma65 (337 puan) tarafından soruldu
+1 oy
38 cevap 289 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 338 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 540 göst.