0 oy
456 göst.
Aile kategorisinde (337 puan) tarafından

Var mı komik veya duygusal anılarınız benimki testi gördü bir dakika falan öyle baktı ve dedi ki

Kalk bi çay koy içelim :D 

41 Cevaplar

+3 oy
(119,338 puan) tarafından

Sabaha karsi 4 te test yaptim cift  cizgi cikti uyandirdim hamileyim dedim tm yat sabah konusuruz dedi dondu totoyu yatti :ermm:

Sjsjsjsjsjsj
(15,823 puan) tarafından
Uyku sersemi anlamamış adam bişey yazik
tarafından
Kız onu geç o saatte nerden aklına geldi de test yaptın :)
Dil okulundan gittim orda bi arkadas dediki kirpiklerin tutam olmus sen kesin hamilesin haadi bee dedim ama actiondan test almistim evde vardi uykum kacti acabami dedim dondum durdum yatakta snr kalktim yaptim testi ☺️
tarafından
Iyi anı kalmış sende :)
-Reklam-
+1 oy
(4,889 puan) tarafından

Alnımdan öptü gel iki rekâtlık şükür namazı kılalım dedi :)

(2,886 puan) tarafından
Çok güzel
(2,052 puan) tarafından
Maşaallah canm
+1 oy
tarafından

Hiç umudum yoktu testi yaptım çıktım arkamdan girmiş vaarrr vaaarrr kırmızı çizgi valla vaaarr diye bağırıyordu ben ondan öğrendim :D

0 oy
(253 puan) tarafından
Bi hafta boyunca gece 3 te 4 te beni kaldırıp şaka değil dimi bebek var karnında diyodu :) baktım olucak gibi değil her gece uyku bölünmesi yaşıyorum aldım hastaneye götürdüm gözleriyle görünce inandı:)
0 oy
(3,701 puan) tarafından
İlkinde  ben biliyordum zaten dedi ama etekleri de zil  çaldı ikincide ne ara oldu yaa dedi
0 oy
(156 puan) tarafından
:) benimki ilkide ikincide sürpriz oldu ilkinde dış gebelik geçirdim ondan sonra oldu hiç gebelik belirtileri yoktu:) ikincide aynı test yaptım şok oldum:) hemen eşime msj attım hamileyim diye eve geldi testi gördü şaka yapıyorum sandı ama sonra iyce kesinleşince çok mutlu olduk :)
0 oy
tarafından
Ben ondan öğrendim hamile olduğumu :D
0 oy
tarafından
Değişik bir şey ol.adi bekliyorduk zaten sevindi tabiki 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
İlk öğrendiğimde emzik aldım hediye paketi yapıp verdim tam yatmıştı sana hediyem var dedim bir iki salladı anlamadı saat mi parfüm mu filan derken paketi bir açtı emzik şok olmuştu nasıl yani bu ne noluyor derken bir iki dakika durumu anlamaya çalışmıştı sonra da sarıldık ağladık ama nasip olmadı o bebeğim 5 haftalik düştü maalesef ikincide tam yolculuğa çıkacaktı pat diye söyledim üçüncüde günüm geçiyor test al bana dedim inanmadı yoktur dedi alıp geldi testi kucağıma atıp duşa girdi bir çıktı ki ben ağlıyorum ne oldu filan demeye kalmadı testi gösterdim öyle işte :)
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Ben kan vermiştim sonuçlarda doktor gebelik var dedi kocam inanamadi hamile misin dedi evet dedim küstü yol boyunca trip attı eve geldik kağıda bana verdi al duvara as bakıp bakıp göbek at dedi kesinlikle istemiyorum aldiracaz dedi git
(337 puan) tarafından
İnanmıyorum ya sonra noldu peki yaparken iyi ama kıymadınız o yavruya dimi
(2,052 puan) tarafından
Ee noldu aldirdinizmi yoksamm
(7,958 puan) tarafından
Yok cnm şuan 5 yaşında ana  okula gidiyo eşim onları soyledikten 1 gün sonra özür diledi pişman oldu o diyordu ben öğrenciyim annemlerle yaşıyoruz atanayim bu evden gidelim sonra ama hala atanamadi :) şuan kızımda kızımda diyo bişey olsa yere düşse feryat ediyo o kdr seviyo hatırlatinca çok üzülüyor keşke öyle demeseydim diyo
(7,958 puan) tarafından
Yok cnm şuan 5 yaşında buğday tenli çekik gözlü çok tatlı kız :)))
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Direk gitti 2 rekat namaz kıldı sonra bana sarıldı :))) ikincisinde de ikimiz de hem istemiyoduk hem beklemiyorduk şok oldu hiç bişey demedi 
0 oy
(894 puan) tarafından
Ben mesaj attım tepkisini görmedim o sebepten :D Sürrpriz oldu ama yine de çok heyacan yapmadık içimiz geçmiş bizim :D İkinci olsa daha çok heycanlanırım şahsen:Dddd
0 oy
tarafından
Ilk oğlumda gece yarısı  video izliyordum hamilelik belirtisi su olur bu  olur diye  bende ben hamileyim diye bağırdım test  falan yapmadan  daha o da kosa kosa annedigilin  odasına gitti  sabiha hamileymiş bende anlamadım telefonla konuştu  oyle diyo dedi geri geldi sen nerden anladin  dedi  evde kahkaha  koptu görümcem  banyodaymış ona bagiriyo cik  cabuk bisey oldu diye
tarafından
Okurken istemsizce kahkaha atarak güldüm. Allahta seni güldürsün
0 oy
(868 puan) tarafından
Testi aksm 10 da yaptım çift çizgi cikti hamileyim dedim yalan söylüyorsun dedi dedım değil bu yanlıştır dedi gitti felllik fellik test aradi tekrar yaptım dedim hamileyim yine bn hastaneye gidene kadar inanamam dedi 1 ay sonra gittik bu seferde doğana kadar inanmam dedi :)
0 oy
(1,013 puan) tarafından
7 yıl olmadi bizim. Öğrendiğimde Farkli şehirlerdeydik görüntülü arayıp söyledim. Bebek patiği gösterdim anlamadı  Şoka girdi kapattı telefonu.  Hemen yaninda bulunan arkadaşlarına yemek tatlı falan ısmarlamis.
0 oy
(8,327 puan) tarafından
Ahaha ben tuvalete test ıcın girdim eşimde banyodakı lavaboyu kullanmaya girmişti ben testi yaptım cıft cızgı cıkınca hemen cıktım lavabodan korıdorda seslenmeye basladım bebek geliyo cıft cızgı cıktı dıye o da cıktı lavabodan sasırdı baya senden cocugum olacak dedi felan bı sure kendımıze gelemedik biz.o ayda olmasaydı esımde gidecektı doktora ama rabbım verdı ve oldu kızım sımdı 20 aylık
0 oy
tarafından
düzenlendi
Oğlumda kendisi testi yaptı sevinçten muzik açıp halay çekti 

Kızımda da sana hediye aldım dedim verdim şaka mı bu dedii gözlerime baktı agliycakti videoyu kapadim
0 oy
(534 puan) tarafından

Benim eşim ilk bebegimzde duygulandı vallaha mi dedi gözleri doldu 2.de de ben de hiç beklemiyordum kan verdim netten sonuçlara bakarak öğrendim ben bile.sok oldum hamileyim dedim eşim yine aynı tepki vallaha mi dedi sonra Allaaaaah diye oynadı :D

0 oy
tarafından
Koronadan yeni çıktık adetim gecikti test aldım test yapacağız ben evde duramayacgm dedi heyecanlı heyecanlı annesine yatmaya gitti sonra gece geldi annemdede duramadim dedi sabaha karşı 5 te test yaptık biri çok silik çıktı ana hamile değilim dedim sağlık ocağına gittik onlarda hamilesin dedi .. çok sevindi önceden soğuk kanliydi biraz çocuk olacağını duyunca ilgili alakalı biri oldu cikti :-D
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Benim adam kan tahliliyle öğrendik hastanede 5 yıl uğraştık tedaviler gördüm olmadı pandemiden dolayı erteledik kendiliğimden hamile kalmışım hastanede kan verdik adam çıldırdı doktor 7 haftalık hamile dedi yalnıştır bida yapalım test dedi eşim doktor karın hamile dedi doktorların yanında kucakladı çevirdi öptü :))hastanede koştu baba oluyom diye 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 319 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
38 cevap 274 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 552 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 357 göst.