0 oy
755 göst.
Aile kategorisinde (687 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Yazıklar olsun sana be kadın senin sonunu çok merak ediyorum.........çocuklara da mi acımıyorsun böyle konuşuyor sun 

Hanımlar k.b yin kızım ağladığı için cewap yazamadım çoğu kişiye malesef ki bu cahil insanlar yüzünden ülke bu halde şimdi hayvanlar bile insanlardan korkuyorlar.rabbim ıslah etsin böylelerini iyiki cehennem var Allah 'ın adaleti şaşmaz elbet birgün!!!!

21 Cevaplar

+1 oy
(570 puan) tarafından
Birsürü başörtülü kadın taciz edildi katledildi umarım birgün başına taciz vs gelir ozmn anlar acımayı 
(687 puan) tarafından
Allah büyük bakalım ne olacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gebersin pislik 
(687 puan) tarafından
Iblis kadin
0 oy
tarafından
Sen kapanmissinda ne olmuş o...........
(687 puan) tarafından
Aynn cnm
0 oy
tarafından
Samuray kılıcı ile öldürülen kız açıktı demi ondan öldü böyle cahillerin kafasını duvara vura vura bayıltmak lazım 
0 oy
(119,338 puan) tarafından
boyleleri oldukca bitmez zaten bu cinayetler ulan burda elin yabamcisi yazin südyenle gece yarisi bisiklete biner 1 kiside donup bakmaz bizim memlekette hava kararinca çop atmaya ciksan tacize ugrarsin
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Sen ilk o agzini orttt pislik seni gibilerin soyu tez zamanda tukensin insalah namussuz kadn Müslume tangayla mi geziyodu lan ******** kocann baska kadinlara gidiyo ki sirff kocani aklamaak karsidakine suc atmak icin bu caban ahlaksiz .verin Müslüme nin dedesi olucak piçinn eline bunu heryeri ortülü olmasi kurtariyo mu bakalim .
0 oy
(4,169 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Böyleleri yüzünden dışarıdaki cahil kesim de tüm kapalıları böyle yobaz açıklardan nefret ediyor böyle cahil zannediyor ya ona üzülüyorum asıl ya Allah bildiği gibi yapsın kapalı hic bir kadın taciz edilmiyor ya zaten bu ülkede 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Saçmalamış...
0 oy
(659 puan) tarafından
Örtünmek egar tacız edilmeyecegimiz katledilmeyecegimiz anlamına geliyorsa herkes yaşamak için vahşice katledilmemek için örtünürdü zaten. Bencil geri kafalı 
0 oy
(7,411 puan) tarafından
cok kotu bi durum Allah ıslah etsin bu kadını ınsanın kabi guzel olcek
0 oy
tarafından
Şimdi bı şey derdinde hakaretten uyarı verirler o un için susuyorum 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Basak cengiz niye oldurulmus sucu neymis yolda yurumek mi dershaneden cikip yuruyen 16 yasindaki kizin sucu neydi okumak icin dershaneye gitmesi mi bunlarada cvp versin o kadin hadi digerleri serefsizlerin dedigi gibi namus olayi olsun ki hic sanmiyorum peki yolda yururken basi kapali kadinin sucu neydi basak cengiz neden olduruldu
0 oy
tarafından
Ulan serefsız kadın kendısı cok mu duzgun kapalıymıs. Kucucuk masum yavruların sucu gunahı neymıs .  Onuda gectım hayvanlara k.öpeklere essege kedıye tacız edenı gorduk lan bu ülkede. Onlarda mı acmıs orasını burasını . Tahrık mı etmıs erkeklerı. Boyle bağnaz dusunen ınsanlara idam gelsın tacızcı pıslıklere ıdam grlsın artık yeter.  
tarafından
++++++ işte bunu anlamıyor beyin yok bundaki beyni kusa taksak ters uçar
tarafından
Boyle dusubcelı ınsanlar yuzunden hep bu hale geldık zaten
0 oy
tarafından
Sıfatına s*ıcayım senin 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Aynı dünyada nefes aldığım için utanıyorum bu pislikten 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ağzına terlikle vuracaksın .Ne alakası var açılıp kapanmakla .Erkekler eşlerini öldürdüğü oluyor içinde kapalı bayanlarda var.
tarafından
Hemde Tuvalet Terliğiyle bunu terlikte kesmez .
(7,935 puan) tarafından
:) :D
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Bu insanın bi kızı bi kardeşi yok heralde Allah akıl versin bide koca kadın ya :angry: dün haber izleyim dedim 2 genç kızın ölümünü duydum hâlâ içime oturdu ne yaparsa yapsin o bir çocuk bir kadın ya hepimizin çocuğu kardeşi var ben 2 gündür kızımı düşünüyorum daha 9 aylık ama simdidden diyorum bu çocuk büyüüp üniversiteye nasi tek başına gidecek diyorum empati yoksunu insan demeye bin şahit bi canlı resmen bu kadin

(687 puan) tarafından
Onunda sonunu göreceğiz bu lafını yaşamadan olmez
0 oy
(916 puan) tarafından
Müslüme de mi açtı orasını burasını. Kılıçla öldürülen başak da kapalıydı da noldu ne kadar boş bir kafa yapısı ya
(687 puan) tarafından
Aynn bu cahiller yüzünden kadın değeri yok.
0 oy
tarafından
Yıllar önce Aysun Kayacı Dağdaki Çobanla Benim Oyum Bir Mi Diyerek O Kadar Güzel Bir Yere Değinmişti ki. Utanmasa Taciz ve Tecavüz Edene Sevinecek. Konunun Açıklik Ya da Kapalılıkla Alakalı Olmadığını Ne Zaman Anlayacak Bu Cahil Sürüsü. Peki El Kadar Bebeler De Mi Tahrik Etti. Orda Olsam Bu Kadının Ağzını Burnunu Kirardim ki Bı daha Böyle Konuşamasin. Kendi başına gelirse anlar belki mal karı gece gece sinir oldum.
(687 puan) tarafından
Aynn bnde saçından kesin tutardım kurban olsun o başörtü ye
0 oy
(13,019 puan) tarafından
İzleyemedim neymiş 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 414 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Alfa anne. (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 830 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,399 puan) tarafından soruldu