0 oy
245 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
1 ay geçti pipi başının rengi mor normal mi bu pembe olması gerekmiyor mu

5 Cevaplar

0 oy
(140 puan) tarafından
Normal canım. Ben oğlumu 4 aylıkken sünnet ettirdim. Şuan 2 yaşında hâlâ öyle
(1,618 puan) tarafından
Haklsın cnm  peki erkek bebeklerinizin gazı ne zmn tamamen bitti benimki azalacağına çoğaldı 1 haftadır gece sıfır uyku
tarafından
Benimki çok gazlı değil çok şükür emdikten sonra gazını almam yetiyor çoğu zaman . Ama o bile yetiyor çıkana kadar kasıyor ağlıyor. Bide gazlı olanları düşünemiyorum Allah sabır versin şifa versin gerçekten
(14 puan) tarafından
Hiç korkmayın vicdan azabı çekmeyin üzülmeyin. Kendinizi hazırlayın 3 5 günlük sıkıntılı bir süreciniz olacak canınız her sıkıldığında da bu acıyı büyüdüğünde kendi hatırlayacağına şimdi yaptırdım unutup gidecek ben hatırlayayım sadece diyin. Zaten ameliyat sonrası bebeğin çok ağrısı olmuyor siz zorlanıyorsunuz 1 2 numara büyük bez aldık karton bardağın altını kesip pipisinin üstüne onu yerleştirdik bezi bağlarken. sık sık bezini değiştirdik hiç ağlama yanma şikayeti olmadı
(1,618 puan) tarafından
Saol cnm içimi ferahlattn inşallah gelmiş geçmiş olur biter gider oda bizde kurtuluruz inşallah çok tedirgin korkuyorm canının yanacağı aklıma geliyor ağlayıp duruyorum annelik çok zormuş ya gerçekten Bi imtihan gibi of :) şükürler olsun
(14 puan) tarafından
O narkozlu halini görünce allahım el kadar çocuğa ben naptım demiştim ama şimdi 14 aylık hiçbirini hatırlamıyor ve abim 4 yaşındaki yiğenim için kara kara düşünüyor hep der aysun en iyisini yaptın diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
2  sene oldu dunnet yapilali hala mor
0 oy
(3,681 puan) tarafından
15 aylık hala o renk canım normal
0 oy
(14 puan) tarafından
Normalmiş bizi doktor sünnetten önce uyarmıştı korkmayın diye
0 oy
(1,009 puan) tarafından
10 günlükken yaptırdım ucunun hemen altı çevresi mor şuan 7 aylık bence normal dir

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 257 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,339 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 135 göst.
25 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 309 göst.
11 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Kuzeyin Anası (1,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (405 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...