0 oy
576 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Mercimek çorbası nohutlu pilav salata yaptim hiçbir yaptığım yemegi begenmiyor hamileyim.ve riskli gebeligim var protein kacagi yuksek tansiyon begenmiyo yemiyor ne yapabilirim 

39 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Koy kuru ekmek onu kemirsin
tarafından
Doğru diyorsun
-Reklam-
0 oy
(15,843 puan) tarafından
Zıkkımın kökünü yesinnnnnn.......
0 oy
tarafından
Yemiyorsa beğenmiyorsa kendi yapsın canim
0 oy
(711 puan) tarafından
Kendi gitsin yapsın o zamn aynı benim eşim benimkide öyle çok secici
tarafından
Herseyide yapiyorum Oysaki eminim sende oylesindir mantı bile yaptım kocaman olmuş dedi
(711 puan) tarafından
Kuzum biz bekarken sürekli söylerdi annesi hiç yemek yapmazmis  kaynim geldi bir ay yanında kaldı annesinin kayinoedwr kurban kesti dolap dolu et kıyma sebze ise gidiyor geliyor diye oğluna 1 ay boyunca kahvaltı koydu önüne bir gün bize eve yemeğe çağırdı anası cacığın içine bir dis eziomemis sarımsak koymuş öyle soymuş koymuş esim anne bu ne dedi hiç yemek yapmayı bilmez anası öyle büyütmüş oğlunu şimdi biz 5 senelik evliyiz her gün işten gelir yemegi hazir olur sürekli çeşit çeşit yemek yaparım hala beğenmez bunlara naosan yaranamazsın ne söylerse söylesin  bosver sende şakayla karışık bir gün sende yap beraber yiyelim canm hem ben hamileyim yaz
0 oy
tarafından
Kendisi yapsın, aşçı tutsun ya da dışardan sipariş edin hergün. Nesini beğenmiyor mis gibi yemeklerin acaba?
0 oy
(119,981 puan) tarafından
ya kendi yapsin yada disardan soylesin begenmeyene acik bufe yok
0 oy
tarafından
Eşinle konuş canım kendi kendine uğraşma çok yipranirsin
tarafından
Ne diyim
tarafından
Yaptığın begenilmeyince tabikide insan demode olur. Ama soyle düşün sen begenmedigin bir şeyi sevdim der misin? Herşeyden önce mesela her gün yemek yapıyoruz sonuçta sen kendine niye güzel bir ziyafet çekip yemeyesin? Bu şekilde düşünerek ortak sevdiğiniz şeylere de şu olmamış bu olmamış yapmaz heralde
0 oy
tarafından
Zıkkım yesin 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim zıkkımın kökü diye bise var ver onu yesin 
0 oy
(800 puan) tarafından

Zıkkımın pekini yesin yedikçe yeme ihtiyaci duyar bağımlılık yapar sonu kötü bitiyor ya olsun:)

0 oy
tarafından
Hamilesin ve riskli gebeligin varmis esinde vicdan yok mu ya aylarca yemek yapamadigimi bilirim birak yaptigimi begenmemeyi yapmadigim icin bile gıkı cikmadi adamin. Suan bebegim 9 aylik arada cok yoruluyorum yapamadigim oluyo canin sagolsun bi makarna yap yanina da yogurt koy yeter diyo anlayissiz insanla gecinmek cok zor ya Allah yardimcin olsun
tarafından
Bu kalk sunu getir yapiyo
tarafından
Kendine hayat arkadaşı degil hizmetci almis sanki
0 oy
tarafından
Sen otur ye ona da canın ne isterse onu ye de. O ne öyle ya çocuktan beter
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Niye yapıyorsun ki sen güzel güzel beslen o da baksın başının çaresine 
0 oy
(143 puan) tarafından
Benim eşimde çok seçiyor sende ona sor ne yemek yapim diye ne seviyorsa onu yap alıp getirsin sende pişir hala söylemiyorsa dışardan söylesin o zaman ben öyle yapıyorum 
0 oy
(1,732 puan) tarafından
Beğenmiyorsa kendisi yapsın millet dışarda Aç kuru ekmek bulamiyo senin ki bulmuşta bahanesini buluyo 
0 oy
(4,450 puan) tarafından
Benimki de öyleydi hergun arayıp sormaya başlayınca bıraktı birde tabi.cocuk falanda olunca begenmediyse yemeği.ucundan yer bir.iki saat sonra kendi yapar melemen yumurta falan yer yesin vallah kendimi parçalayarak ya her gün onların ağzına göre ne pisircez değişik bişi yemiyo yediği şeyler belli çevir çevir habirede onları mi yicez 
0 oy
(606 puan) tarafından
Onu bulduğuna şükretsin valla. 
0 oy
tarafından
Kız bırak zıkım yesin.  Eşinle otur konuş. Riskli Bi gebelik geçiriyorum bebeye bişey mi olsun istiyorsun beni strese sokma de. İlk hamileliğin çok strese girdim sürekli tartıştık stresten kaynaklı bebeğimin kordonu düğümlendi ve kalbi durmuştu.o yüzden ikinci hamileliğin de yapma dışarıdan söyleriz yada annesine giderdik. Beni strese koyacak hiçbirşey yapmadı. İnsanın akılanması için illaki darbe yemesi çayını  yanması gerekiyo. Çok kötü bişey  içim hala yanıyor bunları anlat istersen
0 oy
tarafından
Nie beğenmiyomuş 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Valla zıkkım yesin o zaman ne kadar üstüne düşersen o kadar simariyolar zaten riskliymis bırak yapma yapamıyorum de 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,304 göst.
2 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurkizil (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 507 göst.
27 Kasım 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 868 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Umutsuz0034 (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 347 göst.
16 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Yorgun 1 anne (66 puan) tarafından soruldu

384,622 soru

11,505,654 cevap

35,158 kullanıcı

...