+1 oy
856 göst.
Diğer kategorisinde (457 puan) tarafından
Kızlar neredeyse dörtt sene olacak evleneli zaten bir bucuk sene bebek istemedik 17 aylik bir kizim var bende. Çok şeymi bekliyor bendemi bir sorun var diye sürekli dusunüyorum beni surekli kadınligindan vuruyor utanmasa çirkinsin bile dicek kendimi cok degrsiz ve cirkin hissediyorum artik her kavgada sen bir işe yaramiyosun kadinlik yapmiyorsun benle ilgilenmiyorsun bir yemek koyup önüme gtrmiyosun diyor halbüse hepsini yaparim ama begenmez begenmedigi icin bende elimi ayagimi çektim mesela yemek yaparim  begenmiyor basliyor küfüre ben şimdi niye sana yemek yapimki ? Veya iste oluyor aksama ne istiyon yapim diyorum sen yapma karisma ben gelince yaparim diyor hayir senin ne işin var mutfakta !!! Hrgün tatlı istiyor guzel yemekler istiyor ben sana hergün nasil ypim bunlari hem malzeme al ypim diyorum hem almiyor hem yemek begenmiyor    hergün ilişki istiyor sen hergün iliski istersen bende artik sıkılırım  bana sürekli hakaret ediyor hem hakaret ediyosun hemde benden ilgi bekliyorsun önce sen kendini düzelt insan olki bende sana ilgili davraniyimmm yemin ederim evlendigim güne nahlet olsun beni hep eksik hissettriyor  yazıkki evladıma annesj ona kurban olsun tek mutluluk kaynagin canım kızım 

16 Cevaplar

+2 oy
(2,218 puan) tarafından
Belliki kendisiyle sorunları var ve gücü sana yetiyor 
(457 puan) tarafından
Zaten problemli bir insan öküz altjnda buzagi arayan cinslerden
-Reklam-
+2 oy
(3,823 puan) tarafından
Bunların aynısını eşine de söyle canım 
+1 oy
(1,569 puan) tarafından
Aslında tek sorun her gün ilişki istiyo sen istemeyince en kötü sen oluyorsun ne yapsan da beğenmez bacım 
(457 puan) tarafından
Hergün hergünde ben istemiyorum
(1,569 puan) tarafından
Zaten sorun sende değil canım esinde
(224 puan) tarafından
Kizlar benim herif de tam tersi ben istemesem adam hiç istemez bu huyundan nefret ediyorum
(1,340 puan) tarafından
Eşim ayda 1 hatırlatınca ister. 5 yıllık evliyim. Vala karısımıyım, asker arkadaşımıyım ne haltız ben anlamıyorum
(1,569 puan) tarafından
Kızlar azı  sorun çoğu yine sorun ortayı bulamıyor mu erkekler:)
0 oy
(13,369 puan) tarafından
Ters etki yap sende ona öyle davran 
(457 puan) tarafından
Bende öyle davrsninca iyice cozutuyor bana hakaret ediyor ruhsuzmuşum put gibiymisim sekilsizmişim daha neler neler için için hergun agliyorum pskolojim bozuldu artik diger evliliklere özenir oldum baskalarinin evliligijni güzel.gorunce kısknamak degilde gözlerim doluyor
0 oy
(123 puan) tarafından
çok tuhaf ya canm birşey diyecem ama kalbine birşey görmesin acaba gözümü dışarda hani gereken ne varsa hepsini yapyrsun sonuçta bahane değil mi sence 
(457 puan) tarafından
Canım surekli baska evlilikleri bana ornek gosteriyor iste yok arkadalarini. Kariis hergün kahve yapiyomus yok kek ypiyomis yok börek ypiyomuş beni sürekli basklarinin eşleriyle kiyasliyor yapiyorum yptigimo begenmiyor benden ne istiyor anlamadim
(123 puan) tarafından
Kıyaslama yapmalarndan nefret ediyorum cins insanlar  al karşına konuş bence bahane canm
(457 puan) tarafından
Çok konustum iki gün iyi üçüncü gün gene aynı artık Allah görsün ne diyim belada okumucam Allaha biraktim
(123 puan) tarafından
Üzüldüm inan zor allah sabır versin
0 oy
(450 puan) tarafından
hepmi boyleydi sonradanmi boyle oldu 
(457 puan) tarafından
İlk bastanda böyleydide benim basiretim baglandı gözüme perde indi bi hata yaptim evlendim  evlendikten sonra iyice   beter oldu anneme babama sürekli küfürler eder  beni asagilar
0 oy
tarafından
Aynisi cnm aynisi bnm eşim çok nankörrr nankör kedi bu erkeklerin hepsi iş kiyafetlerini ütülerim 2 gunde bir gecen gun kavga ediyoruz gelmiş bana diyor sen benim iş kiyafetlerimi bile utulemiyorsun buruşuk giyyorum ne yani elimde utuyle iş yerinemi gelcem krışan yerlerini utuliycem 
0 oy
tarafından
Dengesiz mahlukat. 
(457 puan) tarafından
Keşke zamani geriye alabilseydik ....... :(
(147 puan) tarafından
Nerdeeee
0 oy
(265 puan) tarafından

Allah size peygamber sabri versin..

Ne yazikki  sizinki gibi bir eşim var şimdi kavga etmekten tükenmiş bir haldeyim  susup çocuklarımın buyuy3cegi zamanı iple çekiyorum yani Allah kazınacak tırnakta vermiyor ki kurtulayim  o da farkında.. zmaan ne gösterir kanser olup ölmezsek   göreceğiz :) 7 yıl oldu bence ilk baştaki hallerine göre bi tık normal bir insana dönüştü 

(457 puan) tarafından
Bide bana diyorki öteki tarafta bana hakkini helal etmiyormuş ben kadinlik görevimi yapmiyormuşum hergün evi suprurum.temzilerik cocugun karninin doyururum utüsünü yaparım  evi kirli birakmam ama mutfagi azcık daginik görsün bana senin daginikligindan bıktım der buzdolabı duzenine bile karisiyor yahu arkadas sen erkeksin sanane buzdolabı düzeninden ne karisiyorsun bide üstüne evede sıçar kizimdan daha çok kirletir
(265 puan) tarafından
Ne kadar aynı huyları bi tane daha varmış demekki bunlardan.
Eskiden bu tür kavgaların sayısı çok fazlaydı her günüm böyle geçerdi şimdi ayda yılda bir azaldı yani çok şükür ama çok dualar ettim bir de adak oruç vardı onu tutmadigimdan bilirdim hep tuttum farketti gerçekten sizinde varsa tutun adak borç vs. 5 6 günüm kaldı benim onu da tutsam düzelir  heralde ama o kadar yoğun ve yorgunum ki sıra gelmiyor bir türlü Allah sonumuzu hayır etsin...
(457 puan) tarafından
Hiç oyle adagim yok kuranımı okurum Allaha tevekkül ederim ne gelirse Allahtan Allahta beni kocayla sınıyor evladımla sınamasında ben hamileykne çorba ypmistım çorba biraz katı olmuş işten gelmisti çorbayi begenmedi diye bir duvars firlattı ben iki göz iki çeşme karnım burnimda kirik tabak topluyodum çorba lekelerini duvarlardan siliyordum
0 oy
(134 puan) tarafından
Aynı huy pislik benim koca böylelerini nerden buluyoruz ben anlamadım yani hiç birşeyi beğenmez varsa yoksa başkalarının karıları  görümcemin yaptığı yemekler yapmıyorum artık yapsan da etsende yapmadı oluyo herşeye karışır temizlediği ettiği yok sadece evi batırıyor 
(457 puan) tarafından
Kız evde sogan bitmis sogan yok diyorum kadin degilmisim git al diyor
(147 puan) tarafından
Salakk erkek deilmi alsin
(457 puan) tarafından
Ona göre ben dört d9rtlük olmaliyim  hem yemek yapip hem temzlkk yapip hem cocuga bakmaliyim hem markete hem pZara gitmeliyim zzten cocugun jastane isleri bende yemegi tatlisi kHvesi eksik olmasın hergün benle birlikye olmak istesin bunlari muntazam yapmam lazım yoksa kadın dehilmisim ben insaniz kimse dort dörtlük degil adam anlamiyor anlayissiz bide bana sen bisey bilmiyosun sende kapasite yok kızıms ne ogretebilcenki diyor resmen hakaret  artik Allaha havale ettim Allah büyüktür bu dünyada olmasa öteki dünyada suratını bile görmek istemiyorum
(147 puan) tarafından
Biliyomusun benim esimde oyleydi  2 kizim önce oldu her tartışmada bana sen hiç bi ise yaramiyosun derdi evin haline bak yemek bilmiyorsun cocuklara bakmıyorsun yemek yediremiyorum vs hep derdi bana üstünde ailesine derdi hep beni kotulerdi  babasidq bana aynılarını derdi yani senin gibi bende çok çektim cekiyorm
0 oy
(96 puan) tarafından
Aşağılık kompleksi var kocanda *** yesin köle izavramısın sen ne bekliyor yani ne  yaparsa yapsın bırak 
(457 puan) tarafından
Takmamaya calisiyorum görmemeye calisiyorum mesela evde sogan yok diyorum kadin degilmisim git al diyo ne ise yariyon diyo mal ya jdjsksksks :)
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Ezik ko. Pek senin yanında kendini ezik hissediyor besbelli. Eee ne derler. Kedi ulaşamadıgo cigere mındar der
0 oy
tarafından
Senin eşin narsist ve manipülatif birisi senin yerinde olsam o hakaret ettikçe kendime daha iyi bakarm umursamam kudursun çok bilmiş 
(224 puan) tarafından
Bende tam bunu yazacaktım gerçekten narsist
(457 puan) tarafından
Pskolojik şiddet uyguluyor zaten bana karşı saygisizligi diz boyu
tarafından
Asla umursma senin onu umursaman içten içe onu mutlu eder çünkü o bir hasta. sen çok değerli güçlü bir kadinsin böyle bir adama sabrediyorsun çünkü. İmkanın varsa tekmeyi vur ama bence bu adamı duymazdan gelmek ve kendine bakım yapman yemek yapınca beğenmediği zaman alaycı gülerek yemeğini yemen hobi edinmen onu dsja çok kudurtacsk emin ol
(457 puan) tarafından
Artık öyle ypicam yemiyosada zıkkım yesin kendimle kızıma yaparım
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Çok gıcık oldum kocana beynine sokim onun
(457 puan) tarafından
:) evey gıcıgin onde gidrni bazen beyni yok oluyor bazen üstüme iftira atcal diye bile korkuyorum
(1,634 puan) tarafından
Nasıl evlendin sen bu adamla
0 oy
(661 puan) tarafından
Onsuzda mutlu olduğunu ona ihtiyacın olmadığını o yemeklerini begenmedigi zaman takma modelini bozma ben beğendim de ve ye denendi onaylandı canım parmakla gösterilen bı insanım eşim beni böyle maniple ede ede kafayı yiycektim resmen insanın üstünde aşağılık kompleksi bırakıyorlar ve bu senin suçun değil eşinin suçu benimki yatakta yetersiz ve bu durumdan şikayetçi bile değil ama çok etkiliyo sen istemiyorsun diyo bazen ben ned n istiyim ki benim isteklerinin bı önemi yok şuan hamileyim ikinciye yaşadıklarının daha agirini yaşadım bu gebrligimin başında bosanmaya kadar gitti mesele dua etsin hamileydim şuan karismiyo belki insafa geldi bilmiyorum ama karışınca da sesiz kalma sende onun kusurlarını şöyle kendini mutlu et sen uzuldukce daha çok yapar benimki beni o kadar kendime kusturmustu ki özgüven falan kalmamıştı durup durup şey dedim ben çok güzelim maşallah iki tane dogurucam hala taş gibiyim dedikçe öz güvenim yerine geldi ve bu çok etkili emin ol üzülme degmiyo kimse için çok merakliysa boşansin başkasını alsın çokta tin yani o seni sevmiyosa sende onu sevme 
(457 puan) tarafından
Ben artik yemek yapmaktan korkar oldum acaba begenmicekmi diye durup durup aglamak istiyorum ne bilim hiç mutlu degilim  ya :(
(661 puan) tarafından
Takma canım onun amacı seni mutsuz etmek
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Senin bilmediğin bir sorunu olabilir mi acaba ? Eşinle bunları detaylı Sakince konuştunuz mu hiç Çünkü pek normal gelmedi bana Sende haklısın böyle düşünerek ama Duzeltilmicek bir şey de değil aslında 
(457 puan) tarafından
Valla herşeyini biliyorum bunları defalarca konuştuk hep beni suçlu cikartiyor  agzindan hiç küfür eksik olmuyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 304 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 452 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,225 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,563 göst.